Jak a kde se ubytovat v ČR

0
1562

Jak a kde se ubytovat  v ČR

Sice je ještě podle kalendáře zima, ale pomalu, abych myslel na letní dovolenou. Minulý rok jsem byl na dovolené v  Řecku, tak se letos  vypravím po památkách, za kulturou, ale hlavně za rybařinou.  I Česká republika nabízí spoustu možností, kde se ubytovat.

Teď vzniká ten problém!  Jak mám sladit svoji představu dovolené a ubytování / hlavně, aby tam byl rybník, přehrada, nebo aspoň řeka/ s představou přítelkyně, která spíš preferuje procházky po lese, výlet do neznáma, nebo návštěvy památek a eventuelně nákupy?

Asi  budu vybírat z nabídky  ubytování na Lipně.  Zde bych  uspěl  i se svým rybařením.  Lipno poskytuje spoustu možností  jak aktivního odpočinku, tak i  zábavy a poznání.  Na  internetu jsem našel  odkaz na ubytování Lipno nad Vltavou a uvědomil si, že nejen na samotném Lipně se mohou chytat ryby, ale mohu si zajet koupit svazovou hostenku  na řeku Vltavu.

Najít ubytování jistě nebude problém, existují  firmy, přes které si mohu vybrat hotel, penzion, nebo ubytování v soukromí. Rezervace  ubytování  bude jednoduchá.  Vybrat partnera, který ubytování zajistí a je hotovo. Potom se budu těšit, až nastane ten správný čas a my vyjedeme  na dovolenou, třeba na Lipně.

 

Sdílejte
Předchozí článekRybí paštika
Další článekRybářská knížka od Jiřího Mahena
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“

BEZ KOMENTÁŘE