Rybářské lehátko Wychwood Tactical Flat Bedchair – Recenze

0
1272

Wychwood Tactical Flat Bedchair – Recenze – Dnešní recenze rybářských pomůcek se zaměří na populární lehátko Tactical Flat Bedchair od výrobců kaprařského náčiní, firmy Wychwood. Tato recenze byla psána tak, aby pokrývala všechny prvky tohoto lehátka a vy jste se tak mohli rozhodnout, zdali je to opravdu to pravé lehátko pro vás. Začněme tedy!

 

Tactical Flat Bedchair

Jednou z největších výhod rybářského lehátka Wychwood Tactical v porovnání s dalšími lehátky na trhu je jeho nízká hmotnost. Rybářské lehátko od Wychwoodu je dostupné ve třech různých velikostech/hmotnostech, které umožní vybrat si konkrétní model pro každou příležitost, který bude naplňovat rybářovi preference. V nabídce jsou modely typu Wide o hmotnosti 7.5 kg, Standard vážící 7 kg a Compact s hmotností pouhých 6.5 kg.                                                                                                                                                     Při výrobě lehátka byl použit unikátní stylový materiál s kamuflážovým vzorem, který firma Wychwood používá na celé spektrum svých výrobků – zavazadel i dalších pomůcek.

Lehátko má vestavěnou fleecovou matraci s vycpávkou a plochým profilem, nabízí vám tak skvělý spánek. Kromě matrace je zde vestavěný i malý polštář s vycpávkou.

Lze jej sbalit do balíčku kompaktních rozměrů. To je umožněno uzavíratelným páskem, který slouží i jako pohodlné držadlo, která vám umožní zachovat mobilitu.

Díky zapínacímu pásku je velmi jednoduché lehátko rychle sbalit i rozbalit. Dokonce jej lze sbalit i se spacákem rozloženým na lehátku, vše tak bude připravené na další kolo.

Díky svému kompaktnímu profilu a rozkládacímu designu je perfektní i pro malá auta.

Jestliže se rozhodnete, že kompaktní velikost lehátka Tactical je pro vás to pravé, pohodlně se s ním vejdete pod většinu na trhu dostupných plachet a krytů, třeba jako Wychwood Solace 60.

Lehátko Tactical Flat je lehké, má kompaktní design a představuje ideální řešení pro rybaření v pohybu. Ať už rybaříte na jezeře, řece či umělém kanále, lehátko se hodí pro všechny situace. Navíc má jednoduše nastavitelné nohy, což oceníte kdykoliv si budete chtít ustlat na nerovném povrchu.

Robustní rám vytváří extrémně plochý profil, ze kterého tak nevyčnívají žádné prvky, díky čemuž si můžete dopřát dokonalý spánek.

Rybářský tým firmy Wychwood se vývoji a testování svých produktů věnuje roky, právě proto se v nich zrcadlí opravdová kvalita.

 

Wychwood Tactical Flat Bedchair – Pro a proti – rychlý přehled

Níže je uvedený rychlý přehled všech pro a proti, tak, abyste se mohli sami rozhodnout, zda je právě toto lehátko pro vás tím nejvhodnějším.

Pro

  • Hmotnost již od 6.5 kg
  • Kompaktní skládací mechanismus
  • Absolutně plochý profil pro co nejvyšší komfort
  • Ne-elastické postranní upevnění zamezující prohýbání
  • Kvalitní maskáčový materiál
  • Tři různé velikosti – Compact, Standard a Wide

Proti

  • Hodil by se i ramenní popruh
  • Vodotěsný obal by byl vítaným bonusem
  • Nejsou na výběr žádné barevné varianty – pouze kamuflážovaný materiál
  • Nelze upravit do podoby židle – lehátko je kompletně ploché (to na druhou stranu umožňuje držet hmotnost nízko a umožňuje pohodlnější spaní)

 

Tactical Flat – Kolik stojí a kde ho najdu?

Se všemi skvělými vlastnostmi a také příznivou maloobchodní cenou je lehátko Wychwood Tactical pro většinu rybářů na břehu skutečným vítězem.

Ve většině obchodů s vybavením obvykle naleznete toto lehátko za cenu mezi 4500Kč a 5500Kč.

 

Závěr

Děkujeme za přečtení naší recenze na lehátko Wychwood Tactical Flat. Máte-li k produktu jakoukoliv otázku nebo byste u nás rádi viděli recenzi i jiného lehátka, zanecháte nám prosím v sekci komentáře vzkaz.

Osobně doporučuji typ Wychwood Lehátko Tactical Flatbed Compact s těmito vlastnosti:

– rozměry: 2000mm x 780mm
– hmotnost: 6,5kg
– hliníkový rám
– polstrovaný polštářek
– fleeceová matrace
– rovný profil pro celkové pohodlí
– rychlé a snadné rozložení a složení

S garancí nejlepšího nákupu a ceny můžete zakoupit:

 

PŘEHLED RECENZE
Rybářské lehátko Wychwood Tactical Flat Bedchair
9.5
Sdílejte
Předchozí článekChata Pod kostelem - Rybařina Moravskoslezský kraj
Další článekSoukromý revír Rybník Amerika - rybařina Olomoucký kraj
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“

BEZ KOMENTÁŘE