Podběrák – PROLOGIC CC30 LANDING NETPrologic rok od roku sílí. S produkty jako je tento to ovšem není žádný div…

Prologic si pomaličku polehoučku ukrajuje na kaprařském trhu stále větší a větší krajíc. Nutno podotknout, že produkty jako je podběrák CC30 jen napomáhají tomu, aby jej ovládl úplně! Síť je vyrobena z prvotřídního 3k uhlíku, který jí dává potřebnou pevnost a sílu, podběrák přitom zůstává obdivuhodně lehkým. A pokud za podběrákem stojí i takové jméno jako Adam Penning, můžete si být jistí, že bude kvalitní, bude ale tím pravým i pro vás?

 

Podběrák – PROLOGIC CC30 – Je tak lehký!

Díky 100% uhlíkové konstrukci je CC30 zatraceně lehký podběrák. Prologic ve skutečnosti vypočítal, že se jedná dokonce o nejlehčí podběrák, který kdy vyrobil. Středový kříž i ramena jsou ze stejného materiálu jako rukojeť, což dává podběráku dokonalou soudržnost a krom toho se tak ušetří několik gramů.

Podběrák – PROLOGIC CC30 – Je také pevný!

Pevná konstrukce z 3k uhlíku má pevnost, jakou byste u podběráků z kompozitních materiálů hledali jen stěží. Středový kříž je například vyroben z pevných karbonových vláken a současně také vyztužen hliníkem, což zdvojnásobuje sílu v právě v této kritické části.

 

Podběrák – PROLOGIC CC30 – Je dostatečně kaprařský

Decentní styl i neobvyklá kamuflovaná síťovina zajistí, že vzhled tohoto podběráku vás rozhodně nezklame. Pevné 3k-uhlíkové části mají jemné pletení probíhající po celém podběráku a stejně jako rukojeť z pružné gumy, která je decentně elegantní, funkční, velmi dobře završují celkovou estetiku.

 

Podběrák – PROLOGIC CC30 – Designerská kvalita

Designéři Prologicu prokázali v tomto případě obdivuhodnou pozornost k detailům. Nejlépe je to patrné na síti jako takové, která je ve skutečnosti kombinací dvou síťovinových materiálů: většího po stranách a jemnějšího pro spodní část. Tak je zajištěno, že nedojde k zamotání návazců. Celá konstrukce potom zajistí, že ryba se v síti usadí v její plné hloubce.

 

Podběrák – PROLOGIC CC30 – Snadné a lehké ovládání

Tento extra ovladatelný podběrák vám díky své lehkosti a pevnosti umožní následovat kapra během rozhodujících chvil vašeho souboje. Tou úplně poslední věcí, kterou byste potřebovali je situace kdy se snažíte chytit hbitou rybu a podběrák se pod tlakem ohne. Pevný 3K uhlík je ale natolik tuhý, že se na něj budete moct ve chvíli kdy budete mít na dosah svůj životní úlovek, určitě spolehnout.

 

Specifikace

  • Rukojeť z 3K HM uhlíku (180cm)
  • Středový kříž z 3K uhlíku
  • Ramena z 24T HM uhlíku
  • Camo síť
  • Včetně voděodolného transportního obalu

 

BEZ KOMENTÁŘE