Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj

0
2369

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj – Nabízené chaty jsou součástí střediska Makar. Jedná se o 8 l. chatu a 6 l. chatu. Chata pro 8 osob je rozdělena na dva pokoje po 4 lůžkách a 6 l. chata je rozdělena na 4 l. a 2 l. pokoj. Všechny pokoje v chatách se pronajímají zvlášť. Chata pro osum osob disponuje dvěma ložnicemi po čtyřech lůžkách. K dispozici je mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. Obě ložnice mají vlastní vchod a sociální zařízení (WC samostatné, koupelna – sprcha, umyvadlo), které je však umístěno vedle objektu.

Chata pro 6 osob je rozdělena na 2 l. pokoj a 4 l. pokoj, každý má vlastní vchod z verandy. 2 l. pokoj má vlastní sociální zařízení (vchod z verandy) a disponuje dvouplotýnkovým sporákem s el. troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a potřebným kuchyňským nádobím. Dřez není k dispozici. 4 l. pokoj disponuje koupelnou s WC a vybavenou kuchyní (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, 2 pl. sporák s el. troubou, dřez, TV).

Zahrada je u chat oplocená, parkování u chaty, venkovní ohniště, možné použití udírny a grilu. Půjčovna: kanoe, kajak s možností dopravy proti proudu řeky.

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj –

Okolí

Nebližší restaurace: 0,50 km
Nebližší obchod s potravinami: 4,00 km
Nebližší lyžování: 4,00 km
Nebližší koupání: 2,00 km
Koupání
Slezská Harta – vodní nádrž (2 km), Bruntál – koupaliště, krytý bazén s wellness centrem (4 km), Karlova Studánka – krytý bazén (23 km), Rýmařov – aquapark (23 km), Krnov – koupaliště, krytý bazén (29 km)
Lyžování
Bruntál – lyž. vlek (4 km), Malá Morávka – lyžařské vleky (21 km), Karlov pod Pradědem – lyžařské středisko (24 km), Karlova Studánka – lyžařské vleky (23 km), Vrbno pod Prdědem-Ludvíkov – lyžařské vleky (27 km), Stará Ves – lyžařské vleky (27 km), Praděd-Ovčárna – lyžařské středisko (31 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
Mezina – dětské hřiště v bývalé školce
Výlety
Mezina – Venušina sopka, lávový proud, Bruntál – přírodní památka Uhlířský vrch, Stratovulkán – sopka, Naučná stezka na Uhlířském vrchu, Roudno – sopka a rozhledna na Velkém Roudném, sopka Malý Roudný, Kosarna – muzeum vesnického bydlení a lesnictví, Vrbno pod Pradědem – rybárna,ruční výroba skla zříceniny hradu Freudestein, Fúrstenwalde, Weissenstein, Rabenstein, Qulnburg, Karlova Studánka – lázně, Praděd – nejvyšší hora Jeseníků s rozhlednou a restaurací, Janovice u Rýmařova – zámek, Rejvíz – mechová jezírka, Sovinec – hrad, Třemešná – Osoblaha úzkorozchodná trať s parním provozem i pro vozíčkáře, CHKO Jeseníky
Rybaření
Slezská Harta – vodní nádrž (1 km), Bruntál – rybníky (4 km), Nové Heřmínovy – řeka Opava (10 km)
Sportoviště
Slezká Harta – jachting, vodní sporty, potápění, Bruntál – bowling, fitness, půjčovna motokár, sauna, spinning, tenisový areál, wellness centru, zimní stadion
Místo: Mezina
Region: Jeseníky
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál
Cena za 7 nocí / objekt
19 033 Kč

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj

Objekt se nachází v obci Mezina, v blízkosti vyhledávané vodní nádrže Slezská Harta. Milovníci rybaření, hlubokých lesů, vodních sportů, cykloturisti i turisti si vybernou z bohaté nabídky možností, které jim okolí nabízí. V zimním období je předností terén k běžkování a dostupnost lyžařských středisek. Jedinečnost a výjimečnost přírodních zajímavostí sopečného původu, kulturních a historických zajímavostí v okolí je cílem mnoha výletů.

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj

Popis místností

Chata pro 13 osob
Chodba/hala A – Přízemí
posezení, výčepní pult, bar
Chodba/hala B – Přízemí
lednice
Pokoj A (1 x 1l., 1 x 2l. palanda) – Přízemí
skříň/komoda/šatna, posezení
Kulečníkový sál – Přízemí
posezení, billiard, výdejní okénko k výčepu
Toaleta A – Přízemí
umyvadlo
Kuchyně A – Přízemí
rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, trouba, kávovar, elektrická kamna
Společenská místnost A – Přízemí
pohovka, posezení, televize, SAT nebo kabelové programy, stolní tenis, stolní fotbal
Předsíň – Přízemí
ukládání kol, lyží a kočárků
Pokoj B (3 x 1l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, televize
Pokoj C (3 x 1l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, televize
Pokoj D (2 x 1l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, televize
Pokoj E (2 x 1l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, televize
Kuchyně s jídelnou – Podkroví
rychlovarná konvice, vařič
Toaleta B – Podkroví
Koupelna s toaletou A – Podkroví
sprcha, umyvadlo
Koupelna s toaletou B – Podkroví
sprcha, umyvadlo

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 15.00 – 19.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

zcela oplocen

Náročnost schodišť

standardní

Jiné informace

Majitel má uzavřenou smlouvu s pivovarem Holba a na pípu nelze narazit nic jiného než bečky Holba. Klienti mají možnost přivézt si buď vlastní bečky (v tom případě platí za pronájem výčepu 300 Kč / pobyt) nebo je zdarma v případě, že si klienti koupí bečky od majitele. Zákaz kouření v celém objektu.

BEZ KOMENTÁŘE