Rybník Pískovna u Hlavna – rybařina Karlovarský kraj

0
2408

Rybník Pískovna u Hlavna – rybařina Karlovarský kraj – Revír se nachází u obce Hlavno na Sokolovsku. K nám se dostane od centra obce Hlavno dolu kolem hospody, přes železniční přejezd, a rovně 100 m.

Soukromý revír pískovna u Hlavna leží v Karlovarském kraji, nedaleko obce Hlavno a jen pár desítek kilometrů od Chebu nebo od Karlových Varů. Soukromý revír pískovna u Hlavna je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Pískovna u Hlavna je perfektně zarybněná jak kaprovitými, tak i dravými rybami. Pískovna u Hlavna tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl. Prostředí okolo soukromého revíru pískovna u Hlavna nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku pískovny u Hlavna rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný stín i v těch největších parnech. Navíc břehy okolo soukromého revíru u Hlavna jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

 

Rybník Pískovna u Hlavna – rybařina Karlovarský kraj – Ryby

  • Amur, Cejn, Jeseter, Kapr, Pstruh duhový, Štika, Tloušť, Tolstolobik

 

Rybník Pískovna u Hlavna – Způsoby lovu

Kaprařina,”chyť a vezmi”

 

Rybník Pískovna u Hlavna – Ceny povolenek

Denní (chyť a vezmi) – 300 Kč

 

Rybník Pískovna u Hlavna – Ubytování v okolí

Chalupa Relax – Rybařina Karlovarský kraj

Chalupa Relax – Rybařina Karlovarský kraj – Chalupa se nachází uprostřed lesa přibližně 3 kilometry za městem. V její blízkosti je jen jeden další dům, který je velmi zřídka využíván k rekreačním účelům jeho majitelem. Hlavní vchod na boční straně vede přes verandu do chodby (lednice), ze které vedou strmé dřevěné schody (snížený podhled) do podkroví.

Žádný komentář

Rybník Pískovna u Hlavna – Služby

Dokoupení ryb, Lov z plavidel, Možnost pronájmu revíru jako celku, Noční lov, Občerstvení, Parkoviště

 

Rybník Pískovna u Hlavna – Kontakt

lihen.tisova@email.cz
+420722925842

 

Rybník Pískovna u Hlavna – mapa

Rozloha revíru: 1,2 ha

Kraj: Karlovarský

 UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Rybník Pískovna u Hlavna – Pravidla a omezení

Dovolujeme si Vás pozvat na náš soukromý rybník, kde můžete provozovat lov ryb na udici, grilovat, stanovat, prostě si odpočinout a relaxovat.

Jedná se o soukromý rybník, tudíž nepotřebujete žádné jiné povolenky, jen tu kterou si u nás zakoupíte.

Rybník je velmi dobře zarybněn, můžete zde chytit (kapr,amur,tolstolobik, štika,jeseter,pstruh)

Povolenky zakoupíte ihned přímo na míště, to znamená že po příjezdu k vodě můžete okamžitě zahájit rybolov, aniž byste čekali na příchod správce, stačí se jen řídit informační tabulí před vstupem na rybník.

Na rybníku je povoleno stanování, grilování a rozdělávání ohňů na místech k tomu určených.Je možná domluva se správcem o umístění obyt. karavanu. Cena pronajmu karavana pro max 4 osoby je 500Kč na noc. Máme tu i WC. Parkovaní ZDARMA.

Je povoleno chytat nonstop 24 hodin.

Ryba nad 3 Kg je trofejní a musí byt vracena do revíru do 3 min.

  • Chytat je povoleno na dva pruty s jedním návazcem. S jedním háčkem bez protihrotu a průběžnou montáží – průběžná krmítka a průběžná, těžká, závěsná olůvka. Aby ryba v případě utržení, nevláčela veškerou montáž, nezamotala se pod vodou a následně uhynula.
  • Osoba provádějící lov: použije háčky pouze bez protihrotu, nebo protihrot peánem zamáčkne a ubrousí. Háček tak rybu nepoškozuje a lépe se vyndavá ven, nejen vám, ale i vašim dětem.
  • Je zakázáno!!!Používání šokových a různých šňůr k lovu, lankové montáže, používání neprůběžné zátěže – závěsná krmítka a olůvka napevno. Jsou zakázány háčky s protihroty, používání dvou návazců s dvěma háčky a srkačky. Nepovoluje se označení lovného místa, zavážení nástrah pomocí člunu. Není dovoleno vylovení ryby bez podběráku, vláčení ryby po břehu, házení ryb zpět do vody, uchovávání ryb ve vezírku. Je zakázané focení a držení ryb ve stoje. Z důvodu rybářského tlaku a s ohledem na zdraví ryb je zakázáno používání neupravených – tvrdých zrnin (kukuřice, hrách, atd.), krmiv plesnivých, nebo kvasících či jinak znehodnocených.

Další revíry v kraji

BEZ KOMENTÁŘE