Soukromý revír Davidův mlýn

0
2222

Soukromý revír Davidův mlýn – Prostředí okolo soukromého revíru Davidův Mlýn nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Davidův Mlýn jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru Davidův Mlýn si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov. Davidův Mlýn je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry. Nechybí ale ani dravé ryby! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Davidův mlýn a jeho tři rybníky poskytují možnost všem rybářům či nerybářům. V nové sezóně jsme provedli revitalizaci pstruhových rybníků a otevřey jsou od soboty 21.3.2015.

Rybářům s vlastním vybavením je k dispozici velký rybník s velkými rybami od kaprů, přes candáty, štiky až po sumce. Na tomto rybníku je možnost chytat na rostlinnou návnadu s celodenní povolenkou ve výši 150 Kč. Cena je včetně DPH a obsahuje zálohu na případné úlovky. Po ukončení lovu se tato cena odečte od ceny ulovených ryb.

 

Soukromý revír Davidův mlýn – Ryby

Candát, Kapr, Pstruh duhový, Pstruh obecný, Štika, Sumec

 

Soukromý revír Davidův mlýn – Ceny povolenek

  • Celodenní na velký rybník 150 Kč

 

Soukromý revír Davidův mlýn – Způsob lovu

Kaprařina, Sumcařina, Dírky, “chyť a vezmi”

 

Soukromý revír Davidův mlýn – Služby

Občerstvení, Ubytování

Soukromý revír Davidův mlýn – ubytování

Námi odzkoušené a doporučeé ubytování:

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj – Nabízené chaty jsou součástí střediska Makar. Jedná se o 8 l. chatu a 6 l. chatu. Chata pro 8 osob je rozdělena na dva pokoje po 4 lůžkách a 6 l. chata je rozdělena na 4 l. a 2 l. pokoj. Všechny pokoje v chatách se pronajímají zvlášť.

Žádný komentář

Rybářská chata Kružberk – Rybařina Moravskoslezský kraj

Rybářská chata Kružberk – Rybařina Moravskoslezský kraj – Rybářská chata stojí u lesa na samostatném a listnatým lesem ohraničeném pozemku v obci Kružberk u řeky Moravice. Chata je umístěna v turisticky atraktivní lokalitě Nízkého Jeseníku, nedaleko vodní nádrže Kružberk. V blízkém okolí chaty je celá řada turisticky zajímavých míst (např. zřícenina hradu Vikštejn, větrný mlýn v

Žádný komentář

Soukromý revír Davidův mlýn – Kontakt

Jan Raška
Tel.: +420 608 553 662
E-mail : jan.raska@daviduvmlyn.cz

 

Soukromý revír Davidův mlýn – mapa

Kraj: Moravskoslezský

 UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Soukromý revír Davidův mlýn – Pravidla a omezení

Provozní doba rybolovu

duben – říjen
úterý–pátek 12.00–19.00
sobota, neděle, svátky 8.00–19.00
pondělí zavřeno
červenec – srpen
pondělí–pátek 12.00–19.00
sobota, neděle, svátky 8.00–19.00
listopad – březen
úterý–pátek 12.00–17.00
sobota, neděle, svátky 9.00–17.00
pondělí zavřeno

 

Rybářům s vlastním vybavením je k dispozici velký rybník. Na tomto rybníku je možnost chytat na rostlinnou návnadu s celodenní povolenkou ve výši 150 Kč. Cena je včetně DPH a obsahuje zálohu na případné úlovky. Po ukončení lovu se tato cena odečte od ceny ulovených ryb.

Menší rybník je určen převážně nerybářům, rodičům s dětmi a vůbec všem, kteří si chtějí rybaření vyzkoušet a nalovit nějaké rybí maso s sebou domů. Tento rybník je zarybněn pouze pstruhem a každý úlovek si rybář odnáší domů, není povoleno úlovky vracet vodě. Vše, co si takto nalovíte, vám rádi zvážíme a po zaplacení je úlovek váš.

BEZ KOMENTÁŘE