Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj

0
3879

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – leží v půvabné, malebné krajině Českého Meránu v těsné blízkosti malé vesničky Vrchotice, cca 25 km severně od Tábora. Tento rybník, obklopen lesy a krásnou přírodou nabízí všem sportovním rybářům mnoho rybářských zážitků a překvapení. Rybolov může provozovat každý, kdo si zakoupí jednu z našich povolenek, při respektování obecných pravidel, etiky a rybářského řádu

Soukromý rybník o rozloze 10ti ha, bohatě zarybněn rozmanitými druhy ryb. Obsádku tvoří: kapr, amur, tolstolobik, lín, štika, candát, jeseter, okoun. Pravidelným dosazováním je docilována nadstandardní četnost úlovků. Vysazujeme i trofejní ryby. Hloubka rybníka je 2-4 m. Příjezd k vodě cca 100 m od asfaltové silnice III.tř. Možnost pohybu automobilem po zpevněné cestě, která je vedena kolem celého rybníka. Areál rybníka poskytuje kompletní servis nejen pro rybáře, ale nabízí také hezké prostředí pro toulky přírodou či posezení s rodinou, nebo přáteli. K dispozici jsou parkovací plochy, plocha pro připojení přívěsů k síti el. vedení, čtyřlůžkové chatky, mola, toalety, sprchy a rybářský srub s venkovním i vnitřním krbem nabízející celodenní občerstvení. Parkování či bivakování je možné při zpevněné cestě kolem celého rybníka.

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

Na rybníku Velký Vrchotický si může užít pohodlný rybolov každý, kdo si zakoupí tamní povolenku a bude respektovat daná pravidla a rybářskou etiku. Kolem celého rybníku vede zpevněná cesta, která umožňuje pohodlnou dopravu rybářského vybavení až na břeh revíru.

V revíru žije pestrá rybí obsádka, ve které nechybí ani kapitální kusy! V rybníku mohou rybáři ulovit nádherné kapry, amury, jesetery, líny nebo tolstolobiky.

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Ryby

kapr, amur, tolstolobik, lín, štika, candát, jeseter, okoun

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Ceny povolenek

  • jednodenní 650,- Kč
  • dvoudenní 1100,- Kč
  • třídenní 1500,-Kč
  • týdenní 2400,-Kč
  • na 24 hod. 800,-Kč

  Poznámka: Vždy na dva pruty. Třetí prut 150,-Kč/den.

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Ubytování v okolí

Doporučuji tuto rybářskou chatu – ideální v poměru cena/výkon

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Služby

 • ubytování ve čtyřlůžkových chatách
 • možnost připojení karavanu na elektřinu
 • sprchy
 • toalety
 • občerstvení ve srubu

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Kontakt

Odpovědná osoba: Stanislav Frank

Telefon: 606 684 131

E-meil: forest-fish@seznam.cz

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – mapa

Rozloha revíru: 10 ha

Kraj: Středočeský

Soukromý revír rybník Velký Vrchotický – Středočeský kraj – Pravidla a omezení

 • Oprávnění k rybolovuSportovní rybolov je povolen pouze na povolenky vydané provozovatelem t.j. firmou FOREST-FISH,spol.s.r.o. Rybolov může být prováděn jen způsobem odpovídajícím zásadám výkonu rybářského práva, ochrany ryb a vodních živočichů, jakož i ochrany přírody. Povolenka se zakupuje před započetím lovu ve srubu na hrázi rybníka Velký Vrchotický.Povolené úlovky:V jednom dni si může rybář ponechat nejvíce 7 kg všech druhů ryb (vyjma JESETERA), maximálně však dvě ušlechtilé ryby, tj. kapr, amur, štika, candát, tolstolobik. Při ulovení a ponechání si druhé ušlechtilé ryby, rovněž tak při chycení ušlechtilé ryby o váze, která přesahuje 7 kg, se dále chytá metodou „chyť a pusť“. Kapr nad 60 cm, amur nad 80 cm a jeseter se vrací zpět!!!

   

  Minimální lovná délka ryby:

  Druh cm
  Kapr obecný 42
  Amur bílý 55
  Tolstolobik bílý 60
  Lín obecný 30
  Štika obecná 55
  Candát obecný 45
  Jeseter xx

  Způsob lovu a chování při lovu:

  Každý rybář je povinen s sebou míti povolenku, úlovkový lístek, OP nebo platný pas, metr, podběrák, vezírek s kruhy, gumovou podložku, vyprošťovák háčků nebo pean. Povinností rybáře je ošetřit ryby vrácené zpět desinfekčním prostředkem, který je v povinné výbavě rybáře. Oprávněný k lovu nesmí půjčovat prut druhé osobě!!! Při lovu na položenou je povoleno chytat na 2 pruty, je možné si přikoupit třetí prut za cenu 150.- Kč za den. Na každém prutu je povolen pouze jeden návazec. Při lovu ryb přívlačí je povolen pouze 1 prut, přičemž nesmějí být další pruty nastraženy. Vnadění a používání krmítek povoleno, krmítka je možné použít pouze volně průběžná. Lovící je povinen na lovném místě udržovat pořádek a čistotu. Přivezené odpadky je nutné odvézt a náležitě zlikvidovat. Zabíjení a kuchání ryb je povoleno jen na místě k tomu určeném.

  Při lovu je zakázáno:

  – Chytání ryb z ostrůvku a vstup na ostrůvek
  – Při zabití úlovku jakýmkoliv způsobem zkracovat délku ryby
  – Chytání ryb na srkačky
  – Oprávněný k lovu nesmí půjčovat prut druhé osobě!!!
  – Zavážení nástrah, chytání ryb z loděk a chytání na bójku
  – Chytání ryb v okolí srubu a naproti přes vodu po celé délce obce Vrchotice (50 m, označeno tab.)
  – Chytání ryb mezi moly
  – Ponechávat odpadky na břehu, odhazovat je do vody a ponechávat odpadky (i napytlované) v okolí revíru.

  Lov dravců:

  Povoleno od 1.6. (června) na živou a mrtvou rybku, přívlačí na umělé nástrahy. Je zakázáno používat cejna jako nástražní rybičku. Cejn, karas, sumec jsou ryby nežádoucí a při jejich ulovení se nesmí vracet zpět do vody. Nepočítá se do úlovků. Při lovu na dravce je možné používat pouze háčky bez protihrotů.

  Docházka, počet a množství úlovků a jejich evidence:

  březen, duben, září, říjen od 06-21 hodin l.č.
  květen ,červen, červenec, srpen od 05-24 hodin l.č.

  Rybář je povinen zapsat každou rybu do úlovkového lístku ihned po uložení do vezírku!!! Zákaz výměny ryb ve vezírku!!! Zákaz ukládání ryb do společných vezírků. U ušlechtilých ryb se zapisuje jejich míra. Vjezd a odjezd je pouze kolem srubu. Při odjezdu se úlovkové lístky odevzdávají a úlovky předkládají ke kontrole k nahlédnutí. Předpokládaný odjezd v době nepřítomnosti správce je rybář povinnen telefonicky ohlásit minimálně půl hodiny předem z důvodu provedení kontroly úlovku. Nelovící návštěvy nechávají auta na parkovišti u srubu!!!

  Místa k rybolovu:

  Rybář má možnost rezervace místa k rybolovu. Lokalizace očíslovaných stanovišť je zobrazována na webové stránce www.forestfish.com.Rezervaci místa je možné provést telefonicky, nebo prostřednictvím online objednávkového formuláře.

  Ostatní:

  Nedodržení rybářského řádu znamená odnětí povolenky bez náhrady a při hrubém a opakovaném porušení rybářského řádu – zákaz rybaření na tomto revíru.

  Kontrola

  Povinnost dokladovat se všem zaměstnancům a majitelům firmy Forest-Fish s.r.o.,, dále pověřené osobě ke kontrole, dále je rybář povinen umožnit kontrole nahlédnutí do automobilů, zavazadlového prostoru a přívěsů.

Další soukromé rybářské revíry v kraji

BEZ KOMENTÁŘE