Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar – recenze

0
3569

Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar – recenze – s nahazovacími echoloty můžete lovit ryby z břehu i z lodi. Mít sonar při rybaření z břehu není již vyjímkou, hoďně ale samozřejmě záleží na tom, jaký sonar máte. Rybáři s chytrými telefony a nahazovacím sonarem tak snadno mohou využít stejných výhod, jaké ještě nedávno měli pouze rybáři chytající z lodi. Budete schopni stát na břehu a uvidíte ryby dříve, než nahodíte. A samozřejmě, s přidáním držáku, se deeper Pro+ stává cenově dostupným a agilním sonarovým zařízením vhodnou také na loď, který umožňuje sledovat vaši kořist na smartphonu.

Chcete-li použít Deeper Pro+, jednoduše ho zašroubujte a přemístěte na požadované místo ve vodě. Poté jednoduše sledujte výsledek na telefonu nebo tabletu!

Deeper Pro+ Fishfinder

Funkce Deeper PRO a PRO + jsou kompatibilní se smartphony a tabletami se systémem iOS 8.0 nebo novější a Android 4.0 nebo novější. To vám umožní zobrazit zpětný signál sonaru na vašem mobilním zařízení . Aplikace vám také nabízí další funkce, jako je kalendář, předpověď počasí, zápisník ryb a další

Deeper PRO a PRO+ pracují na nezávislém připojení WiFi, což znamená, že je možné zařízení používat kdekoli, pokud je Deeper a váš mobilní telefon nabitý. Jednotky můžete používat na místech, kde byste nemohli dostávat standardní wifi signál, protože Deepers emitují své vlastní WiFi pole. Přidání WiFi je skvělý skok dopředu od původního Deeper Portable Fishfinder, který využíval pouze Bluetooth. WiFi nabízí modelům PRO o mnohem větší rozsah připojení (100 m), ve srovnání s rozsahem Bluetooth od původního hlubšího rybaře (42 m). WiFi má také tendenci mít silnější připojení než Bluetooth, takže můžete očekávat méně odpojení během používání.

 

S pouhými 6,5 cm a 100 g hmotnosti jsou Deeper PRO a PRO + skutečně mobilní a představují tak sonar, který si můžete vzít s sebou kdekoliv. Konstrukce ABS dává vaší jednotce odolnost proti nárazům.

Tyto dvě jednotky jsou napájeny z lithiové polymerní baterie, která podporuje 6 hodin nepřetržitého provozu s dobou nabíjení 2 hodiny. Kompatibilní s nabíječkami micro USB pro 240v.

Deeper PRO a PRO+ pracují na dvoukanálových kmitočtech 290 kHz (15o) / 90 kHz (55o). To vám dává velmi detailní vzhled v kuželu o průměru 15 stupňů a umožní vám také zobrazit velký obrázek většího kužele. Jednotky mají maximální hloubku 80 m ve sladké vodě.

Režim Boat umožňuje stahovat bezplatné mapy online a určit si na nich umístění. Displej s vysokým rozlišením poskytuje jasnou a jasnou zpětnou vazbu. Vysoká rychlost skenování až 15 skenů za sekundu zaručuje, že o nic nepřijdete.

A samozřejmě, Deeper Pro+ mají co nabídnout i rybářům na lodi: využití se nabízí v nepřístupných oblastech, kde se s lodí jen těžce dostanete, ale nahazovací sonar Deeper Pro + tam dostanete snadno.

Exkluzivní Deeper PRO +

Deeper PRO + je dodáván s úžasnou funkcí, která umožňuje prohlížet mapy jezer, vytáhnout Deeper Pro+ a vytvořit vlastní přesné, podrobné batymetrické mapy dna. Tato funkce je k dispozici i při rybolovu z břehu. To je velký plus v porovnání s běžnými mapami režimu lodí, které nejsou v detailu. Pomocí mapovací funkce můžete vytvářet podrobné mapy ve vaší oblíbené vodě; Můžete zaznamenat dno, takže víte, kde se budou ryby pravděpodobně skrývat.

Deeper Pro+ Fishfinder – Závěr

PRO a PRO + nabízejí mimořádnou hodnotu za tak málo pěněz. Stává se oblíbeným pomocníkem každého rybáře i díky jeho dostupnosti. Samozřejmě Echolot Lowrance Elite-7 Ti je někde jinde, na druhou stranu i finančně se bavíme o úplně jiné kategorii echolotů.

PRO je levnější než PRO +, ale doporučuji připlatit si tisícovku a jít raději rovnou do varianty PRO+.

Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar – Technické specifikace:

Rozměr: Koule o průměru 6,5 cm
Hmotnost: 100 g
Konstrukce: ABS
Kompatibilita: od iOS 8.0+ a Android 4.0 po  nejnovější zařízení
Připojení: Bezdrátové připojení WiFi, GPS přijímač
Dosah WiFi připojení: Až 100 m
Hloubka max/min: 80 m / 0,5 m
Teplota: Čidlo teploty vody
Jednotky teploty: Stupně Celsia / Fahrenheita
Provozní teplota: -20 °C až 40 °C
Typ sonaru: Dvojitý paprsek
Frekvence: 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Baterie: Lithium Polymer 3,7 V dobíjecí, 850mAh
Výdrž baterie: Až 6 hodin
Napájecí adaptér: microUSB kabel, 5V DC, 450mA max
Frekvence snímání: až 15 snímků za sekundu. Umožňuje zachytit rychle se pohybující objekty
Rozlišení snímání: Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3cm a umožňuje zachytit pod vodou menší objekty.
Rozsah: 8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou.
Režim obrazovky: Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

 

Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar

Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar
9.025

Display

9/10

  Sonar

  9/10

   Uživatelská přívětivost

   9/10

    Cena

    10/10

     Plusy

     • Dosah WiFi připojení: Až 100 m
     • Výdrž baterie: Až 6 hodin
     • Hmotnost pouze 100g
     • Možnost vytváření vlastních map
     • Cena

     Mínusy

     PŘEHLED RECENZE
     Deeper Pro+ Fishfinder nahazovací sonar
     9.0
     Sdílejte
     Předchozí článekRybí saláty a zavináče
     Další článekNaviják Fox EOS 10000 recenze
     Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“

     BEZ KOMENTÁŘE