Autozastavárna

0
1227

Autozastavárna

Řešíte náhlé finanční problémy, ať už v soukromém či pracovním životě? Zároveň máte k dispozici osobní automobil? Spojte tyto dvě situace do jedné. Jak?

 

Jak funguje zástava auta

 

Svůj vůz můžete jednoduše zastavit a tak získat potřebné prostředky. Stačí kdykoli využít služby autozastavárny. Funguje v podstatě podobně jako běžná zastavárna. To znamená, že na základě ocenění hodnoty vašeho vozu vám může být poskytnuta půjčka až do výše 80 % jeho zjištěné hodnoty. Samozřejmě ale není nutné si ji brát v plné výši. O minimální částce si rozhodnete vy sami. Tu si také můžete ihned odnést. Výplata probíhá v hotovosti, nemusíte tedy vlastnit ani bankovní účet.

Jestli si přitom odvezete také svoje vozidlo nebo ho necháte na místě, o tom rozhodujete rovněž vy. Pokud si ho vezmete nazpět, manipulační poplatek činí 2,5 %, v opačném případě jsou to pouze 2 %. Samozřejmě není třeba mít obavy, bezpečnost je zajištěna, vůz zůstane tam, kde ho necháte. Podmínky, které se automobilu týkají, aby s ním tento krok mohl být proveden, jsou dvě: Musíte od něj mít dva klíčky a je nezbytné, aby na něj bylo sjednáno havarijní pojištění. Pokud ho nemáte, můžete k tomu využít rovnou právě pobočku a vyřídit ho přímo tady.

 

Kde a na jak dlouho zástavu realizovat

 

Ty najdete v každém krajském městě. V případě, že byste se na pobočku nemohli dostavit vy, není problém se domluvit na schůzce přímo například v místě vašeho bydliště či zaměstnání, stačí kontaktovat mobilní pohotovost. Půjčené peníze netřeba mít zajištěny nijak jinak. Nemusíte si shánět ručitele, ani dokládat příjem, rovněž nepředstavuje překážku záznam v registrech. A samozřejmě nezáleží ani na značce nebo typu vozu. A ani na jeho stáří, ale samozřejmě se tento faktor odrazí na jeho tržní hodnotě spolu s dalšími aspekty jako počet najetých kilometrů a technický stav.

Celý proces trvá přibližně patnáct minut a zástavu automobilu je možno realizovat po období v délce alespoň jednoho týdne a maximálně po dobu 12 měsíců. Plní tedy úlohu půjčky jak dlouhodobé, tak i krátkodobé.

BEZ KOMENTÁŘE