Vyhřívané oblečení – komfort při rybaření i v chladných dnech

0
1464

Rybaření je vášní, které se většina srdcařů nechce vzdát v sychravých podzimních dnech ani v mrazivé zimě. Patříte také mezi takové nadšence? Jak ale strávit hodiny u vody, aniž by vám nepříjemná zima kazila potěšení z čekání na úlovek? Stačí pořádné vybavení, ve kterém vám bude příjemně za všech okolností. Na trhu existuje docela široká nabídka vyhřívaného oblečení, které vám zajistí maximální tepelný komfort, i když bude počasí předvádět psí kusy.

Nohy a ruce v teple

vyhrivane-ponozky-dk-s9Nejnáchylnější k promrznutí jsou samozřejmě končetiny. A tady poslouží vyhřívané oblečení opravdu skvěle. Berete si do bot dvoje teplé ponožky a stejně vám nohy mrznout už po krátké chvíli stání na břehu? Tomu udělají přítrž vyhřívané ponožky JETT. Prokřehlé prsty
vám nedovolí jemně a s citem manipulovat s rybářským prutem? Pořiďte si vyhřívané rukavice JETT a je po problému, zima na ruce už vám nebude. Pokud se ale chcete zahřát pořádně, chtělo by to i nějakou teplou bundu. Nebo přesněji bundu, která to teplo vyrobí.

Ve vyhřívané bundě vždy v pohodě

Vyhřívaných bund existuje více typů, od těch do extrémních mrazů, až po běžnější kousky, které jsou do teplot v našich končinách dostačující, a přitom nezruinují rodinný rozpovyhrivana-fleecova-bunda-dk-jčet. Taková je například vyhřívaná softshellová bunda JETT za 2500 Kč, to není špatná cena, že? Tato bundu je částečně nepromokavá, odolná proti větru a má skvělé izolační schopnosti. Výroba tepla probíhá v jemných nekovových vláknech zašitých přímo v bundě a pohání ji výkonná baterie, která vydrží po nabití v provozu až 5 hodin. Vše se ovládá jednoduchým stiskem tlačítka, kdy výrobu tepla nejen zapínáte a vypínáte podle aktuální potřeby, ale můžete si vybrat i ze tří možností vyhřívání. V této bundě je prostě komfort zaručen v jakékoliv situaci.

Vyhřívané oblečení je šikovným pomocníkem, který vám umožní oddávat se své vášni pro rybaření i při nepřízni počasí. Tak nečekejte až na jaro a vydejte se k vodě třeba hned.

Sdílejte
Předchozí článekBezpečnost při zimním rybaření na dírkách
Další článekAutozastavárna
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“

BEZ KOMENTÁŘE