Rybářský kemp ATC Pálava – Rybařina Nové Mlýny

0
4618

Rybářský kemp ATC Pálava – Rybařina Nové Mlýny – Kemp s turistickou ubytovnou nabízí ubytování ve 2 – 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 60 lůžek. Sociální zařízení a kuchyňka (bez nádobí) jsou společné v chodbě. Dále pak jsou v areálu 4 – 6 lůžkové chatky s kapacitou 28 lůžek. Sociální zařízení je společné na několika místech v areálu kempu. V hlavní budově je restaurace s krytou terasou, která je nedílnou součástí areálu. Pro ty nejmenší je připraveno dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a houpačkami. Sportovní vyžití nabízí zatravněné hřiště a hřiště na plážový volejbal. V prostorách kempu je k dispozici kryté ohniště s grilem a roštem.

Rybářský kemp ATC Pálava – Rybařina Nové Mlýny –

Okolí

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

Nebližší restaurace: 0,00 km
Nebližší obchod s potravinami: 0,30 km
Nebližší lyžování: 0,00 km
Nebližší koupání: 1,00 km
Koupání
řeka Dyje a nádrž Nové Mlýny (800 m), koupaliště Mikulov (10 km), aquapark Hustopeče (13 km), termální lázně v Rakouském Laa (60 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
dětské hřiště – pískoviště, trampolína, houpačky v prostorách kempu
Výlety
Lednicko – valtický areál (zámek, minaret, tropický skleník, Lichtenštejnská zahrada, lednické rybníky, letohrádky Tři Grácie a sv. Hubert), Břeclav (okresní město), ZOO Hodonín, výlety do SR a Rakouska (Vídeň), Pálava (Dívčí hrady, Pálavské vrchy), arch. naleziště Věstonice a Mikulčice, Slovácko (Kyjov, Strážnice), historický Mikulov, výhodné podmínky pro cykloturistiku v okolí
nádrž Nové Mlýny (800 m)
Sportoviště
volejbalové hřiště, nohejbalové hřiště, fotbal
Místo: Přítluky
Region: Pálava
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav

Rybářský kemp ATC Pálava – Rybařina Nové Mlýny

Obec leží na okraji nivy Dyje na úpatí Přítlucké hory. Na jejím jižním svahu jsou na mezích zachovány pozůstatky teplomilné stepní vegetace. Kemp leží 800 m od spodní novomlýnské nádrže u břehu řeky Dyje. Lokalita návštěvníky vyhledávána především kvůli cykloturistice, rybaření, historickým památkám, přírodním úkazům. Náš rodinný kemp leží 800 metrů od novomlýnské nádrže u hráze řeky Dyje. Kemp je vhodný pro rodinou sportovní rekreaci, školní výlety a milovníky cykloturistiky. Návštěvníci k nám jezdí především za cykloturistikou, sluncem, rybařením a jinými radovánkami. Nesmíme zapomenout také na vinné sklípky, které jsou pro tuto oblast tak typické.

Rybářský kemp ATC Pálava – Rybařina Nové Mlýny

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: od 13.00
Ukončení pobytu: do 9.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ, DE, HU

Vybavení pro děti do 2 let

dětská stolička k zapůjčení

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

nezadáno

BEZ KOMENTÁŘE