Rybářská chata – Rybník Šimlochy

0
4949

Rybářská chata – Rybník Šimlochy – Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku v chatové osadě, nedaleko soukromého rybníka Šimlochy. Skládá se z chodbičky, samostatného WC, společné kuchyně s koupelnou, z pokoje a ložnice. Chata je standardně vybavená a určená spíše pro méně náročnou klientelu. Kolem objektu je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít posezení a malou terásku s grilem. Toaleta od chodbičky a pokoj od ložnice jsou odděleny pouze závěsy.

Rybářská chata – Rybník Šimlochy – Okolí

Restaurace

Nebližší restaurace: 3,00 km

Obchod

Nebližší obchod s potravinami: 3,00 km

Lyžování

Nebližší lyžování: 0 km

Koupání

Nebližší koupání: 7,00 km
Koupání
Vojkovice – koupaliště (3 km), Relax Blučina – krytý bazén (25x 5m), venkovní dětský bazén, whirpool, masáže, sauna, solárium, posilovna, tenis, volejbal (7 km), Žabčice – moderní koupaliště s tobogánem (8 km), Aqualand Moravie – aquapark (25 km), Brno-Riviéra – koupaliště (25 km), Brno-Kohoutovice – aquapark (28 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
Dětské hřiště Sobotovice, Vojkovice, Židlochovice a Olympie Brno.
Výlety
Dianna, Němčičky, Pavlo – jezdecké kluby s možnost vyjížděl na koních do přírody, CHKO Pálava, Mušovská jezera, Lednicko-valtický areál, Brno- město, Rajhrad, Židlochovice a Výhon Židlochovice, Pasohlávky Aqualand Moravia, Vídeň (Rakousko), Pohořelice, Zaječí, Vídeň v Rakousku
Rybník Šimlochy – soukromý rybník (200 m), řeka Jihlávka, Svratka, Mušov – vodní nádrž (25 km)
Sportoviště
Relax Blučina – sportoviště (7 km)
Místo: Vojkovice
Region: Brněnsko
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno-venkov

Rybářská chata – Rybník Šimlochy

Chata se nachází v chatové osadě nedaleko Vojkovic. Jedná se o místo, jak název napovídá, mezi Brnem a Pálavou, jež je ideálním východiskem k poznání velké části jižní Moravy. Navštívit lze regiony Brněnsko, Pálavu, Moravský kras a Českomoravskou vrchovinu. Na své si zde přijdou především milovníci rybaření, cyklisti, turisti a rodiny s dětmi.

Rybářská chata – Rybník Šimlochy

– Popis místností

Chata pro 4 osoby
Pokoj A (2 x 1l.) – Přízemí
jídelní sestava
Ložnice A (1 x 2l. – dvoulůžko 200 x 180 cm) – Přízemí
Kuchyně s koupelnou – Přízemí
internet WiFi, terasa, sprcha, dřez, rychlovarná konvice, lednice, vařič
Toaleta A

Doplňkové informace

nutný závěrečný úklid nebo úhrada, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb/gril, venkovní posezení
Internet
Ano
Bezbariérový objekt
Ne

BEZ KOMENTÁŘE