Chata Rybářský wellness srub – Vranovská přehrada

0
10557

Chata Rybářský wellness srub – Vranovská přehrada – Srub s moderní koupelnou se sprch. koutem, WC. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, LCD TV se satelitním příjmem, kuchyňská linka (vestavná trouba, sklokeramická varná deska, mrazák). Srub je vytápěn elektricky – přímotopy, navíc v sednici jsou krbová kamna u kterých při praskajícím hřejícím ohni a třeba se sklenkou vína jistě strávíte nádherné večery.  Sociální zařízení je vkusně a účelně vybaveno. Nachazí se zde sprchový kout, umyvadlo s teplou i studenou vodou, WC. Voda je pitná. Před srubem je příjemné posezení u ohniště s možností grilování čerstvě ulovených ryb.Ať už jste romantická povaha a nebo střízlivý praktik, zaručeně oceníte koupací sud a finskou saunu. Očista těla a duše jako nedělitelného celku, prostor a krajina ve které jste, přírodní materiály jimiž jste obklopeni a přírodní živel jako zdroj energie pro vaši relaxaci. Celkový dojem i intenzita regenerace organizmu v takovém prostředí nás skutečně vrací ke kořenům a přirozených vibrací.Pro rybáře loď na zavážení nástrah a návnad(stále prokrmovaná místa). K dispozici gril, houpačka pro děti. Vranovská přehrada patří mezi nejvyhledávanější rybářské revíry, na kterých lze chytit trofejní ryby a při rybaření prožít nevšední zážitky. Jazovická zátoka,kde se nachází rybářský srub je tato část Vranovské přehrady jednou z nejvyhledávanějších rybářských lokalit revíru.

Chata Rybářský wellness srub – Vranovská přehrada – Okolí

 

Nejbližší restaurace: 4,00 km
Nejbližší obchod s potravinami: 4,00 km
Nejbližší lyžování: 0 km
Nejbližší koupání: 25,00 km
Koupání
Vlastní venkovní koupací sud, Vranovská přehrada – přírodní koupaliště (25 km), Moravské Budějovice – koupaliště (36 km), Znojmo – aquapark Louka (40 km), Laa an der Thaya (AT) – aquapark (72 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
pískoviště, houpačka, koupací sud
Výlety
Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí: Bítov, Cornštejn, Frejštejn, Nový Hrádek, Police, Uherčice, Vranov, Znojmo. V blízkosti hrad Bítov, vranovský zámek, zřícenina Cornštejn, zámek Uherčice aj. Vranovská pláž 5km. možnost výletu lodí s ochutnávkou moravských vín a sýrů. Na pláži tobogán, půjčovna šlapadel, vodní atrakce.
Rybaření
Mezi nejvyhledávanější rybářské revíry, na kterých lze chytit trofejní ryby a při rybaření prožít nevšední zážitky, patří Vranovká přehrada.Jazovická zátoka,kde se nachází rybářský srub je tato část Vranovské přehrady jednou z nejvyhledávanějších rybářských lokalit revíru.
 
GPS: N 48,9178056 E 15,7211944
Místo: Vranov nad Dyjí
Region: Podyjí
Kraj: Jihomoravský
Okres: Znojmo
Cena za 2 noci / objekt
5 538 Kč

Chata Rybářský wellness srub – Vranovská přehrada

Vranovská přehrada patří mezi nejvyhledávanější rybářské revíry, na kterých lze chytit trofejní ryby a při rybaření prožít nevšední zážitky. Jazovická zátoka,kde se nachází rybářský srub je tato část Vranovské přehrady jednou z nejvyhledávanějších rybářských lokalit revíru.

Chata Rybářský wellness srub – Vranovská přehrada

– Popis místností

Chata pro 7 osob
Ložnice A (1 x 2l. – manželská) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička
Ložnice B (1 x 2l. – manželská) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička
Ložnice C (3 x 1l.) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, noční stolek, lampička
Koupelna s toaletou A – Přízemí
Kuchyně A – Přízemí
plochá televize, SAT nebo kabelové programy, dřez, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, toustovač
obyvací pokoj – Přízemí
pohovka, posezení, plochá televize, terasa, vnitřní krb

Chata Rybářský wellness srub

Chata Rybářský wellness srub
9.7

Chata Rybářský wellness srub - Vranovská přehrada

10/10

  Plusy

  • Blízko vody
  • Nádherná chata
  • Dobrá cena

  Mínusy

  BEZ KOMENTÁŘE