Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec

0
2377

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec – Velký rekreační dům je postaven na vlastním velkém a velmi pěkně upraveném pozemku. Díky velikosti pozemku jde téměř o samotu. Objekt je nově a moderně vybaven. Při vstupu do přízemí najdeme za zádveřím chodbu, ze které je přístupná ložnice (lůžka, skříňová sestava, stolík se židlemi, TV, radiobudíky) a samostatné WC s umyvadlem a sprchový kout. Také je zde byt majitele, který je obýván jen výjimečně a nenarušuje soukromí hostů. V patře se z centrální chodby dostaneme do dalších pokojů: ložnice A, B a pokoj (šatní skříň, křesílka, TV, radiobudík, balkón). Pokoj je bez balkónu. Největším pokojem je obývací pokoj spojený s kuchyní (kožená sedací souprava, TV, krb, dva jídelní stoly, židle, vstup na balkón). V patře se nachází také sociální zařízení (koupelna – vana se sprchou, sprchový kout, umyvadlo, bidet) a 2x samostatné WC s umyvadlem. Pozemek kolem objektu je travnatý, částečně okrasně osázený a je velmi rozlehlý. Je zde okrasný rybníček s rybami, příjemný zahradní altán s posezením a zahradním krbem, pískoviště, lanové hřiště s kotvou na sjezd o délce 30 m, houpačky, skluzavka, trampolína, travnaté hřiště s kůly na volejbal. Nově jsou vybudované singl tratě pro horská kola v délce 30 km (500 m od objektu). V zimním období lze využít lyžařských tratí Vysočina arény, které jsou osvětleny a uměle zasněžovány, sjezdovku na Harusáku.

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec – Okolí

Nebližší restaurace: 0,50 km
Nebližší obchod s potravinami: 2,00 km
Nebližší lyžování: 0,05 km
Nebližší koupání: 2,00 km
Koupání
rybníky Sykovec a Medlov (1,5 km a 3 km), krytý bazén s protiproudem Tři Studně (2 km), koupaliště v Novém Městě (5 km), krytý bazén Žďár nad Sázavou (14 km), koupaliště a krytý bazén Bystřice nad Pernštejnem (21 km)
Lyžování
běžecký stadion s umělým zasněžením a osvětlením (1,5 km), středisko – sjezdovka se dvěma vleky, umělé zasněžování (2 km), lyžařské vleky v Novém Městě (2 km), Kuklík (12 km) a Jimramov (20 km), lyžařský areál Karasín Bystřice n./Pern. (21 km), sjezdovka Dalečín (26 km), upravené běžecké tratě 30 m od objektu
Vyžití pro děti a dětská hřiště
na zahradě je pískoviště, houpačka, trampolína, travnaté hřiště s kůly na volejbal, lanové hřiště s kotvou pro sjezd v délce 30 m, houpačky, skluzavka
Výlety
skalní útvary – Devět skal, Dráteníčky, prales na Žákově hoře, zámek ve Žďáře nad Sázavou, skanzen Veselý Kopec
Sykovec, Medlov
Sportoviště
tenisové kurty a volejbal v místě, squash, tenis v Novém Městě (5 km)
Místo: Vlachovice
Region: Žďárské vrchy
Kraj: Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Cena za 7 nocí / objekt
16 968 Kč

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec

Rekreační dům je postaven na kopci, téměř na samotě, na okraji obce Vlachovice. Ta se nachází poblíž známého centra běžeckého lyžování, Nového Města na Moravě. Kvalitně upravené běžecké tratě zasahují až k objektu a zalesněné terény Vysočiny jsou ideálním místem ke strávení letní či zimní rekreace. Velký rekreační dům je postaven na vlastním velkém a velmi pěkně upraveném pozemku. Díky velikosti pozemku jde téměř o samotu. Objekt je nově a moderně vybaven. Při vstupu do přízemí najdeme za zádveřím chodbu, ze které je přístupná ložnice (lůžka, skříňová sestava, stolík se židlemi, TV, radiobudíky) a samostatné WC s umyvadlem a sprchový kout. Také je zde byt majitele, který je obýván jen výjimečně a nenarušuje soukromí hostů. V patře se z centrální chodby dostaneme do dalších pokojů: ložnice A, B a pokoj (šatní skříň, křesílka, TV, radiobudík, balkón). Pokoj je bez balkónu. Největším pokojem je obývací pokoj spojený s kuchyní (kožená sedací souprava, TV, krb, dva jídelní stoly, židle, vstup na balkón). V patře se nachází také sociální zařízení (koupelna – vana se sprchou, sprchový kout, umyvadlo, T+S) a 2x samostatné WC s umyvadlem. Pozemek kolem objektu je travnatý, částečně okrasně osázený a je velmi rozlehlý. Je zde okrasný rybníček s rybami, příjemný zahradní altán s posezením a zahradním krbem, pískoviště, houpačka, trampolína, travnaté hřiště s kůly na volejbal, v zákoutí také tradiční přírodní ohniště s posezením. Nově jsou vybudované singl tratě pro horská kola v délce 30 km (500 m od objektu). V zimním období lze využít lyžařských tratí Vysočina aréna, které jsou osvětleny a uměle zasněžovány.

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec –

Popis místností

Rekreační dům pro 10 osob
Chodba/hala A – Přízemí
Ložnice A (1 x 2l.) – Přízemí
skříň/komoda/šatna, posezení, televize, rádio
Koupelna s toaletou A – Přízemí
sprcha, umyvadlo
Chodba/hala B – 1. patro
Ložnice B (1 x 2l., 1 x 1l. přistýlka) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, posezení, televize, balkón, rádio
Ložnice C (1 x 2l., 1 x 1l. přistýlka) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, posezení, televize, balkón, rádio
Ložnice D (1 x 2l. – rozkládací pohovka) – 1. patro
skříň/komoda/šatna, pohovka, posezení, televize, rádio
Společenská místnost A – 1. patro
pohovka, posezení, televize, balkón, vnitřní krb, jídelní sestava, Obývací pokoj je spojený s kuchyní.
Kuchyně A – 1. patro
rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, K dispozici jsou 2 lednice.
Koupelna A – 1. patro
sprcha, vana, umyvadlo
Toaleta A – 1. patro
umyvadlo
Toaleta B – 1. patro
umyvadlo

 

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec – Informace

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 14.00 – 19.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

neuvedeno

Náročnost schodišť

standardní

Jiné informace

V případě plánované oslavy apod. je nutné konzultovat nejprve vhodnost objektu s majitelem.

BEZ KOMENTÁŘE