Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec

0
2885

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec – Objekt stojí na vlastním neoploceném pozemku v malé chatové osadě. Jedná se o příjemnou a standardně vybavenou dřevěnou chatu v kouzelném prostředí Žďárských vrchů. Hlavním vchodem se vchází do menší vstupní místnosti (lavice, věšáky) v přízemí, z které se dále jde do velké společenské místnosti (jídelní stůl, rohová lavice, židle, krbová kamna, sedačka, konferenční stůl, TV) s kuchyňkou a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). Z velké společenské místnosti ústí schody do podkroví, ve kterém je přístupná větší ložnice A (lůžka, konferenční stolek) a menší ložnice B (lůžka,). Kolem chaty je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení (zahradní nábytek), přenosný gril a venkovní ohniště. Vedle chaty je ještě dřevěný domek sloužící k uskladnění kol a lyží.

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec – Okolí

Nebližší restaurace: 1,00 km
Nebližší obchod s potravinami: 2,00 km
Nebližší lyžování: 1,00 km
Nebližší koupání: 3,00 km
Koupání
Hotel Ski – wellness centrum (1 km), Nové Město na Moravě – wellness centrum (3 km), Sykovec – rybník (3 km), Nové Město na Moravě – koupaliště (3 km), Medlov – rybník (4 km), Žďár nad Sázavou – krytý bazén (13 km)
Lyžování
ideální podmínky pro běžkování na upravaných tratích, Nové Město na Moravě – Harusův kopec – lyžařský vlek se sedačkovou lanovkou (1 km), Jimramov – lyžařský vlek (15 km)
Výlety
Žďár nad Sázavou – muzeum a zámek, Zelená hora – památka UNESCO, Štárkov – zřícenina hradu, Dalečín – zřícenina hradu, Zubštejn – zřícenina hradu, Pernštejn – gotický hrad, Skalní útvary Devět skal a Čtyři palice, Krátká – lidová architektura, Samotín – lidová architektura, CHKO Žďárské vrchy
Sportoviště
SKI areál pro zimní sporty, Svratka – golf, Žďár nad Sázavou – bowling, Žďár nad Sázavou – zimní stadion
Sykovec, Medlov
Místo: Vlachovice
Region: Žďárské vrchy
Kraj: Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec

Chata se nachází v chatové osadě, nedaleko města Nové Město na Moravě. Jedná se o místo v samém srdci Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, jehož okolí nabízí rozlehlé lesy a skalnaté vrcholky kopců, jež jsou ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku a běžkování. Místo je vyhledávaný především milovníky aktivního odpočinku, kteří naleznou ideální podmínky pro sport v okolí zimního areálu hotelu SKI, jež je znám z pořádání světových závodů biatlonu, horských kol a běžeckého lyžování.

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec –

Popis místností

hata pro 5 osob
Vstupní místnost – Přízemí
lavice, věšáky
Společenská místnost A – Přízemí
pohovka, posezení, televize, vnitřní krb, jídelní sestava, kamna na tuhá paliva
Kuchyně A – Přízemí
rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, vařič
Koupelna s toaletou A – Přízemí
sprcha, umyvadlo
Ložnice A (3 x 1l.) – Podkroví
Ložnice B (2 x 1l.) – Podkroví

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec – Informace

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 12.00 – 15.00
Ukončení pobytu: 10.00 – 11.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ, EN

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

není poskytováno

Oplocení

neuvedeno

Náročnost schodišť

strmější

Jiné informace

U pobytů na 2-6 nocí majitel neposkytuje povlečení.

BEZ KOMENTÁŘE