Na ryby pěšky? Pořiďte si raději moped!

0
933

Jak se dostat k vodě rychle a bez námahy? Nemůžete-li zaparkovat auto poblíž místa, kde se chystáte rybařit, pořiďte si moped. Populární jednostopé motorové vozidlo má speciální rám, který je pevnější a odolnější než u kola. Bez problémů zvládá jízdu i mimo zpevněné komunikace a vždy vám vykouzlí úsměv od ucha k uchu – řízení je snadné a zábavné.

Jaký řidičák budete na moped potřebovat?

Pokud máte řidičské oprávnění pro skupinu B, můžete legálně řídit i moped. Mopedy pohání spalovací motory nepřevyšující objem 50 ccm a patří tak do skupiny AM, kterou mohou řídit držitelé ŘP skupiny B.

Ve „štychu“ vás nenechá ani na kopcovité lesní cestě

S mopedem se dostanete do cíle mnohem rychleji než pěšky. Odolná konstrukce má své limity poměrně vysoko a běžné lesní cesty překonává s naprostým přehledem.

 

Možnou alternativu představují off road skútry, které si poradí i s lehčím terénem. Prostupnost mopedů je však o úroveň výše, a proto se rybáři a chataři přiklání spíše k nim.

Off Road skútr Kentoya HAMMER 125 4T

Kvalitní moped není drahá záležitost

Pokud vám v garáži nedřímá funkční poděděný moped po rodičích či starším sourozenci, poohlédněte se po novém kousku. U smluvních prodejců značky Kentoya seženete moderní stroj za cenu pod dvacet tisíc korun.

 

Model Moto Twincup 50 4T disponuje spolehlivým 4-dobým jednoválcem a 4-stupňovou převodovkou. Sedadlová plocha je dostatečně velká i pro dvě osoby a před řidičem se nachází praktický úložný prostor.

Kentoya umožňuje nákup na splátky s nulovou akontací bez navýšení a poskytuje prodlouženou záruku na motor po dobu tří let (bez ohledu na počet ujetých kilometrů). Nedílnou součástí nabídky jsou také off road, městské, sportovní a retro skútry. Více informací a možnost objednávky najdete na www.kentoya.cz.

Sdílejte
Předchozí článekJaké koupit rybářské lehátko?
Další článekDomácí boilies
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“

BEZ KOMENTÁŘE