Jaké koupit rybářské lehátko?

0
830

Rybářské lehátko, které splní vše, co k rybaření potřebujete

Jaké koupit rybářské lehátko? Jaro se blíží, nastane čas pro všechny rybáře, kteří rádi jezdí po revírech. Nemusí se jednat jen o soukromé rybářské revíry. I „státní“ vody poskytují dostatek možností, kde si v pohodě a klidu zarybařit. Hlavně jde o to, abych byl na rybaření dobře připraven a vybaven.

Důležitější je otázka: „jak dlouho budu na rybách

S tím je spojená i rybářská výbava, kterou bych měl mít sebou na rybách, abych si maximálně v pohodlí vychutnal rybaření.

Jaké budu mít rybářské lehátko pro svůj odpočinek?

Spousta rybářů preferuje při vícedenním rybaření ubytování v bivaku.
Rybářský bivak  poskytne nejen úložný prostor, ochranu při nepříznivém počasí, ale hlavně slouží rybářům při delších výpravách jako místo k přespání.
Hodiny pro denní rybolov jsou jasně stanovené, i ryby si musí odpočinout. Proto je důležité myslet na to, na jakém rybářském lehátku budu odpočívat, nebo spát.

Může se jednat o masážní, lehké, nebo třeba vyztužené lehátko.
Lehátko využíváme nejen na spaní, ale můžeme ho použít jako odpočinek při čekání na záběr. Nemusím na rybách sedět jen v rybářském křesle a sledovat pruty, čekat na záběr. Můžeme využít čas čekání na záběr i v leže na polohovacím rybářském lehátku.

Já jsem si minulý rok pořídil rybářské léhátko Miwardi Premium
Splňuje,vše, co chci od kvalitního rybářského lehátka. Je lehké, má nastavitelné nohy a snadno se složí.  Hlavní výhodaje v tom, že je z nepromokavého materiálu, což byla moje zásadní podmínka při výběru rybářského lehátka. Koupil jsem ho v mimořádné akci a k tomu dostal transportní obal zdarma.

Stejně jako křesla, i rybářská  lehátka jsou součástí pohodlného rybaření.
Víkendový pobyt na rybách je možné prožít s kamarády v pohodě, odpočinout si a pěkně zachytat. Stejně tak je důležité, abych se v neděli vrátil bez bolavých zad.

Podívejte se na nabídku rybářských lehátek a sami poznáte, jaké lehátko je pro vás vhodné. Určitě si vyberete a pokud máte pochybnosti o značce, specifikaci léhátka…. na eshopu najdete fundovanou podporu a odpovědi od majitelů – rybářů.

V nové sezóně přeji hodně rybářských zážitků a úlovků.

Petrův zdar.

BEZ KOMENTÁŘE