Apartmány Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník

1
2554

Apartmány Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – NNový dům se nachází na vlastmín uzavřeném pozemku. Hlavní branou se vstupuje do uzavřeného dvora, ze kterého vlastní vchody v přízemí vedou do dvou apartmánů. Apartmán A se nachází v patře. Z chodby, která je průchozí s obývacím pokojem (2x pohovka, křeslo, konf. stolek, skříňka, LCD TV, rádio) s jídelnou (jídelní stůl, 8x židle) a kuchyní (pračka). Z chodby se vchází do ložnice A (lůžka, skříň, židle, noční stolek), ložnice B (lůžka, skříň, židle, 2x noční stolek), koupelny (rohová vana, sprchový kout, umyvadlo, WC v rámci koupelny) a na samostatné WC. Z obývacího pokoje se dostanete do ložnice C (lůžka, skříň, 2x noční stolek, lampička) a ložnice D (lůžka, skříň, 3x noční stolek, lampička). Za kuchyní je ložnice E (lůžka, skříň, 2x noční stolek, židle). Apartmán B se nachází v přízemí domu. Z obývacího pokoje (rohová sedačka, kon. stolek, LCD TV + SAT, Hi – Fi věž) s jídelnou (stůl, 4x židle) a kuchyní se vchází do ložnice F (lůžka, skříň, 2x noční stolek, 2x lampička), ložnice G (lůžka, skříň, 2x noční stolek, 2x lampička) a koupelny (rohová vana, sprchový kout, umyvadlo, WC v rámci koupelny). Z obývací části je vchod přímo na venkovní zastřešenou terasu. Pod zastřešenou venkovní terasu je možnost posezení a grilování. Na společné zatravněné zahradě je bazén a hřiště pro míčové hry.

Apartmány Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – Okolí

Nebližší restaurace: 1,00 km
Nebližší obchod s potravinami: 2,00 km
Nebližší lyžování: 7,00 km
Nebližší koupání: 0,00 km
Koupání
vlastní venkovní bazén (7,5 x 3,5 m), Jetřichovice – koupaliště (7 km), rybníky v okolí
Lyžování
skiareál Monínec – 1200 m dlouhá sjezdovka, čtyřsedačková lanovka, večerní lyžování, snowboardpark (7 km), běžecké tratě v okolí
Výlety
zámek Orlík, hrad Zvíkov, Příbram – poutní místo Svatá Hora a hornické muzeum, Tábor – katakomby, hrad Kotnov, hist. centrum; zámek a lázně Bechyně, hrad a hist centrum Písek, zámek Dobříš, klášter Zlatá Hora, tvrz Holešovice, zámeček MIlešov, zámeček Klučenice
rybníky v okolí (od 2 km)
Sportoviště
Vrchotický rybník – sportovní rybolov (4 km), hřiště na paintball (5 km), Golf klub Čertovo Břemeno – 18 jamek (25 km)
Místo: Sedlec-Prčice
Region: Slapy, Orlík a okolí
Kraj: Středočeský
Okres: Příbram
Cena za 2 noci / 1 pokoj
3 037 Kč

Apartmány Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník

Malá obec Dvorce se nachází na rozhraní středních a jižních Čech v kraji zvaném Český Merán a Česká Sibiř. V létě je k dispozici velké množství turistických tras a cyklotras s názvem Greenways Čertovo břemeno, mezinárodní zelenou stezku Praha – Vídeň a sportovní rybolov. V zimě lze využít lyžařský areál Monínec s 1200 m dlouhou sjezdovkou a čtyřsedačkovou lanovkou a udržované běžecké stopy v okolí.

Apartmány Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – informace k pobytu

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 16.00 – 18.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno

Vybavení pro děti do 2 let

dětská postýlka zdarma

Poskytovní povlečení

nezadáno

Oplocení

nezadáno

Náročnost schodišť

standardní

Jiné informace

Na vyžádání u majitele je možnost dodání LCD TV, DVD přehravače, VHS přehravače a audio přehravače na objekt. Možnost připojení k internetu v blízkém domě majitele. Majitel zajistí vyjížďku na čtyřkolkách po okolní krajině. Při objednání celého apartmánového domu platí zvýhodněné ceny (sleva 25 – 35% dle počtu nocí – viz Jiné zvýhodnění).

1 komentář

Comments are closed.