Apartmán Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník

0
1354

Apartmán Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – Nový dům se nachází na rozlehlém pozemku, ve kterém má svůj dům i majitel. Majitel má vlastní vchod a společný dvůr využívá jen zřídka. V patře domu jsou ze společné chodby přístupné dva moderně vybavené apartmány a samostatný pokoj (lůžka, skříň, noční stolek, lampička), který patří k apartmánu A. Apartmán A má prostorný obývací pokoj (rohová sedací souprava, konf. stolek, LCD TV) s jídelnou (stůl, 4x židle) a kuchyní, ze kterého se vchází do ložnice A (lůžka, křeslo, skříň, 2x noční stolek, 2x lampička, BTV) a koupelny (rohová vana, sprchový kout, pračka, umyvadlo, zrcadlo, žebřinové topení, WC v rámci koupelny). V apartmánu B je vstupní chodba, ze které se vchází do ložnice B (lůžka, skříň, noční stolek, lampička), koupelny (rohová vana, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, žebřinové topení, WC v rámci koupelny) a obývacího pokoje (lůžko, 2x gauč, křeslo, konf. stolek, LCD TV, rádio) s jídelnou (stůl, 6x židle) a kuchyní. Z obývací části se vchází do ložnice C (lůžka, skříň, 2x noční stolek, 2x lampička, stůl, 2x židle). V přízemí domu je velká společenská místnost (stolní tenis, stolní fotbal, billiard, LCD TV + SAT, audio systém) a místnost s infrasaunou a sprchovým koutem. Na venkovním zastřešené terase se zahradním nábytkem je možnost grilování. Na rozlehlé udržované zahradě je sportovní hřiště, venkovní bazén a rybníček. Zahrada je celá oplocená a obehnaná živými ploty pro dokonalé soukromí.

Apartmán Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – Okolí

Nebližší restaurace: 1,00 km
Nebližší obchod s potravinami: 2,00 km
Nebližší lyžování: 7,00 km
Nebližší koupání: 0,00 km
Koupání
vlastní venkovní bazén (7,5 x 3,5 m), Jetřichovice – koupaliště (7 km), rybníky v okolí
Lyžování
skiareál Monínec – 1200 m dlouhá sjezdovka, čtyřsedačková lanovka, večerní lyžování, snowboardpark (7 km), běžecké tratě v okolí
Výlety
zámek Orlík, hrad Zvíkov, Příbram – poutní místo Svatá Hora a hornické muzeum, Tábor – katakomby, hrad Kotnov, hist. centrum; zámek a lázně Bechyně, hrad a hist centrum Písek, zámek Dobříš, klášter Zlatá Hora, tvrz Holešovice, zámeček MIlešov, zámeček Klučenice
rybníky v okolí (od 2 km)
Sportoviště
Vrchotický rybník – sportovní rybolov (4 km), hřiště na paintball (5 km), Golf klub Čertovo Břemeno – 18 jamek (25 km)
Místo: Sedlec-Prčice
Region: Slapy, Orlík a okolí
Kraj: Středočeský
Okres: Příbram
Cena za 2 noci / 1 pokoj
3 773 Kč

Apartmán Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník

Malá obec Dvorce se nachází na rozhraní středních a jižních Čech v kraji zvaném Český Merán a Česká Sibiř. V létě je k dispozici velké množství turistických tras a cyklotras s názvem Greenways Čertovo břemeno, mezinárodní zelenou stezku Praha – Vídeň a sportovní rybolov. V zimě lze využít lyžařský areál Monínec s 1200 m dlouhou sjezdovkou a čtyřsedačkovou lanovkou a udržované běžecké stopy v okolí.

Apartmán Sedlec-Prčice – Rybařina Velký Vrchotický rybník – informace k pobytu

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 16.00 – 18.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno

Vybavení pro děti do 2 let

dětská postýlka zdarma

Poskytovní povlečení

za poplatek

Oplocení

nezadáno

Náročnost schodišť

standardní

Jiné informace

Na vyžádání u majitele je možnost dodání LCD TV, DVD přehravače, VHS přehravače a audio přehravače na objekt. Možnost připojení k internetu v blízkém domě majitele. Majitel zajistí vyjížďku na čtyřkolkách po okolní krajině.

BEZ KOMENTÁŘE