Zimní přívlač: Top 10 revírů, které stojí za návštěvu v zimě

0
219

Vláčecí nástrahy v AKCI

Zimní přívlač: Top 10 revírů, které stojí za návštěvu v zimě

Chystáte se na zimní přívlač a hledáte nejlepší revíry? Neztrácejte čas hledáním, protože jsme pro vás připravili seznam top 10 revírů, které stojí za návštěvu právě v zimě. Připravte si svou rybářskou výbavu a vydejte se objevovat tato nádherná zimní místa pro lov ryb.

Zde jsou některá z hlavních revírů, které si zaslouží vaši pozornost:

 1. Rybník Hlíza: Tento rybník v okolí Tábora je známý svou bohatou populací kaprů a candátů. Ať už milujete lov kapra nebo se chcete pustit do boje s velkými candáty, tento revír je ideální pro vás.
 2. Řeka Lužnice: Lužnice je jednou z nejznámějších řek pro přívlač v České republice. V zimě tady můžete chytat především kapry, líny a candáty.
 3. Rybník Rožmberk: Nachází se v blízkosti českobudějovické přehrady a je známý svými obrovskými kapry. Pokud jste rybářskou vášní, neměli byste tento revír vynechat.
 4. Žďárská přehrada: Tato přehrada leží na řece Svratce a je ideální pro ty, kteří hledají dravé ryby v zimě. Najdete zde štiky, candáty a okouny.
 5. Rybník Olešná: Pokud hledáte rybník plný kaprů, je Olešná tím pravým místem pro vás. Tento krásný revír se nachází poblíž Brna.
 6. Řeka Berounka: Berounka nabízí úžasné příležitosti pro přívlač v zimě. Vyzkoušejte své rybářské dovednosti na kaprech, cejnech a dalších druzích ryb.
 7. Rybník Medlov: Medlov je jedním z nejoblíbenějších rybníků pro přívlač v Moravskoslezském kraji. Chyťte si zde kapry, líny, candáty a další.
 8. Řeka Vltava: Vltava nejenže poskytuje krásné scenérie, ale také bohaté rybolovné možnosti. Lovte vltavského kapra nebo candáta a zažijte jedinečný rybářský zážitek.
 9. Přehrada Lipno: Rozlehlá přehrada Lipno je známá svými velkými kapry a candáty. Zde si můžete naplnit svůj sen o ulovení trofejní ryby.
 10. Rybník Švihov: Švihovský rybník nabízí bohatý rybolov pro všechny rybáře. Přijďte sem na lov kapra, candáta, lína nebo cejna.

Vyberte si jeden z těchto revírů a zažijte úžasný zimní rybářský zážitek. Přejeme vám hodně štěstí a úspěšný lov!

rybareni
Zimní přívlač: Top 10 revírů, které stojí za návštěvu v zimě

1. Revír XYZ

Jedním z nejlepších revírů pro zimní přívlač je bezpochyby revír XYZ. Nachází se ve srdci malebné přírody a nabízí bohatou a rozmanitou populaci ryb. V zimě zde můžete chytat zejména pstruhy a lipany.

Odkaz na oficiální stránky revíru XYZ

2. Revír ABC

Revír ABC je dalším skvělým místem pro zimní přívlač. Jeho klidná atmosféra a bohatý výskyt kaprů a candátů přitahuje mnoho rybářů. Doporučujeme navštívit tento revír během zimních měsíců.

Odkaz na oficiální stránky revíru ABC

3. Revír CDE

Pokud hledáte revír plný úžasných úlovků, vyzkoušejte revír CDE. Zde máte skvělou šanci zachytit okouny a štiky. I v zimě je tento revír velmi populární mezi rybáři.

Odkaz na oficiální stránky revíru CDE

4. Revír EFG

Revír EFG je skvělou volbou pro rybáře, kteří si chtějí užít zimní přívlač. Zde se můžete těšit na bohatý výskyt šťuk a candátů. Určitě si sem zapište.

Odkaz na oficiální stránky revíru EFG

5. Revír GHI

Dalším zajímavým revírem pro zimní přívlač je GHI. Díky velkému množství kaprů a candátů je tento revír oblíbeným místem mezi rybáři. Přijeďte sem a ukažte své rybářské dovednosti.

Odkaz na oficiální stránky revíru GHI

6. Revír IJK

Revír IJK je známý pro svou překrásnou přírodu a bohatství ryb. Příznivci zimní přívlače zde budou nadšeni z populace štik, kaprů a candátů. Určitě to stojí za návštěvu.

Odkaz na oficiální stránky revíru IJK

7. Revír KLM

Pro přívlačové rybáře je revír KLM ideálním místem pro rybolov. V zimě zde můžete očekávat velké okouny a štiky. Výběrem tohoto revíru rozhodně neuděláte žádnou chybu.

Odkaz na oficiální stránky revíru KLM

8. Revír MNO

Milovníci speciálních rybích druhů by si neměli nechat ujít revír MNO. Zde se můžete pokusit o chytání jeseterů a sumců. Výjimečné ryby a atmosféra vás jistě okouzlí.

Odkaz na oficiální stránky revíru MNO

9. Revír PQR

Revír PQR je vhodný pro zimní přívlač a nabízí nezapomenutelný rybářský zážitek. Zde si můžete užít chytání lipanů, štik a candátů. Nezapomeňte tento revír zařadit na svoji seznam.

Odkaz na oficiální stránky revíru PQR

10. Revír STU

Posledním revírem v našem žebříčku je STU. Zde se můžete těšit na bohatý výskyt kaprů a pstruhů. Všechny vášnivé rybáře jistě rozechvěje potenciál úlovku na tomto revíru.

Odkaz na oficiální stránky revíru STU

FAQs about Zimní přívlač: Top 10 revírů, které stojí za návštěvu v zimě

1. Jaké jsou nejlepší revíry pro zimní přívlač?

Odpověď na tuto otázku najdete v naší přehledné tabulce s nejlepšími revíry pro zimní přívlač. Každý revír je odkazem na podrobnější informace o lokalitě.

2. Jaká vybavenost je na revírech v zimě?

Většina revírů nabízí vybavenost jako například parkoviště, přístupové cesty, umístění ohnišť, a to i v zimním období. Podrobnosti o vybavenosti najdete na stránce s informacemi o každém revíru.

3. Jaká je povolená délka prutu při zimní přívlači na těchto revírech?

Povolená délka prutu se může lišit v závislosti na tom který revír navštívíte. Na stránce s informacemi o každém revíru najdete konkrétní informace o tom, jaké délky prutů jsou povolené.

4. Je nutné mít rybářskou licenci?

Ano, pro rybolov na těchto revírech je vyžadována platná rybářská licence. Rybářskou licenci je možné si zakoupit online nebo na místě v informačních centrech poblíž revírů.

5. Jaká je cena rybářského lístku pro zimní přívlač?

Cena rybářských lístků se může lišit v závislosti na revíru. Na stránkách informací o jednotlivých revírech najdete přesné informace o cenách a možnosti platby.

6. Existují na revírech ubytovací možnosti?

Na některých z revírů jsou k dispozici ubytovací možnosti, jako například chatky nebo kempy. Podrobné informace o ubytovacích možnostech naleznete na stránce s informacemi o každém revíru.

7. Jaká je maximální povolená velikost ulovené ryby?

Maximální povolená velikost ulovené ryby se může lišit v závislosti na revíru a druhu ryby. Na stránce s informacemi o každém revíru najdete konkrétní informace o povolených rozměrech ryb.

8. Je možné zakoupit rybářské potřeby v blízkosti revírů?

Ve většině blízkých obcí nebo měst poblíž revírů je možné zakoupit rybářské potřeby. Pokud nějaké obchody poblíž nejsou, doporučujeme si potřeby zakoupit předem.

9. Jaké jsou nejbližší veřejné dopravní spoje k revírům?

Informace o nejbližších veřejných dopravních spojích ke každému revíru jsou uvedeny na stránkách s podrobnostmi o daném revíru.

10. Jak se můžu připravit na zimní přívlač na těchto revírech?

Na zimní přívlač na těchto revírech se připravte tím, že si zkontrolujete počasí, zapakujete dostatečné oblečení a vybavení, a seznámíte se s pravidly rybolovu na každém revíru. Doporučujeme se také informovat o aktuálním stavu ledové pokrývky a sledovat místní doporučení.


rybyZimní přívlač: Oblíbená zimní rybářská činnost

Co je zimní přívlač?

Zimní přívlač je metoda rybolovu prováděná na zamrzlých vodních plochách. Rybáři využívají speciálních prutů a udic s nástrahami, které nalákají ryby pod led. Tato forma rybářství je populární zejména v oblastech s důkladně zamrzlými jezery a rybníky.

Techniky a vybavení pro zimní přívlač

Pro úspěšnou zimní přívlač je důležité mít vhodné vybavení. Mezi nejdůležitější patří zimní rybářský prut, který je kratší než klasický prut pro letní rybolov. Také se používají speciální nástrahy, které jsou navrženy pro použití pod lesem. Mezi oblíbené nástrahy patří umělé rybičky, larvy a červi.

Bezpečnost při zimní přívlači

Při zimní přívlači je důležité dodržovat bezpečnostní opatření. Při chůzi po zamrzlých vodních plochách je nutné se pohybovat opatrně a věnovat pozornost tloušťce ledu. Je také vhodné mít při sobě záchranný kruh a lanové schůdky, které by měly být připevněné na dostupném místě. Doporučuje se chodit v párech nebo ve skupině a informovat blízké o místě rybolovu.

Externí odkaz na Wikipedii

Pro více informací o zimní přívlači navštivte stránku o zimní přívlači na Wikipedii.


rybarina

 • Zimní přívlač: Top 10 revírů, které stojí za návštěvu v zimě

 • 1. Lipno

 • Přívlačový revír, který nabízí bohatou populaci kaprů, candátů a štik
 • 2. Vltava u Hlubočepí

 • Vhodný revír pro přívlačové rybaření na území Prahy
 • 3. Berounka

 • Malebná řeka s možností chytání štik, candátů a kaprů
 • 4. Labe u Brandýsa nad Labem

 • Výborný revír na lov štik a candátů v blízkosti Prahy
 • 5. Sázava

 • Krásná řeka vhodná pro chytání candátů, kaprů a štik
 • 6. Otava

 • Revír s množstvím kaprů, štik a candátů
 • 7. Morava u Olomouce

 • Přívlačový revír s bohatou populací štik a candátů
 • 8. Jezera Březská

 • Malá jezera, která nabízejí příležitosti pro lov kaprů a štik
 • 9. Orlická přehrada

 • Revír se zaměřením na lov štik, candátů a kaprů
 • 10. Slapská přehrada

 • Přehrada s bohatou populací candátů, štik a kaprůPřívlač

Sdílejte
Předchozí článek4) Co musíte vědět: kapří jikry na cibulce
Další článekNejlepší rybí recepty pro vaše zdraví
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“ Pocházím z Anglie, ale už osm let žiju tady v Česku. Mé články nejsou psány perfektní češtinou, ale snad obsah nahradí formu.

BEZ KOMENTÁŘE