Soukromý revír Rybník Brloh

1
3693

Soukromý revír Rybník Brloh – Soukromý revír rybník Brloh leží ve Jihočeském kraji nedaleko obce Brloh a jen pár kilometrů od Českého Krumlova nebo Českých Budějovic. Soukromý revír rybník Brloh je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Brloh je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Brloh tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Z důvodu dobrého výtěru kaprovitých ryb dochází k velkému zarybnění rybníka malými rybami, které jsou v tomto revíru nežádoucí. Proto přistupujeme k celkovému hájení dravé ryby.

Tento soukromý revír je provozován již od roku 1991, v současné době je jedenáctou sezónu provozován jiným majitelem. Obsádku rybníka tvoří sumci, tolstolobici, líni, mníci, okouni, candáti, štiky, amuři a hlavně krásní kapři.

K většině chytacích míst vede přístupová cesta pro automobily a tam, kde není, je vzdálenost od automobilu do 20ti metrů.Rozloha revíru činí 7ha.

Na každé straně rybníka jsou dva suché záchody, který jsou volně k dispozici. Rád bych, aby je každý rybář používal. Lovící mohou pro zakrmováni a zavážení používat loď, označení lovného místa tyčovou bójí povoleno, možnost bivakování je samozřejmostí. Oheň je možno rozdělávat pouze na určených místech, je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO vytvářet ohniště z břehových kamenů a jakoliv s kameny manipulovat, poškozovat porosty okolo rybníka.

Na soukromém revíru rybník Brloh si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Brloh mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Brloh je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat.

 

Soukromý revír Rybník Brloh – Ryby

Amur, Candát, Kapr, Lín, Mník, Okoun, Štika, Sumec, Úhoř

 

Soukromý revír Rybník Brloh – Ceny povolenek

 • Denní (chyť a pusť) – 300 korun
 • Víkendová (pátek až neděle – non-stop/chyť a pusť) – 600 korun
 • Týdenní (non-stop/chyť a pusť) – 1200 korun

 

Soukromý revír Rybník Brloh – Způsob lovu

Kaprařina, Sumcařina, “chyť a pusť”

 

Soukromý revír Rybník Brloh – Služby

Občerstvení, Ubytování, Noční lov

Soukromý revír Rybník Brloh – Ubytování

Odzkoušené a doporučné ubytování pro tybáře v Jižních Čechách

Apartmány Naděje – Rybařina Jižní Čechy

Apartmány Naděje – Rybařina Jižní Čechy – Objekt se nachází v malé vesníčce, jedná se o nově zrekonstruovanou chalupu, kde jsou dva samostatné apartmány. Jeden v přízemí pro 4 osoby a druhý v podkroví, který je pro 5-7 osob. Je zde uzavřený travnatý dvůr, ve kterém je pergola s krbem pro grilování. ObsahApartmány Naděje –

Žádný komentář

Chata U Lužnice – Rybařina Jižní Čechy

Chata U Lužnice – Rybařina Jižní Čechy – Chata stojí na vlastním pozemku o rozloze 300 m2, který je ohraničený živým plotem. Na pozemku mohou klienti využít venkovní zastřešené posezením (zahradní nábytek, ohniště, zastřešená pergola, vydlážděná terasa před chatou). Celá chata je určena k ubytování pro 5 osob a je dvoupodlažní (přízemí zděné, podkroví dřevěné). Chata se skládá

Žádný komentář

Apartmány V Kamenném statku – Rybařina Jižní Čechy

Apartmány V Kamenném statku – Rybařina Jižní Čechy – Apartmán je umístěn v samostatné části domu (statku) majitele, má zcela oddělený přístup a vlastní zázemí, které zajišťuje dostatek soukromí. Vchod do apartmánu je ze zadní strany domu, kde je samostatná zahrada. Apartmán tvoří vstupní pokoj (lůžka, bar), obytná místnosti (lůžka, stůl, židle, TV, rozkládací pohovka, krb),

Žádný komentář

Apartmány Na samotě u lesa – Rybařina Jižní Čechy

Apartmány Na samotě u lesa – Rybařina Jižní Čechy – Apartmán je umístěn v podkroví rodinného domu, v okrajové části obce Loučovice. Dům se dělí na dvě části, kde přízemí obývají majitelé, a v celém podkroví je umístěn apartmán. Hlavním vchodem se vchází na společnou verandu a chodbu, z které již ústí schody do apartmánu v

Žádný komentář

Apartmány Family – Rybařina Jižní Čechy

Apartmány Family – Rybařina Jižní Čechy – Klientům jsou k dispozici apartmánové domky postavené ve dvoře penzionu. 4 lůžkový (bezbariérový) apartmán je upraven speciálně pro vozíčkáře. Skládá se z prostorné obytné místnosti (lůžka, šatní skříň, stůl, lavice, židle, BTV), plně vybavené kuchyně, předsíňky a speciálně upraveného sociálního zařízení. V 5 lůžkovém apartmánu je k dispozici kuchyňský

Žádný komentář

Soukromý revír Rybník Brloh – Kontakt

p. Vojtěch Anderle: 602 582 653

email: rybarstvi.anderle@seznam.cz

 

Soukromý revír Rybník Brloh – mapa

Kraj: Jihočeský

Rozloha: 7 ha

 UBYTOVÁNÍ

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Soukromý revír Rybník Brloh – Pravidla a omezení

Rybářský řád pro rok 2017

 1. Porušení tohoto řádu se trestá odebráním povolenky bez náhrady a vykázáním od vody!! Menší prohřešky proti rybářskému řádu je možno řešit pod pokutou 1000 Kč. (Již nedomlouvám.). Prostě závažný prohřešek rovná se konec rybolovu.
 2. KAŽDÝ PŘÍJEZD K VODĚ POVINNĚ TELEFONICKY OHLÁSIT!! Návštěvy nechávat dopravní prostředky vždy u hráze a pak pokračovat pěšky. Přístup auty k místům povolen pouze lovícím.
 3. Povolenka je nepřenosná na jinou osobu!!! To znamená, že lovící nesmí propůjčit pruty osobě, která nemám zakoupenu povolenku!!
 4. S rybou se zachází šetrně, po ulovení se ukládá pouze na měkké a dostatečně velké originální podložky (V žádném případě na zem!! Povolené podložky pouze s bočnicemi které zamezí úniku a zranění ryby. PÁNOVÉ PROSÍM O DOSLOVNÉ DODRŽOVÁNÍ TOHOTO BODU JELIKOŽ NĚKTERÉ VÁMI POUŽÍVANÉ PODLOŽKY OPRAVDU NEPLNÍ POŽADAVEK MĚKKÉ A DOSTATEČNĚ VELKÉ PODLOŽKY opatřené bočnicemi!!! ), za další je povinnost používat dezinfekční prostředek na ošetření rány po háčku a jiných oděrků. Bez patřičně měkké a velké podložky s bočnicemi, DOSTATEČNĚ VELKÉHO PODBĚRÁKU (délka ramen min. 80 cm.), dezinfekce a nádoby na vodu pro polévání ryby není možné zahájit rybolov!!
 5. Lovící může používat pouze průběžný návazec s jedním jednoháčkem. (Závaží nebo krmítka vždy průběžná). Jediná neprůběžná montáž může být gumička+kámen. Použivané háčky pouze bez protihrotů! (pouze originály žádné zamačkané protihroty netoleruji)
 6. Při lovu je nutné používat vlasec min. 0,35 mm v celé délce návinu!!(dodržujte) Pak může pokračovat olověná šňůra. Ti co nepoužívají olověnky prosím požívejte silikonovou hadičku ať nedochází k prořezávání ploutví.(cca. 50 cm.)
 7. Začátek rybolovu nejříve 6h. a konec rybolovu nejdéle do 20 hodin. Rybolov Non Stop.
 8. Je zakázáno sakování ryb za účelem pozdější dokumentace (zdolat, vyfotit, pustit, neustále polévat, max. cca 5minut a zpět do vody!!!) Šetrnost k rybám vždy na prvním místě.
 9. Po celou dobu lovu se lovící chová tak, aby svým chováním nerušil ostatní rybáře. (A to velice tiše!! Prosím ododržování tohoto bodu a to doslovně. )
 10. Po celou dobu lovu lovící dbá na maximální pořádek na stanovišti, ničím neznečišťuje své okolí,nevytváří ohniště kde se mu zlíbí.Ohniště jsou povolena pouze na místech č.1,3,5 a 17, přenosné grily se mohou používat na všech místech.
 11. Dále se nemanipulujte s kameny okolo stanovišť! (nepoužívá je ani jako zátěže na stojany – bude přísně sledováno)
 12. Zákáz jakéhokoli olamování a ničení porostů v okolí rybníka!!!
 13. Zákaz jakéhokoli znečišťování přilehlých pozemků.
 14. Lovící se pohybuje pouze na stanovištích pro rybáře vyhrazených!!!
 15. Lovící může používat maximálně 3 pruty. Dorost 2 pruty. Děti 10-15let 2 pruty, do 10ti let 1 prut.
 16. Lov sumce celoročně povolen – po odsouhlasení vybavení a nástražné rybky majitelem, ale pouze chyť pusť. Při lovu sumců je možno použít trojháčky.
 17. Celoročně zakázán lov na žížalu.
 18. Musím opět přistoupit k celoročnímu zákazu lovu dravců.
 19. Tím že lovící si zakoupí povolenku v plném znění souhlasí s tímto rybářským řádem, a to bez výjímek!!
 20. Změna totoho rybářského řádu v průběhu sezóny vyhrazena.

1 komentář

Comments are closed.