Soukromý revír Milovský rybník – kraj Vysočina

1
3807

Soukromý revír Milovský rybník – kraj Vysočina – Soukromý revír Milovský rybník leží na Vysočině v obci Milovy a jen pár kilometrů od Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě. Soukromý revír Milovský rybník je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Milovský rybník je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Milovský rybník tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Jedná se o cca 7. ha rybník. V našem rybníku naleznete převážně kapry různých rozměrů a vah, největší kapr co tu máme měří 1m a váží cca 20kg. Dále jeseteří , lín, sumec, štika a další.Rybník patří ke kempu Milovy. Povolenky se kupují přímo ve stánku u rybníka. Milovský rybník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry, amury nebo jesetery. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

Soukromý revír Milovský rybník – Ryby

Amur, Jeseter, Kapr, Lín, Okoun, Štika, Sumec, Tolstolobik

Soukromý revír Milovský rybník – Ceny povolenek

 • Jednodenní chyť a pusť, doba chytání 7 až 22 hodin – 150,- Kč
 • 24 hodin chyť a pusť – 250,- Kč
 • 72 hodin chyť a pusť – 500,- Kč
 • Týdenní chyť a pusť – 900,-Kč

Soukromý revír Milovský rybník – Způsob lovu

“chyť a pusť”

Soukromý revír Milovský rybník – Služby

Občerstvení, Parkoviště, Ubytování

Soukromý revír Milovský rybník – ubytování

Námi odzkoušené a doporučené ubytování:

Apartmány Pod Lípou – Rybařina rybník Hadina

Apartmány Pod Lípou – Rybařina rybník Hadina – Zrekonstruované a komfortně zařízené apartmány najdete na samém okraji obce Čejov u Humpolce, v kraji Vysočina, který se pyšní krásnou přírodou. Na oploceném pozemku je hostům k dispozici krytá pergola s grilem a nechybí tu ani pískoviště, prolézačka, skluzavka a houpačka pro nejmenší. Součástí rozlehlé zahrady je i skleník, zeleninové záhony, keře rybízu a ovocné stromy. Zejména

Žádný komentář

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec

Chata Na Cihelně – Rybařina rybník Sykovec – Objekt stojí na vlastním neoploceném pozemku v malé chatové osadě. Jedná se o příjemnou a standardně vybavenou dřevěnou chatu v kouzelném prostředí Žďárských vrchů. Hlavním vchodem se vchází do menší vstupní místnosti (lavice, věšáky) v přízemí, z které se dále jde do velké společenské místnosti (jídelní stůl, rohová

Žádný komentář

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec

Rekreační dům Harvánek – Rybařina rybník Sykovec – Velký rekreační dům je postaven na vlastním velkém a velmi pěkně upraveném pozemku. Díky velikosti pozemku jde téměř o samotu. Objekt je nově a moderně vybaven. Při vstupu do přízemí najdeme za zádveřím chodbu, ze které je přístupná ložnice (lůžka, skříňová sestava, stolík se židlemi, TV, radiobudíky) a

Žádný komentář

RS Pohádková vesnička Podlesíčko – Rybařina Milovský rybník

RS Pohádková vesnička Podlesíčko – Rybařina Milovský rybník – Nově vybudovaná Pohádková vesnička nabízí ubytování ve stylových pohádkových chaloupkách. Ve vesničce najdete 9 samostatných domečků a 1 dvojdomek. Každý domeček je spojen s nějakou pohádkou a skýtá ubytování pro 4 osoby. V přízemí je k dispozici útulná světnička a koupelna se sprchovým koutem. V podkroví najdete

Žádný komentář

Rybářská chata – Rybařina Milovský rybník

Rybářská chata – Rybařina Milovský rybník – Chata o rozměrech 100 m2 se nachází na samostatném pozemku o rozměrech 800 m2. Chata je celoročně obyvatelná má otevřenou verandu. Vstupními dveřmi se vchází do společenské místnosti, kde se nachází kachlový krb s LCD televízí a satelitním příjmem, rozkládací sedací souprava, přistýlka a jídelní stůl. Dále se pokračuje

Žádný komentář

Soukromý revír Milovský rybník – Kontakt

Telefon: 773 187 938

Soukromý revír Milovský rybník – mapa

Kraj: Olomoucký

Rozloha: 7 ha

 UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

Soukromý revír Milovský rybník – Pravidla a omezení

Rybářský řád pro rybník MILOVY

 1. Chytání je povoleno na dva pruty s možností dokoupení třetího prutu.
 2. Každá udice může mít pouze jeden návazec s komerčně vyráběným jednoháčkem bez protihrotu.
 3. Při lovu na POLOŽENOU vyžadujeme použití bezpečnostní montáže .(Dovoluje rybě snadně se zbavit olova po přetržení vlasce)
 4. Lov ryb a jejich vnadění smí být prováděno pouze pomocí pelet a vařeného partiklu.
 5. Zavážení nástrahy a návnady není povoleno.
 6. Označování krmného místa není povoleno.
 7. Rozdělávat oheň je povoleno pouze v komerčně vyráběných grilech.
 8. JE ZAKÁZÁNO používat pletené kmenové,nebo odhozové šňůry.
 9. Povolenka není přenosná na druhou osobu.
 10. Vyžadujeme používat komerčně vyráběných podložek pod ryby velikosti alespoň 50×110 cm a podběráku s rameny šíře min. 80 cm.
 11. Lovící je povinen na lovném místě udržovat pořádek a čistotu přivezené odpadky je nutné odvést a náležitě zlikvidovat. (kontejnery v areálu Milovy)
 12. Ryby se musejí po ulovení případném vážení ,měření a focení co nejrychleji pustit zpět do vody.
 13. JE ZAKÁZÁNO ponechávat ryby v saku vezírku a podobně. (v případě povolenky Chyť a pusť)
 14. Darování, zabíjení a kuchání ryb u rybníka je ZAKÁZÁNO taktéž zaměňování ryb jíž ponechaných v saku nebo vezírku.
 15. Je ZAKÁZÁNO poškozovat okolní porosty.
 16. Focení ryb mimo vodu je povoleno pouze nad podložkou a to ve dřepu či v pokleku. Ryba nesmí při manipulaci na břehu oschnout.Je nutné je v dostatečné míře polévat vodou s předem připraveného vědra.
 17. Na rybníku Milovy je zakázáno lovit mimo vyhrazená místa-upřesnění při nákupu povolenky v chatě správce kempu.
 18. Zakoupením povolenky schvalujete a souhlasíte s tím, že pokud má provozovatel podezření z pytlačení, může vstoupit a prohledat vaše zázemí včetně vozů a karavanů.
 19. Je zakázáno při manipulaci s rybou jí jakkoliv ubližovat či poškozovat. Pokud se tak stane je povinností si rybu odkoupit, případně vám toto může provozovatel nařídit.

1 komentář

Comments are closed.