Rybářský kemp ATC U vody – Rybařina Nové mlýny

0
3392

Rybářský kemp ATC U vody – Rybařina Nové mlýny – Kemp se nachází na pozemku situovaném naproti pensionu „U Langrů“ v obci Dolní Věstonice na úpatí chráněné krajinné oblasti Pálava se zříceninou hradu Děvičky v blízkosti Novomlýnských nádrží. Kolem kempu vede mikulovská vinařská stezka, cyklistické trasy po okruhu Novomlýnských nádrží a turistické trasy po vrcholcích Pálavy. V kempu jsou k dispozici čtyřlůžkové chatky a veškeré potřebné sociální zařízení jako jsou sprchy a WC. V areálu kempu se nachází občerstvení „U Vody“ se stylovou terasou, kde je v letním odbobí široká nabídka drobných pochutin, zmrzliny, alkoholických i nealkoholických nápojů i vín z vlastního vinohradu. Občerstvení „U Vody“ nabízí i grilované speciality. Gril mohou využít i rybáři, kde jim připraví jejich vlastní úlovky. Bezbariérový přístup je do všech veřejných prostor budovy „U vody“, na terasu, do kempu a všech sociálních zařízení.

Rybářský kemp ATC U vody – Rybařina Nové mlýny –

Okolí

Nebližší restaurace: 0,05 km
Nebližší obchod s potravinami: 0,50 km
Nebližší lyžování: 0,00 km
Nebližší koupání: 0,00 km
Koupání
součástí ATC je travnatá pláž s betonovým břehem, kvalitnější koupání možno nabídnout v ATC Merkur v Pasohlávkách (14 km), venkovní aquapark v Hustopečích (11 km), městské letní koupaliště v Mikulově (12 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
v rámci areálu dětské hřiště
Výlety
CHKO Pavlovské vrchy (turistika, cykloturistika), koně, archeologické naleziště Dolní Věstonice, Mikulov, Břeclav, rozlehlý Lednicko – valtický areál (UNESCO), vinařská a cyklo turistika, Rakousko
Rybaření
v rámci prostor ATC
Sportoviště
v rámci areálu dětské hřiště
Místo: Dolní Věstonice
Region: Pálava
Okres: Břeclav
Cena za 1 noc / 1 pokoj
500 Kč

Rybářský kemp ATC U vody – Rybařina Nové mlýny

ATC U Vody se nachází u samého břehu vodní nádrže Nové Mlýny. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové chatky bez příslušenství. V samostatné budově mají muži a ženy zvlášť sociální zařízení (sprcha za poplatek 20 Kč / žeton). Každá chatka má verandu, na kterou lze umístit zahradní posezení. Taktéž je pro každou chatku vyhrazeno parkovací místo přímo vedle chatky. Výhled z chatek je přímo na vodní nádrž. Klientům je k dispozici dětské hřiště, úschovna kol a budova s občerstvením. Stravovat se lze po celý den v penzionu, který je naproti ATC (přes silnici). Klienti mohou grilovat přímo před chatkou v případě, že si přivezou vlastní přenosný gril. ATC U Vody se nachází v obci Dolní Věstonice na úpatí CHKO Pálava se zříceninou hradu Děvičky. Rekreační objekt je postaven v bezprostřední blízkosti Pálavského jezera. Kolem kempu vede známá Mikulovská vinařská stezka. Obec přitahuje každoročně tisíce návtěvníků. Hlavní atrakcí je archeologické muzeum s proslulou soškou věstonické Venuše.

Rybářský kemp ATC U vody – Rybařina Nové mlýny – Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 12.00 – 18.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

částečně oplocen

BEZ KOMENTÁŘE