Rybářská chata U Lesa – Vranovská přehrada

0
4478

Rybářská chata U Lesa – Vranovská přehrada – Objekt je zrekonstruovaná dvojchata, která se dělí na dva samostatné apartmány. Oba apartmány jsou na sobě nezávislé a mají samostatné vchody. Nabízeny jsou apartmány každý zvlášť, v případě zájmu lze pronajmout celý objekt (apartmány jsou propojeny dvojitými uzamykatelnými dveřmi v jídelně). Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku obklopena vzrostlými stromy. Po schodech vstoupíme do prosklené verandy, která v letním období slouží zároveň jako společenská místnost (2x pohovka, konferenční stolek, TV se satelitním příjmem, věšák, botník). Na verandu navazuje prostorná vybavená kuchyň s jídelnou (jídelní stůl, 8x židle, TV se satelitním příjmem, krbová kamna, el. šipky). Z jídelny je dále přístupné sociální zařízení (samostatné WC, koupelna – sprchový kout, umyvadlo), ložnice A (lůžka, šatní skříň, noční stolek) a ložnice B (lůžka, šatní skříň). Druhý apartmán je zrcadlově stejný se shodným vybavením. Chata prošla v roce 2009 kompletní rekonstrukcí interiéru a je zde nové vybavení. Na pozemku je k dispozici plastový zahradní nábytek (židle a stůl), pískoviště a ohniště s lavičkami. Možnost zapůjčení loďky po domluvě s majitelem.

Rybářská chata U Lesa – Vranovská přehrada – Okolí

Restaurace

Nebližší restaurace: 2,00 km

Obchod

Nebližší obchod s potravinami: 2,00 km

Lyžování

Nebližší lyžování: 0,00 km

Koupání

Nebližší koupání: 0,50 km
Koupání
Vranovská pláž (500 m), Moravské Budějovice – koupaliště (22 km), Jemnice – koupaliště (25 km), Únanov – koupaliště (29 km), Dačice – koupaliště (30 km), Laa an der Thaya (AT) – termální lázně, vodní svět (58 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
pláž (200 m)
Výlety
Vranov nad Dyjí – zámek, Cornštejn – zřícenina hradu, Bítov – hrad, Hardegg – hrad, Znojmo – historické město, podzemí, románská rotunda, Národní park Podyjí
Vranovské přehrada (200 m)
Sportoviště
pláž (200), v sousedním rekreačním objektu možnost využití tenisového kurtu (po domluvě)

Rybářská chata U Lesa – Vranovská přehrada

aktivity v okolí Moravského krasu

Chata se nachází na u Vranovské přehrady v chatové osadě Štítarský les, 5 minut chůze od hlavní pláže, centra veškerého dění. Chata prošla v letech 2009/2010 rekonstrukcí interiérů.

Ubytování:
Jedná se o dvouchatu. Dvě shodné chaty s vlastními vchody. Každá část má velkou verandu s posezením a prostornou kuchyň s jídelnou. Toaleta a koupelna se sprchovým koutem je samozřejmostí.

Kapacita jedné části chaty je 8 osob (1. ložnice s manželskou a patrovou postelí, druhá ložnice s manželskou postelí, jednolůžkem a přistýlkou). V případě pronájmu celého objektu, je možné propojit obě chaty dveřmi v jídelnách.

Gastronomie:
Hosté mohou využít kuchyňky která se nachází v každé ze dvou chat. Kuchyň je vybavena základními potřebami. V okolí se nachází restaurace, která nabízí hotovky a tradiční českou kuchyni.

Rybářská chata U Lesa – Vranovská přehrada

– Popis místností

Chata A pro 8 osob
Ložnice A (1 x 2l., 1 x 2l. palanda)
Ložnice B (1 x 1l., 1 x 2l., 1 x 1l. přistýlka)
Veranda
Kuchyně A
televize, SAT nebo kabelové programy, vybavená kuchyň s jídelnou (jídelní stůl, 8x židle, krbová kamna, el. šipky
Koupelna A
sprcha, umyvadlo
Toaleta A
Chata B pro 8 osob
Koupelna B
sprcha, umyvadlo
Kuchyně B
televize, SAT nebo kabelové programy, vybavená kuchyň s jídelnou (jídelní stůl, 8x židle, krbová kamna, el. šipky
Ložnice C (1 x 2l., 1 x 2l. palanda)
Ložnice D (1 x 1l., 1 x 2l., 1 x 1l. přistýlka)
Toaleta B
Veranda

BEZ KOMENTÁŘE