Postele z masivu – zdravý spánek po mnoho let

0
945

Zajímají vás postele z masivu? V tom případě je na místě otázka, jaké dřevo zvolit. K výrobě lůžek se zpravidla používají tyto druhy dřeva – buk, dub, smrk. Často ti, kteří si nemohou dovolit drahý nábytek z ušlechtilého dřeva, volí postel vyrobenou z velmi měkkého dřeva jako je smrk. Pro zajímavost neobyčejně tvrdé dřevo je eben cejlonský, africký grenadil nebo duajak.  Dubový nábytek je ohromně pevný, dřevo je tmavé a skoro tvrdé jako kámen. Méně spolehlivý je sololit a MDF. Při sebemenší trhlině hrozí, že se lůžko uvolní, a začne se viklat. Mnohem lepší je dát přednost posteli z masivu. 

Spolehlivá dřevěná postel masiv s úložným prostorem
Ano, dřevěná postel masiv s úložným prostorem je vždy to pravé ořechové, pokud doma bojujete s každým centimetrem. Místo v pokoji uspoří nejen posuvné dveře, ale i postel s velkým úložným prostorem.  Kde jinde uložit sezonní věci nebo polštář s peřinou než do suchého a čistého prostoru pod postelí. Moderní postele se vyrábějí nejen z masivního dřeva, ale také z dýhy, dřevotřískové desky, MDF a kovu. Každý materiál má své výhody i nevýhody. S ohledem na kvalitu a ekologickou šetrnost stojí nejvýše masiv. Lidé v České i slovenské republice mají nejraději dřevinu :Buk.  Důležité je, aby lůžka nebyla vyrobena ze škodlivého materiálu nebo impregnovaná nebezpečnou chemikálii.

Kupte si kvalitní postel na míru do své ložnice

Dřevo je šetrné k životnímu prostředí, spolehlivé, trvanlivé, absorbuje nejen škodlivé látky, ale také čistí vzduch. Za nejodolnější a šetrné k životnímu  prostředí jsou považovány jehličnany, dub, buk.  Postele z přírodního dřeva nakupujete ideálně u českého výrobce. Jednoho můžeme doporučit – postelezmasivu.com, kde vás na první pohled zaujme postel z masivu Aneta. Tato pěkná a kvalitní postel se vyrábí ze smrku, buku nebo dubu. Bukové postele s úložným prostorem – komfort na jedničku.  Tento výrobce na výchozí povrchovou úpravu postelí používá vysoce kvalitní, ekologický olej zn. Heidelberg.

BEZ KOMENTÁŘE