Jedu do Jeseníků na víkend

0
773

Jedu do Jeseníků na víkendMoje představa na příští týden. Tak jsem hned řekl přítelkyni, nachystej se, nic na víkend nedomlouvej.

Myslel jsem, že najdu ubytování v penzionu. Rád jezdím do Lázní Lipová, kousek od Ramzové. Lanovka, žádné výšky, prostě pohoda a klidný víkend na horách.

Pak jsem se ale dozvěděl, že: do Jeseníků jezdíme každou chvíli, známe to tam. Proč nestrávit víkend aktivně někde jinde.

Prý je  wellness pobytů po celé ČR spoustu, stačí si vybrat, kam na víkend vyjet, tak se mám snažit.

Nemám představu co to je, ale dobrá, přežil jsem termální i normální lázně, vydržím i wellness. Alespoň uděláme něco pro svoje zdraví.

Jsem zvyklý na emailingové nabídky, tak jsem mrkl, co mě přišlo. Procházel jsem zprávy a bylo toho spoustu. Slevový portál, soukromá inzerce,přímá nabídka hotelu…..

Asi třetí email zněl wellness se slevou. To je ono. Sleva je prostě sleva, nakupuje tak celý národ, koupím i já. Koupím se slevou a ušetřím na další sportovní aktivity.

První mě brnklo do oka ubytování v Třeboni – jako rybář bych si tam užil, ale za sebou jsem uslyšel jemné, ale důrazné vibrace.Tak honem dál.

Při čtení slev jsem si uvědomil, že pobyt může být i romantický. Hlavně, že to není o cvičení. Bazény, výřivky a masáže a dobré jídlo nakonec, tak si představuji romantický wellnes pobyt pro dva. I víkend se může prožít v klidu, romanticky a přitom udělat něco pro svoje tělo a zdraví.

Asi vyhraje nějaká lokalita na rovině. Když už budu chodit po procházkách a památkách, ať pak v pohodě relaxuji v bazénu. Při hledání pobytu jsem byl příjemně překvapen. Spousta nabídek je z Moravy.

Nakonec vyhrála nabídka „Bojnice pro dva…..“.  Příjemný penzion s výhledem na romantický pohádkový zámek  a navíc i sauna s výřivkou. To je to, co jsem hledal.

Každopádně příznivá zpráva – slevy jsou zde takové, že dovolenou na víkend pro dva koupíte už kolem 1500 kč, což je rozumné cena za dvě noci a ostatní služby.

Vyberte si ZDE taky

BEZ KOMENTÁŘE