Hubatá černoška nabízí i dárky pro rybáře

0
579

E-shop s velmi originálním názvem (i nabídkou) nabízí spoustu originálních a hodně netradičních dárků doslova pro každého. Jeho kategorie jsou přehledně rozděleny a nás těší, že zde myslí také na rybáře.

Mezi dárky pro rybáře jsme tu objevili například netradiční knihy, které místo čtení ukrývají lahvinku slivovice… Nechybí ani rybářské knížky, termoska s motivy ryb, různé druhy polštářů nebo třeba kosmetické balíčky pro rybáře. Velký výběr je tu různých hrníčků, dekorací na zeď a nechybí ani stylové rybářské víno s originální etiketou.

Dárky tu mají přehledně rozdělené buď podle druhu (hrnky, polštáře, vtipné zástěry, sexy dárky, hry pro dospělé, sklenice atd.), ale také podle příležitosti, k jaké je dárek určen (svatba, odchod do důchodu, sv. Valentýn, Vánoce apod.), anebo právě podle toho, pro koho daný dárek je.

Kromě rybářů tady mají i dárky pro myslivce, hasiče, sportovce (zvlášť pro fotbalisty, hokejisty či cyklisty), šéfa nebo šéfovou, pro motorkáře, ale také pro rodinné příslušníky. Tím myslíme dárky pro maminku, babičku, dědečka, tatínka atd.

Pokud tedy hledáte nějaké tipy na vtipné a nápadité dárky, Hubatá černoška stojí za pozornost. Závěrem dodejme, že v jejich nabídce najdete také karnevalové zboží (kde jsou i pozor – námořnická trička!, ale také hippies věci, retro doplňky, pirátské a indiánské rekvizity apod.). Hubatá černoška dokonce v kategorii Masky a kostýmy vyhrála prestižní soutěž Shop roku 2017.

BEZ KOMENTÁŘE