Tipy na místa pro chytání sumců v České republice

0
116

Vše na SUMCAŘINU v AKCITipy na místa pro chytání sumců v České republice

Zde naleznete informace o nejlepších místech pro chytání sumců v České republice. Těšte se na krásnou přírodu a úspěšné rybaření!

rybarske obleceniTipy na místa pro chytání sumců v České republice

Sumec patří mezi oblíbené ryby mezi českými rybáři a mnozí z nich se vydávají na lov tohoto silného a vzrušujícího dravce. V České republice existuje několik skvělých míst, kde lze nalovit sumce a my vám přinášíme několik tipů na ta nejlepší.

Rybník Rožmberk

Tento rybník se nachází nedaleko Třeboně a patří mezi rybářské ráje pro lov sumců. Rybník Rožmberk je dobře přístupný a nabízí skvělé možnosti jak pro začátečníky, tak i pro zkušené rybáře.

Štěrkoviště u Kostelce nad Orlicí

Toto místo je ideální pro rybáře, kteří chtějí zažít adrenalinový zážitek při lovu sumce. Štěrkoviště u Kostelce nad Orlicí je známé svými silnými sumci a je oblíbené mezi místními a zahraničními rybáři.

Řeka Vltava

Nejlépe zachovanými populacemi sumce obecného se můžete setkat pravděpodobně na střední Vltavě, kde stále platí největší povolené délky. Na Vltavě se povolenka na chytání sumců pohybuje v řádech stovek korun a lze ji zakoupit většinou v místních rybářských obchodech.

Pro více informací o rybářství v České republice navštivte www.mrk.cz.

rybarina

Vše na SUMCAŘINU v AKCI

Časté otázky

Kde mohu najít dobré lokality pro chytání sumců v České republice?

V České republice existuje mnoho skvělých lokalit pro chytání sumců. Některé z nich zahrnují Vltavu, Labe a řeku Moravu. Také je možné nalézt vhodné lokality u přehrad a rybníků.

Které techniky jsou nejlepší pro chytání sumců v České republice?

Pro chytání sumců v České republice se doporučuje využívat techniky jako je lov na feederový prut, boilies, živá nástraha nebo lov na plavanou. Je důležité si vybrat vhodnou techniku v závislosti na konkrétní lokalitě a podmínkách rybolovu.


rybyMísta pro chytání sumců

Chytání sumců je populárním rybářským sportem a existuje mnoho skvělých míst, kde můžete tuto rybu ulovit. Zde je několik tipů na místa pro chytání sumců:

Rybářská lokalita Černé jezero

Černé jezero je známé svou bohatou populací sumců a je ideálním místem pro jejich chytání. Toto jezero se nachází v krásné přírodní oblasti a nabízí skvělé možnosti pro rybaření.

Rybářská lokalita Labe

Labe je dalším skvělým místem pro chytání sumců. Toto řeka má silný proud a sumci se zde cítí jako doma. Pokud hledáte adrenalinový zážitek při rybaření, pak je Labe tou pravou volbou.

Pro více informací o chytání sumců si můžete přečíst článek na Wikipedia.


rybarinaTipy na místa pro chytání sumců v České republice

 • Krkonoše

  – řeka Labe

  – přehrada Labská

 • České Švýcarsko

  – řeka Kamenice

  – rybník Ptačí

 • Lužické hory

  – řeka Ploučnice

  – přehrada Střítež


Vše na SUMCAŘINU v AKCI

Jak se chytají monster ryby:

Sumcařina

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ