Místa pro chytání sumců v okolí Prahy: kde na ně?

0
94

Vše na SUMCAŘINU v AKCI

Kde najít místa pro chytání sumců v okolí Prahy?

Zde najdete informace o nejlepších místech pro rybolov sumců v okolí Prahy.

rybarske obleceni
Místa pro chytání sumců v okolí Prahy

Pokud jste vášnivý rybář a rádi lovíte sumce, určitě vás bude zajímat, kde v okolí Prahy můžete najít nejlepší místa pro jejich chytání. Sumci jsou totiž oblíbenou rybou a rybáři se rádi vydávají na lov právě po nich. V následujícím článku vám přinášíme tipy na ta nejlepší místa pro chytání sumců v okolí Prahy.

1. Barrandovský rybník

Barrandovský rybník se nachází nedaleko Prahy a je známý jako jedno z nejlepších míst pro chytání sumců. Rybník je bohatý na rybí populaci a můžete zde spatřit i sumce o váze přes 20 kg. Pokud máte štěstí, můžete si zde užít skvělý lov a ulovit velkého sumce.

2. Soutok Labe a Vltavy

Soutok Labe a Vltavy je dalším skvělým místem pro chytání sumců v okolí Prahy. Toto místo je známé svou bohatou rybí populací a sumci se zde pravidelně nacházejí. Můžete si zde užít krásný výhled na soutok obou řek a zároveň chytat ryby.

3. Žlutá plovárna

Žlutá plovárna je jedním z oblíbených míst pro chytání sumců v okolí Prahy. Toto místo je velmi populární mezi rybáři a najdete zde mnoho sumců různých velikostí. Můžete si zde užít klidný lov a relaxovat u vody.

Pokud se chystáte na chytání sumců v okolí Prahy, nezapomeňte si přečíst naše tipy na nejlepší místa pro tento druh rybolovu. Určitě se vám bude líbit a možná si i ulovíte nějakého velkého sumce.

Zdroj: Rybáření.cz


rybarina

Vše na SUMCAŘINU v AKCI


Časté otázky

Kde mohu najít dobrá místa pro chytání sumců v okolí Prahy?

Existuje několik skvělých míst v okolí Prahy, kde můžete chytat sumce. Některé z oblíbených lokalit zahrnují:

 • Štěrkoviště u Štěchovic
 • Rybník Jesenice
 • Vltava u Davle
 • Labe u Mělníka

Tyto lokality jsou známé pro své bohaté zásoby sumců a jsou oblíbené mezi rybáři.


ryby


Místa pro chytání sumců

Chytání sumců je oblíbenou aktivitou mezi rybáři, kteří se rádi vydávají na vodu za tímto velkým dravcem. Existuje mnoho skvělých míst, kde lze chytat sumce a je důležité najít to správné místo pro úspěšný lov.

1. Rybníky

Rybníky jsou ideálním místem pro chytání sumců, protože mají dostatek potravy a úkrytů pro tyto ryby. Je důležité najít rybník s dobrým tokem vody a dostatečnou hloubkou pro sumce.

2. Řeky

Řeky jsou další skvělou možností pro chytání sumců. Je důležité vybrat si řeku s pomalým proudem a dostatečnou vegetací pod vodou, kde se sumci mohou skrývat.

3. Jezera

Jezera jsou také oblíbeným místem pro chytání sumců. Je důležité najít jezero s dostatečnou hloubkou a dobrým obsahem kyslíku pro tyto ryby.

Pro více informací o chytání sumců navštivte Wikipedii.


rybarina


Popis

 • Rybník Velká žhářská

  – výborné místo pro lov sumců v okolí Prahy

 • Rybník Římov

  – další populární lokalita pro rybolov sumců

 • Rybník Vlkov

  – další rybník ideální pro chytání sumců


Vše na SUMCAŘINU v AKCI

Jak se chytají monster ryby:

Sumcařina

Sdílejte
Předchozí článek- Kapařina jako relaxační aktivita pro každého
Další článekRybářská společenství vranovské přehrady
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“ Pocházím z Anglie, ale už osm let žiju tady v Česku. Mé články nejsou psány perfektní češtinou, ale snad obsah nahradí formu.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ