Luxusní pobyt pro dva s rybařením

0
106

Vše na KAPRY v AKCILuxusní pobyt pro dva s rybařením

Popis

Nabízíme luxusní pobyt pro dva s možností rybaření. Užijte si krásné chvíle ve dvou v luxusním prostředí a relaxujte u rybaření.


rybarina

Luxusní pobyt pro dva s rybařením

O ubytování

Nabízíme luxusní ubytování v soukromém rekreačním domě s vlastním rybníkem. Dům je plně vybavený a poskytuje všechny pohodlí pro dokonalý relaxační pobyt.

Rybaření

Naši hosté mohou využít rybaření na vlastním rybníku, kde je možné ulovit různé druhy ryb. Pročistíte si hlavu a užijete si klidný čas v přírodě.

Stravování

V rámci pobytu zajišťujeme plnou penzi s možností výběru jídel z našeho bohatého menu. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin a každý host si přijde na své.

Volnočasové aktivity

Kromě rybaření si můžete užít procházky okolní přírodou, grilování nebo relaxaci na terase u domu. Pro aktivnější hosty je v okolí k dispozici možnost pěší turistiky a cykloturistiky.

Rezervace

Pro rezervaci pobytu nás kontaktujte prostřednictvím našeho webového portálu.


Vše na KAPRY v AKCI

Luxusní pobyt pro dva s rybařením

Co zahrnuje balíček luxusního pobytu pro dva s rybařením?

Balíček zahrnuje ubytování v luxusním hotelu nebo chatě, rybářskou výpravu s průvodcem, večeři s čerstvě ulovenou rybou a dalšími lahůdkami, a relaxaci v sauně nebo vířivce.

Jak dlouho trvá rybaření jako součást tohoto balíčku?

Rybaření trvá obvykle 4-6 hodin, včetně odpoledního občerstvení u rybníka nebo řeky.

Je možné zakoupit tento balíček jako dárek pro někoho jiného?

Ano, balíček luxusního pobytu pro dva s rybařením je skvělým dárkem pro milovníky rybaření a luxusního relaxace.

ryby
Pobyty pro dva s rybařením

Rybaření je populární aktivita pro mnoho lidí a mnoho párů si užívá společného rybolovu jako relaxačního zážitku v přírodě. Pobyty pro dva s rybařením nabízejí ideální možnost strávit čas spolu a zároveň si užít rybaření v krásném prostředí.

Co očekávat

Během pobytu pro dva s rybařením můžete očekávat podpory zkušených rybářů, kteří vám poradí s technikou rybaření a místy, kde je nejlepší ulovit rybu. Můžete si užít romantické chvíle u vody a sdílet vášeň pro rybaření se svým partnerem.

Tipy pro vybavení

Při plánování pobytu pro dva s rybařením si nezapomeňte vzít s sebou dostatečné vybavení, jako rybářské pruty, návnadu, stoličky a slunečník. Nezapomeňte také na kvalitní fotoaparát, abyste si mohli zachytit společné chvíle a vaše úlovky.

Pro více informací o rybaření a rybářských pobytů pro dva, navštivte Wikipedia.


rybarina
Luxusní pobyt pro dva s rybařením

Užijte si luxusní pobyt ve dvou s ubytováním v luxusním resortu a možností rybaření na krásných jezerech. Tento balíček zahrnuje veškeré vybavení pro rybaření a pohodlné ubytování se všemi pohodlími.

Vše na KAPRY v AKCI

Rybaření v Čechách a na Moravě

Sdílejte
Předchozí článekJak připravit perfektní losos k vánoční večeři?
Další článekŠtikové rybaření na řece: Techniky a taktiky
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“ Pocházím z Anglie, ale už osm let žiju tady v Česku. Mé články nejsou psány perfektní češtinou, ale snad obsah nahradí formu.

BEZ KOMENTÁŘE