Kam na kapry v okolí Prahy: Nejlepší revíry pro milovníky rybaření

0
181

Vše na KAPRY v AKCI

Kam na kapry v okolí Prahy: Nejlepší revíry pro milovníky rybaření

rybarske obleceniNejlepší revíry pro milovníky rybaření v okolí Prahy

1. Ovčáry

Ovčárský rybník je jedním z nejoblíbenějších míst pro rybaření v okolí Prahy. Nachází se asi 30 km od centra Prahy a nabízí bohatou možnost chytání kaprů, candátů a dalších druhů ryb. Můžete si zde pronajmout loďku nebo si stanovat přímo na břehu rybníka.

2. Štěchovice

Štěchovická přehrada je dalším skvělým místem pro milovníky rybaření v okolí Prahy. Kromě kaprů zde můžete chytat i štiky, okouny a další druhy ryb. Přehrada se nachází asi 40 km od Prahy a je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušené rybáře.

3. Hostivařská přehrada

Pokud preferujete rybaření v blízkosti Prahy, pak je Hostivařská přehrada ideální volbou. Nachází se jen pár kilometrů od centra města a nabízí bohaté možnosti pro chytání kaprů, okounů a dalších ryb. Můžete si zde pronajmout vybavení nebo se účastnit rybářských soutěží.

4. Velký jeřák

Tento rybník se nachází asi 20 km od Prahy a patří mezi oblíbená místa pro rybaření v okolí hlavního města. V jezeře najdete kapry, candáty, štiky a další ryby. Pro milovníky přírody je Velký jeřák skvělou volbou pro relaxaci a vyhlídky na krásnou krajinu.


rybarina

Vše na KAPRY v AKCI

Kam na kapry v okolí Prahy: Nejlepší revíry pro milovníky rybaření

Co je rybaření na kapry?

Rybaření na kapry je populární způsob rybaření, při kterém se loví kapři, obvykle na klidné vodě s tichým prouděním.

Kde se nachází nejlepší revíry na kapry v okolí Prahy?

V okolí Prahy existuje několik skvělých revírů pro rybaření na kapry. Mezi oblíbené lokality patří Berounka, Sázava a Vltava.

rybyO kam na kapry v České republice

Plánování rybaření na kapry je důležité, pokud chcete prožít skvělý den venku. V České republice je mnoho skvělých míst, kde můžete chytat kapry a těšit se z krásné přírody. Kde tedy najít to nejlepší místo pro rybaření?

Nejlepší místa pro rybaření na kapry v České republice

Pokud hledáte skvělé lokalit pro rybaření na kapry v České republice, doporučujeme navštívit Wikipedii, kde najdete informace o různých jezerech, řekách a rybnících, kde můžete své dovednosti v rybaření vyzkoušet.


rybarina


Nejlepší revíry v okolí Prahy pro milovníky rybaření:

  • Štěrkoviště na Berounce ve Slaném
  • Rybníky v Dolních Beřkovicích
  • Rybník Hostivař v Praze
  • Rybník Hády v Brdech


Vše na KAPRY v AKCI

Lov obřích kaprů:

Kaprařina

BEZ KOMENTÁŘE