Chata Hluboký – Rybařina Pardubický kraj

0
2285

Chata Hluboký – Rybařina Pardubický kraj – V areálu kempu je k dispozici 4-lůžková chata s malou zastřešenou terasou s posezením. Tento objekt se skládá z kuchyňského koutku (umývadlo bez vody, stolek, lednice), ložnice A (lůžka, 2 židle, lampička), ložnice B (lůžka, peřináč, stolek, 2 židle, šatní skříň). Sociální zařízení jsou bezbariérové centrální, oddělené muži/ženy. Sprchové kouty jsou samostatně uzamykatelné a umyvadla s teplou vodou.
Hosté mohou využívat také kompletní vybavení kempu, k němuž patří: restaurace s možností zakoupení plné penze, kulturní místnost včetně televize nebo videa a možnosti zapůjčení společenských her; prodejna potravin, novinový stánek, služby kavárny s terasou, automatická pračka prádla, servis dílny pro opravy aut. Ke sportování se nabízí dětské hřiště, volejbalové hřiště, minigolf, ruské kuželky a půjčovna sportovních potřeb (volejbal. míč, basket. míč, stolní tenis, pentaque, loďky – pramice, šlapadla a další). Cca 2 km od kempu je možnost využití tenisových kurtů.

Chata Hluboký – Rybařina Pardubický kraj – Okolí

Nebližší restaurace: 0,05 km
Nebližší obchod s potravinami: 0,05 km
Nebližší lyžování: 30,00 km
Nebližší koupání: 0,10 km
Koupání
rybník přímo v kempu s tobogánem s pískovou a travnatou pláží, brouzdaliště pro děti napouštěné pitnou vodou. Hradec Králové – vodní svět (20 km)
Výlety
Holice – muzeum Dr. E. Holuba, motokros, Pardubice – zámek, Kunětická hora, Chrudim – muzeum loutek, Slatiňany – hřebčín, muzeum, Hlinsko – skanzen Veselý kopec, Hradec Králové (městská památková rezervace), Třebechovice pod Orébem (světoznámý Proboštův betlém), Častolovice (zámek), Česká Skalice (muzeum Boženy Němcové, přehrada Rozkoš na okraji obce), Dvůr Králové nad Labem (ZOO-safari), Kuks (klášter a hospitál), Opočno (zámek), houbaření, motokrosový areál
rybník Chvojno (2 km)
Sportoviště
do 2 km tenisové kurty, neupravené hřiště s kůly na volejbal
Místo: Holice
Region: Královéhradecko
Kraj: Pardubický
Okres: Pardubice
Cena za 7 nocí / objekt
3 171 Kč

Chata Hluboký – Rybařina Pardubický kraj

Chata je součástí chatové osady autokempinku, který je situován ve výhodné poloze na okraji rozsáhlých lesů na břehu rybníku Hluboký, necelé 3 km od středu města Holice. Přátelům vycházek a houbaření se nabízejí pěkné lesy, táhnoucí se až k Hradci Králové a k Třebechovicím. Svým vybavením a umístěním je ideální ke strávení klidné rodinné dovolené.

Chata Hluboký – Rybařina Pardubický kraj – informace k pobytu

Popis místností

Chata pro 4 osoby
Kuchyně A – Přízemí
lednice, Umývadlo bez vody. Součástí kempu je i centrální společná kuchyně.
Ložnice A (2 x 1l.) – Přízemí
lampička
Ložnice B (2 x 1l.) – Přízemí
skříň/komoda/šatna, posezení

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 15:00 – 19:00
Ukončení pobytu: do 10:00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

neuvedeno

Jiné informace

Možnost přitápění v chatce – přímotop nebo akumulační kamna (100 Kč / den v sezoně, 130 Kč / den do 15.6.).

BEZ KOMENTÁŘE