Chalupa Květinka – Rybařina Královehradecký kraj

0
1534
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chalupa Květinka – Rybařina Královehradecký kraj – Stylová chalupa stojí v klidném prostředí za obcí Ohnišov na zatravněném oploceném pozemku. Přízemí objektu tvoří velká společenská sednice (kachlová kamna, dubové stoly, židle, lavice, TV + SAT, DVD), kuchyně, sauna, sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna – sprcha, umyvadlo, zrcadlo) a veranda. V podkroví objektu se nachází malá hala, ložnice A (lůžka, skříň), ložnice B (lůžka, skříň), ložnice C (lůžka, skříň), ložnice D (lůžka, skříň) a dvě sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna – sprcha, umyvadlo, zrcadlo). Po celé budově a okolí je volně přístupný internet WiFi. U objektu je dále kolárna, lyžárna, zastřešená terasa, zahradní nábytek. Pro děti je k dispozici pískoviště, mini hřiště, houpačky, skluzavka a trampolína. V letním období je k dispozici bazén s filtrací, posezení u ohniště a přenosný gril. Součástí chalupy je ještě jeden apartmán pro 4 osoby, který se nabízí pod číslem CZ0843. Tím lze navýšit celkovou kapacitu až na 20 osob.

Chalupa Květinka – Rybařina Královehradecký kraj – Okolí

Nebližší restaurace: 0,20 km
Nebližší obchod s potravinami: 0,50 km
Nebližší lyžování: 4,00 km
Nebližší koupání: 0,00 km
Koupání
vlastní venkovní bazén (průměr 3,5 m, hl. 0,7 m), Bystré – koupaliště (4 km), Dobruška – krytý bazén, koupaliště (7 km), vodní nádrž Rozkoš (11 km)
Lyžování
Nový Hrádek – lyžařský vlek (4 km), Sedloňov – lyžařský areál (tři upravované sjezdovky, dětský vlek, mini snowpark, umělé zasněžování, večerní lyžování (9 km), Olešnice v Orlických horách – lyžařské středisko (dva lyžařské vleky, čtyři upravené sjezdové tratě o délce celkem 3,5 km, umělé zasněžování, večerní lyžování) (11 km), Deštné v Orlických horách – lyžařské středisko (7 sjezdovek, umělé zasněžování, noční lyžování (17 km), Zielenice (PL) – lyžařské středisko (20 km)
Vyžití pro děti a dětská hřiště
dětský koutek, pískoviště, houpačky, skluzavka, trampolína, minihřiště
Výlety
Náchod – zámek, muzeum, Opočno – zámek, Dobruška – renesanční radnice, muzeum, socha F. L. Věka, synagoga, Třebechovice pod Orebem – muzeum betlémů, Česká Skalice – Babiččino údolí Boženy Němcové, Ratibořice – zámek, Muzeum Boženy Němcové, Dvůr Králové nad Labem – ZOO Safari, Rozkoš – přehradní nádrž, Nové Město nad Metují – zámek se zámeckou zahradou a unikátním dřevěným mostem a sošky trpaslíků, Peklo – přírodní rezervace, Rychnov nad Kněžnou – zámek, Adršpašsko – teplické skály, pevnost Dobrošov a Hanička
Rybaření
přehrada Zákraví (2 km)
Sportoviště
tenisový kurt v obci
Místo: Ohnišov
Region: Orlické hory
Kraj: Královéhradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Cena za 2 noci / objekt
7 405 Kč

Chalupa Květinka – Rybařina Královehradecký kraj

Luxusní roubenka, stylově vybavená, se saunou a bazénem, k pronájmu od letní sezony 2013. Jedná se o chalupu, která se nachází v klidné části u obce Ohnišov v Orlických horách. Jedná se o úplně novou roubenou chalupu, která byla zbudována s veškerými rysy horských a podhorských chaloupek v Orlických horách. Vybavení kachlovými kamny a stylovým historickým nábytkem dodává kouzlo dob dávno minulých, které známe už jenom z vyprávění od našich babiček a dědů. Východočeská obec Ohnišov se nachází v Královéhradeckém kraji nedaleko města Dobruška. V létě nadchne turistika a cykloturistika po perfektně značených cyklotrasách nádhernou přírodou Orlických hor. V okolí je nepřeberné množství turistických cílů (přírodní rezervace Peklo), památek, hradů a zámků (Opočno, Nové Město nad Metují), pevností (Dobrošov, Hanička), dostupná jsou i lyžařská střediska (Deštné v Orlických horách).

Chalupa Květinka – Rybařina Královehradecký kraj – informace k pobytu

Popis místností

Chalupa pro 16 osob
Společenská místnost A – Přízemí
pohovka, posezení, CD přehrávač, DVD přehrávač, plochá televize, SAT nebo kabelové programy, internet WiFi, rádio, kachlová kamna
Koupelna s toaletou A – Přízemí
sprcha, umyvadlo, zrcadlo, sauna
Chodba/hala A – Přízemí
pračka, lednice, mrazák
Ložnice A (2 x 2l., 1 x 1l. přistýlka) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, lampička
Ložnice B (1 x 1l., 1 x 2l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, lampička
Ložnice C (1 x 2l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, posezení, noční stolek, lampička
Ložnice D (4 x 1l., 1 x 2l.) – Podkroví
skříň/komoda/šatna, pohovka, posezení, noční stolek, lampička, DVD přehrávač, plochá televize
Koupelna s toaletou B – Podkroví
sprcha, umyvadlo, zrcadlo
Koupelna s toaletou C – Podkroví
sprcha, umyvadlo, zrcadlo
vstupní veranda – Přízemí
skříň/komoda/šatna, posezení, zrcadlo
Kuchyně A – Přízemí
dřez, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, pračka, toustovač, topinkovač, kachlová kamna

Informace k pobytu

Informace k pobytu, nástupu a ukončení

Nástup na pobyt: 14.00 – 18.00
Ukončení pobytu: do 10.00
Recepce: neuvedeno – neuvedeno, CZ, SK, PL

Vybavení pro děti do 2 let

neuvedeno

Poskytovní povlečení

zdarma

Oplocení

neuvedeno

Náročnost schodišť

standardní

Jiné informace

Součástí chalupy je ještě jeden apartmán pro 4 osoby, který se nabízí pod číslem CZ0843. Tím lze navýšit celkovou kapacitu až na 20 osob.

BEZ KOMENTÁŘE