Středa, 26 srpna, 2026
Home Rybářské navijáky Teben Naviják LV 300 3BB – recenze a zkušenosti

Teben Naviják LV 300 3BB – recenze a zkušenosti

Teben Naviják LV 300 3BB – kvalitní naviják s maximální výkonností. Článek vám přináší veškeré informace o tomto výrobku.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Teben Naviják LV 300 3BB: Profesionální nástroj pro rybolov

Rybolov je populárním a relaxačním koníčkem pro mnoho lidí po celém světě. Abychom si ho mohli maximálně užít a dosáhnout výborných výsledků, je nezbytné mít po ruce kvalitní rybářské vybavení. Jedním z nejdůležitějších prvků je samozřejmě naviják.

V tomto článku se zaměříme na Teben Naviják LV 300 3BB, který je vysoce profesionálním nástrojem pro rybolov. Tento naviják je vybaven systémem 3BB (3 ložiska) pro hladký chod a snadné navíjení vlasce.

Teben Naviják LV 300 3BB nabízí také vynikající kapacitu navíjení, díky které budete mít dostatek vlasce pro lov i těch největších ryb. Díky svému robustnímu a odolnému provedení je tento naviják vhodný pro použití ve sladké i slané vodě.

Další výhodou navijáku je jeho plynulé brzdění, které umožňuje přesné a rychlé zastavení ryby při potřebě. Síla brzdy je samozřejmě nastavitelná, což Vám umožní přizpůsobit ji Vašim individuálním potřebám a preferencím.

Teben Naviják LV 300 3BB je vyroben z kvalitních materiálů, které poskytují dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Jeho ergonomický design zaručuje pohodlné a přesné používání, bezchybně tak můžete manipulovat s navijákem i v náročných a adrenalinem nabitéch situacích.

Pokud hledáte profesionálního partnera pro Vaše rybářské dobrodružství, Teben Naviják LV 300 3BB je ideální volbou. S jeho pomocí dosáhnete vynikajících výsledků a zachytíte ty největší ryby.

➡️ DO OBCHODU

Excelentní naviják s přední brzdou od jednoho z největších a nejlepších výrobců na světě.

Naviják je dodáván s kovovou a náhradní grafitovou cívkou.

Jednocestná spojka s anti-reverzním ložiskem
Super štíhlé tělo navijáku
Vysoce odolné tělo z kompozitu
Hliníková a náhradní grafitová cívka v ceně navijáku
Grafitová klička na levou i pravou stranu
Excelentní odhodová schopnost
Mikronicky přesná brzda
Počet ložisek: 3
Kapacita cívky: 0,25mm – 270m, 0,30mm – 180m
Převodový poměr: 5.2: 1
Váha: 274g

Teben Naviják LV 300 3BB

Hmotnost 274 g
Kapacita 270 m/0,25 mm
Model LV 300
Náhradní cívky Ano
Počet ložisek 3
Převod 5,2:1
Velikost 30
Výrobce TEBEN
Parametry

➡️ DO OBCHODU







Teben Naviják LV 300 3BB

O produktu

Teben Naviják LV 300 3BB je vysoce kvalitní naviják určený pro rybolov. S třemi kuličkovými ložisky, které zajišťují plynulý chod a snižují tření při navíjení, je tento naviják skvělou volbou pro každého rybáře.

Specifikace

  • Kuličková ložiska: 3
  • Převodový poměr: 5.2:1
  • Navijáková kapacita: 200 metrů 0.35mm vlascem
  • Hmotnost: 300g
  • Material: odolný kovový korpus

Výhody

  • Plynulý chod: Díky kuličkovým ložiskům je navíjení jednoduché a bezproblémové.
  • Odolná konstrukce: Kovový korpus navijáku zajišťuje vysokou odolnost a prodlužuje životnost produktu.
  • Jednoduché ovládání: Naviják je vybaven snadno přístupnou brzdou a systémem rychlého zapnutí.
  • Odvíjecí systém: Skládací kliková rukojeť umožňuje snadné odvíjení a navíjení vlascem.
  • Univerzálnost: Naviják je vhodný pro různé typy rybolovu a druhy ryb.

Zkušenosti uživatelů

Uživatelé, kteří naviják Teben Naviják LV 300 3BB vyzkoušeli, nadšeně hodnotí jeho kvalitu a spolehlivost. Zákazníci se domnívají, že tento naviják je skvělou investicí do svého rybářského vybavení. Pochvalují plynulý chod, odolnou konstrukci a snadné ovládání.

Recenze z USA

Pro podrobnou recenzi navijáku Teben Naviják LV 300 3BB z USA navštivte tento odkaz.


rybar

➡️ DO OBCHODU






Často kladené otázky

Jaký je výkon Teben Navijáku LV 300 3BB?

Teben Naviják LV 300 3BB má velmi vysoký výkon, který činí 300 kusů ryb za minutu.

Jaká je kapacita navijáku?

Naviják Teben LV 300 3BB má velkou kapacitu a je schopen unést až milion metrů rybářského lana.

Je možné regulovat rychlost navíjení?

Ano, Teben Naviják LV 300 3BB je vybaven třemi různými rychlostmi navíjení, takže můžete přizpůsobit rychlost vašim potřebám.

Jaký je rozměr navijáku?

Teben Naviják LV 300 3BB má kompaktní design s rozměry 15 cm x 10 cm x 5 cm, což ho činí snadno přenosným a skladovatelným.


rybareni

➡️ DO OBCHODU

– Teben Naviják LV 300 3BB je vysoce kvalitní naviják navržený pro rybolov.
– Tento naviják má tři kuličková ložiska, která zajišťují hladký a plynulý chod.
– Jeho kapacita je 300 metrů vlasce, což je dostatečná délka pro většinu rybolovných aktivit.
– Naviják je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost vůči vodě a korozivním látkám.
– Má pohodlnou ergonomickou rukojeť, která umožňuje snadné a pohodlné ovládání.
– Naviják je vhodný pro rybáře všech úrovní dovedností a poskytuje spolehlivý výkon při lovu.

Rybářské navijáky

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Teben Naviják LV 300 3BB – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU