Čtvrtek, 27 srpna, 2026
Home Rybářské oblečení Salmo Bunda Soft Shell Jacket – recenze a zkušenosti

Salmo Bunda Soft Shell Jacket – recenze a zkušenosti

„Salmo Bunda – pohodlná a stylová bunda pro každou příležitost.“

➡️ DO OBCHODU

Popis

Salmo Bunda je moderní, stylová a funkční bunda, která je stvořena pro aktivity ve volné přírodě. Je vyrobena z kvalitního soft-shell materiálu, který poskytuje ochranu před větrem, deštěm a chladem. Díky svému inovativnímu designu a ergonomickému střihu je tato bunda ideální volbou pro milovníky outdoorových aktivit.

Salmo Bunda je vybavena množstvím praktických prvků, které vám usnadní přípravu na vaše dobrodružství. Například je vybavena odnímatelnou kapucí, která vám poskytne ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň vám umožní upravit bundu podle svých potřeb. Dále má bunda zipové kapsy, které jsou skvělým úložným prostorem pro drobnosti, jako jsou klíče, mobilní telefon nebo peněženka.

Použitý materiál soft-shell je proslulý svou odolností a pohodlím. Tento materiál je prodyšný, což znamená, že vám poskytuje dostatečnou ventilaci a udržuje vaše tělo v suchu během náročných fyzických aktivit. Salmo Bunda je také lehká a pohodlná na nošení, což vám umožní pohybovat se volně a bez omezení.

Salmo Bunda je vhodná pro různé outdoorové aktivity, jako je turistika, pěší chůze, horská cyklistika nebo běh. Je navržena tak, aby vám poskytla dostatečnou ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zároveň vám umožnila pohybovat se s naprostou volností. S touto bundou se budete cítit pohodlně a bezpečně, ať už jste kdekoliv v přírodě.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou bundu pro své dobrodružné aktivity, Salmo Bunda je pro vás to pravé. Díky svým vlastnostem a designu vás tato bunda nenechá na holičkách a stane se nezbytnou součástí vašeho outdoorového vybavení. S ní se můžete bez obav vydat na jakékoliv dobrodružství, aniž byste museli obětovat pohodlí.

Salmo Bunda je synonymem funkčnosti, kvality a stylu v jednom. Pořiďte si ji ještě dnes a dostanete veškerou ochranu, vášeň a komfort, které potřebujete pro své outdoorové aktivity.

➡️ DO OBCHODU

Ať už jste na rybách nebo jen na cestách, vypadejte dobře a buďte v teple a suchu s bundou Salmo Soft Shell.

  • Vysoce kvalitní bunda z měkkého materiálu ideální na ryby nebo na ulici
  • 5000 vodoodpudivý
  • 3000 prodyšných
  • Mikrovláknová podšívka i v kapuci v Salmo modré barvě
  • Praktická náprsní kapsa se zapínáním na zip
  • Elastické, žebrované manžety a pas
  • Přední zip po celé délce
  • Hlavní oděv: 95% polyester 5% elastan. Podšívka: 100% polyester
  • K dispozici v 6 velikostech Malá, Střední, Velká, XLarge, XXLarge, XXXLarge

Salmo Bunda Soft Shell Jacket

Výrobce SALMO
Barva Černá
Druh rybolovu Přívlač
Pohlaví Pro muže
Parametry

➡️ DO OBCHODU






Salmo Bunda Soft Shell Jacket

Salmo Bunda Soft Shell Jacket je vysoce kvalitní bunda navržená pro outdoorové aktivity. Tato bunda je oblíbená mezi dobrodruhy, turisty a horolezci z důvodu své všestrannosti a odolnosti vůči nepříznivým podmínkám.

Vlastnosti

Tato softshellová bunda je vyrobena z voděodolného a větruodolného materiálu, což z ní činí vhodnou pro použití za různých povětrnostních podmínek. Je vysoce prodyšná, takže udržuje tělo suché a pohodlné i během náročných fyzických aktivit.

Bunda je vybavena mnoha užitečnými funkcemi, jako jsou odnímatelná kapuce, nastavitelné manžety a spodní lem pro lepší přizpůsobení velikosti a ochranu proti větru. Také obsahuje mnoho praktických kapes pro uložení potřebných věcí, jako jsou klíče, mobilní telefon nebo jiné drobnosti.

Salmo Bunda Soft Shell Jacket je dostupná ve více barevných provedeních a různých velikostech, aby vyhovovala potřebám každého zákazníka.

Využití

Tato bunda je ideální pro různé outdoorové aktivity, včetně turistiky, horské turistiky, horolezectví, cyklistiky a dalších. Může být použita v jakémkoli ročním období díky své všestrannosti a schopnosti poskytnout ochranu před nepříznivým počasím.

Salmo Bunda Soft Shell Jacket je navržena tak, aby poskytovala pohodlí a volnost pohybu, což ocení zejména aktivní lidé zaměření na outdoorové aktivity.

Pro více informací o Salmo Bunda Soft Shell Jacket můžete navštívit tento odkaz.


rybar

➡️ DO OBCHODU

Často kladené otázky

Aký materiál sa používa na Salmo Bunda Soft Shell Jacket?

Salmo Bunda Soft Shell Jacket je vyrobená z vysoko kvalitného softshellového materiálu, ktorý kombinuje vodoodpudivosť a priedušnosť. Materiál je elastický a zároveň odolný voči vetru a chladu.

Je Salmo Bunda Soft Shell Jacket vhodná na zimné športovanie?

Áno, Salmo Bunda Soft Shell Jacket je ideálna pre zimné vonkajšie aktivity ako sánkovanie, bežkovanie, alebo turistiku. Je vyrobená z materiálu, ktorý poskytuje tepelnú izoláciu a zároveň umožňuje pohodlné pohyby.

Ako sa mám starať o Salmo Bunda Soft Shell Jacket?

Na starostlivosť o Salmo Bunda Soft Shell Jacket odporúčame pranie v práčke na jemný program s podobnými farbami. Nie je potrebné žehliť, no odporúčame vyhnúť sa použitiu aviváže, pretože by mohla ovplyvniť jej vodoodpudivosť.

Vyrábate Salmo Bunda Soft Shell Jacket v rôznych veľkostiach?

Áno, Salmo Bunda Soft Shell Jacket je dostupná v rôznych veľkostiach od S až po XXL. Pred zakúpením odporúčame skontrolovať veľkostnú tabuľku, aby ste si mohli vybrať správnu veľkosť pre vás.

Existuje záruka na Salmo Bunda Soft Shell Jacket?

Áno, poskytujeme záruku na Salmo Bunda Soft Shell Jacket. Viac informácií o záruke nájdete v našich obchodných podmienkach alebo sa obráťte na náš zákaznícky servis.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

– Voděodolná bunda Salmo Bunda Soft Shell Jacket je vyrobená z měkkého softshell materiálu
– Má kapuci, která chrání hlavu před deštěm či větrem
– Je vybavená větracími otvory na podpaží, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu
– Bunda má několik kapes pro uložení drobností, například kapesu na pravém prsu a boční kapsy na ruce
– Je vybavená nastavitelnými manžetami a v přední části je zip pro rychlé zapínání
– Má moderní design a je k dispozici v různých barvách
– Je vhodná pro outdoorové aktivity, jako je turistika, camping nebo jízda na kole
– Bunda Salmo Bunda Soft Shell Jacket je kvalitní a pohodlná volba pro každodenní nošení při nepříznivém počasí.

Rybářské oblečení

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Salmo Bunda Soft Shell Jacket – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU