Popis
HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod – Recenze a Informace
V dnešní době je pro každého rybáře důležité mít kvalitní vybavení, které mu umožní snadnou a bezpečnou manipulaci se svým náčiním. Jedním z nezbytných doplňků pro rybáře, který používá více než jeden prut, je pouzdro na pruty. A právě o takovém příslušenství vám dnes přinášíme recenzi – Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod.
Toto pouzdro je navrženo tak, aby poskytovalo maximální ochranu vašim prutům při jejich přepravě. Je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči poškození a zabraňují pronikání vlhkosti. Díky svému polstrování je pouzdro schopné absorbovat nárazy a chránit pruty před poškrábáním či jiným poškozením.
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod disponuje dvěma oddělenými komorami, ve kterých můžete bezpečně uložit své pruty. Každá komora je vybavena popruhy s plastovými sponami, které zajistí stabilní fixaci prutů a minimalizují riziko jejich pohybu během přepravy. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že vaše pruty zůstanou v bezpečí a nedojde k jejich poškození.
Pouzdro je navrženo tak, aby bylo snadno přenositelné. Je vybaveno pohodlnými a odolnými popruhy, které umožňují snadnou manipulaci s ním. Díky svému kompaktnímu designu se také bez problémů vejde do většiny standardních tašek na rybářské vybavení.
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod je perfektním doplňkem pro každého rybáře, který používá více než jeden prut. Jeho kvalitní zpracování a ochranné vlastnosti zajistí, že vaše pruty budou vždy v bezpečí, a vy si tak budete moci užít svůj rybářský výlet naplno.
Voděodolný 600D materiál
- Antikorozní HD zipy s vysoce viditelnými jezdci
- • Transportní poutko
- • Nastavitelný polstrovaný ramenní popruh na Multi Rod Sleeves
- • Vnější kapsy & nastavitelné suché zipy pro další předměty u všech Multi Rod Sleeves
- • Voděodolná základna u všech Multi Rod Sleeves
- • Dostupné modely 10,12, 13 ft
- • Jednotlivá pouzdra je možné přidat a připevnit ke všem pouzdrům Multi Sleeves

Hodnocení našich zákazníků
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Počet prutů | 2 |
| Výrobce | PROLOGIC |
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod
Ochrana Vašich prutů na maximum
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod je dokonalým řešením pro všechny vášnivé rybáře, kteří chtějí maximální ochranu svých prutů při jejich přepravě. Toto pouzdro nabízí mnoho skvělých vlastností, které zaručují bezpečné a pohodlné přenášení vašich rybářských prutů.
Klíčové vlastnosti pouzdra
- Speciálně navržené prochránit až dvě rybářské pruty
- Pádlové popruhy pro snadné nošení
- Výstelka s polstrováním pro maximální ochranu proti poškození
- Vnitřní oddělení pro bezpečné uložení prutů
- Upevňovací poutka pro stabilní držení prutů během přepravy
Jednoduché použití a skladování
Toto praktické pouzdro je vybaveno pádlovými popruhy, které vám usnadní nošení a přenášení prutů. Díky vnitřnímu oddělení si můžete být jisti, že vaše pruty nebudou při přepravě poškozeny a zůstanou v dokonalém stavu. Upevňovací poutka zajistí, že pruty budou v pouzdru pevně a stabilně držet, aniž by se při pohybu pohybovaly a tím se minimalizuje riziko jejich poškození.
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod také disponuje výstelkou s polstrováním, která poskytuje maximální ochranu před nárazy a případnými poškozeními. Můžete si být jisti, že vaše pruty budou v bezpečí i při náročnější přepravě. Pouzdro je také odolné vůči vodě a oděru, takže se nemusíte bát používat ho v různých podmínkách.
Odkaz na příspěvek ze zahraniční webové stránky
Více informací o pouzdru Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod a jeho recenze můžete najít na následujícím odkazu.

Často kladené otázky
Co obsahuje Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod?
Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod je dodáváno s:
- Polstrovaným obalem pro dva pruty
Jaké jsou rozměry pouzdra?
Rozměry Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod jsou:
- Délka: [číslo] cm
- Šířka: [číslo] cm
- Výška: [číslo] cm
Je pouzdro vhodné pro transport?
Ano, Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod je vhodné pro snadný a bezpečný transport prutů.

– Prologic Pouzdro Na Pruty Avenger Padded Multi Sleeve 2 Rod je vysoce kvalitní ochranné pouzdro na rybářské pruty
– Je vybaveno polstrováním a je schopno pojmout až 2 rybářské pruty
– Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu a je odolné vůči poškození
– Má pohodlné popruhy pro nošení a také integrovanou rukojeť pro lepší manipulaci
– Pouzdro je vhodné jak pro stojaté, tak pro přehazovací pruty
– Poskytuje dokonalou ochranu pro vaše pruty při přepravě nebo ukládání
– Je ideální pro všechny rybáře, kteří cestují s pruty nebo potřebují dobrou ochranu pro své vybavení.







Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.