Čtvrtek, 27 srpna, 2026
Home Rybářské navijáky Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 – recenze a zkušenosti

Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 – recenze a zkušenosti

Tento článek představuje úžasný naviják Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 s maximální kapacitou a vynikajícími funkcemi.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Giants Fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je jednou z nejlepších volb pro váš rybářský výlet. Tento naviják je vyroben s použitím nejnovějších technologií a nabízí skvělé výkony a spolehlivost.

S jeho robustním designem a odolnými materiály můžete tento naviják používat i v náročných podmínkách. S jeho kapacitou a výkonem je vhodný pro různé druhy rybolovu, od lovů ve sladkých vodách po lov ve slaném moři.

Díky preciznímu navíjení a plynulému chodu nabízí tento naviják pohodlnou a efektivní rybářskou zkušenost. Jeho snadné ovládání a nastavitelné převody umožňují přizpůsobit rybolov podle vašich potřeb.

Naviják Deluxe Reel FD 4000 je vybaven špičkovým brzdným systémem, který umožňuje přesnou kontrolu nad rybami, ať už jsou to menší ryby nebo silné druhy. Díky tomu se můžete spolehnout na stabilitu a pevnost při zacházení s velkými rybami.

Naviják je také vybaven funkce proti překroutení, která minimalizuje riziko zamotání vlasce. To vám umožňuje rybolov bez zbytečného stresu a napětí.

Giants Fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je investicí, která se vyplatí. Jeho kvalitní konstrukce a výkonnostní parametry vám umožní vychutnat si rybářskou dovolenou bez kompromisů. Připravte se na nezapomenutelný rybolov a nechte tento naviják být vaším spolehlivým partnerem na každém vodním dobrodružství.

➡️ DO OBCHODU

Naviják Deluxe FD je moderní konstrukce, který ve své cenové kategorii překvapí ultra lehkým chodem.

Jemně nastavitelná a účinná přední mikro brzda. Konický tvar odlehčené kovové cívky, na kterou se vejde optimální množství vlasce.

  • Masivní grafitové tělo a rotor
  • Kovová cívka + náhradní grafitová cívka
  • 7+1 precizních kuličkových ložisek
  • Pevnostní hnací soukolí
  • Systém pro perfektní navíjení vlasce
  • Rolnička proti kroucení vlasce
  • Precizní systém přední brzdy
  • Zastavení zpětného chodu v jakékoli poloze
  • Kapacita cívky: 0,35 mm/160 m, 0,40mm/120 m
  • Převodový poměr: 4,9:1
  • Váha: 345 g

Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000

Hmotnost 345
Kapacita 160 m/0,35 mm
Model FD 4000
Náhradní cívky Ano
Počet ložisek 7+1
Převod 4,9:1
Velikost 40
Výrobce GIANTS FISHING
Druh rybolovu Kaprařina
Parametry

➡️ DO OBCHODU







Obří naviják Deluxe Reel FD 4000 od Giants Fishing

Popis produktu

Giants Fishing představuje naviják Deluxe Reel FD 4000 – skvělou volbu pro všechny vášnivé rybáře. Tento naviják je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a poskytuje výjimečnou odolnost a spolehlivost. Jeho robustní konstrukce zaručuje plynulý a tichý chod, zatímco přesný systém převodů nabízí snadné a pohodlné navíjení.

Specifikace

  • Model: Deluxe Reel FD 4000
  • Kapacita navijáku: 4000 cm3
  • Převodový poměr: 5.5:1
  • Záběrový systém: přední
  • Ložiska: 6+1
  • Hmotnost: 350 g
  • Brzdná síla: 7 kg

Výhody navijáku Deluxe Reel FD 4000

Tento naviják nabízí několik klíčových výhod, mezi které patří:

  1. Silný a odolný design pro snadné zvládání velkých ryb
  2. Plynulý a tichý chod pro zajištění klidného rybaření
  3. Přesný systém převodů pro snadné navíjení
  4. Optimální brzdná síla pro efektivní řízení ryb
  5. Jednoduchá obsluha i pro začátečníky

Recenze navijáku od spokojených zákazníků

Naviják Deluxe Reel FD 4000 získal obrovskou popularitu mezi rybáři po celém světě. Zde je několik ohlasů od našich spokojených zákazníků:

„Tento naviják je prostě fantastický! Používám ho již několik měsíců a stále jsem ohromen jeho výkonem. S ním jsem ulovil již mnoho velkých ryb. Moc doporučuji!“ – Jan K., Praha

„Nemůžu se na tento naviják vynadívat. Je skvěle vyrobený a vypadá opravdu luxusně. Navíjení je hladké a precizní. Jsem s ním velmi spokojen.“ – Marie R., Brno

Podrobnosti a koupě

Pokud se chcete dozvědět více o navijáku Deluxe Reel FD 4000, klikněte sem a navštivte naše webové stránky.


rybar

➡️ DO OBCHODU








Často kladené otázky o Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000

Jaké jsou technické specifikace tohoto navijáku?

Naviják Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je vybaven kapacitou šnůry 200m/0.25mm, převodem odstředivým 5.2:1 a váhou 300g. Má 3 kuličková ložiska, dvojčitý systém brzdy a ergonomickou kliku.

Je tento model vhodný pro lov velkých ryb?

Ano, Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je speciálně navržen pro lov velkých ryb. Díky odstředivému převodu a dvojčitému systému brzdy je naviják dostatečně silný a odolný.

Jaké materiály jsou použité při výrobě tohoto navijáku?

Naviják Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je vyroben z vysoce kvalitního hořčíkového těla, které je lehké a zároveň pevné. Ostatní komponenty, jako kliky a ložiska, jsou vyrobeny z odolných kovových materiálů.

Má tento naviják záruku?

Ano, Giants fishing poskytuje na tento model navijáku záruku na dobu 1 roku od data zakoupení. V případě jakýchkoli problémů s navijákem během této záruční doby, kontaktujte naši zákaznickou podporu pro bližší informace.


rybareni

➡️ DO OBCHODU

– Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 je luxusní naviják určený pro rybaření
– Naviják je vybaven technologií FD (Front Drag), která umožňuje snadné nastavení brzdy
– Naviják má robustní konstrukci a je vyroben z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost
– Naviják má kapacitu 4000, což znamená, že se do něj vejde dostatek vlasce pro většinu druhů ryb
– Naviják je vybaven hladkým a spolehlivým systémem převodovky, který zaručuje plynulý chod
– Naviják má také ergonomickou rukojeť pro pohodlné držení a ovládání
– Naviják je vhodný pro začátečníky i pokročilé rybáře a je skvělou volbou pro každodenní rybaření.

Rybářské navijáky

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Giants fishing Naviják Deluxe Reel FD 4000 – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU