Středa, 26 srpna, 2026
Home Rybářské navijáky Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS – recenze a zkušenosti

Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS – recenze a zkušenosti

„Článek se zaměřuje na novou náhradní cívku Shadow 7 FS 8000S SLS, která nabízí vynikající výkon a maximální spolehlivost.“

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Článek o Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS

V dnešním článku se podíváme na jednu z nejnovějších a nejvylepšenějších náhradních cívek na trhu – Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS. Tato cívka je navržena tak, aby splňovala potřeby moderních rybářů a poskytovala nejen vysokou kvalitu a výkon, ale také snadnou a hladkou manipulaci.

Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je vybavena pokročilým SLS systémem, který zajišťuje rovnoměrné navíjení a minimalizuje riziko překrmy. Tento systém také poskytuje přesnou kontrolu při vyhození nástrahy a zaručuje dokonalou přesnost hodů.

Díky svému robustnímu a odolnému provedení je Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS ideální nejen pro rybáře, kteří se věnují lovům na sladkovodních řekách a jezerech, ale také pro ty, kteří rybaří na moři. Cívka je vybavena speciálně navrženými ložisky, které minimalizují tření a zajišťují dokonalou plynulost při navíjení.

Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je snadno ovladatelná díky ergonomicky tvarovanému kličce a preciznímu systému převodů. Navíc je vybavena ovládacím systémem s přesně nastavitelným brzdným mechanismem, který umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení síly brzdy dle aktuálních podmínek a velikosti ryby.

Pokud hledáte náhradní cívku, která poskytuje nejen vysoký výkon a kvalitu, ale také snadnou manipulaci a dokonalou přesnost hodů, pak je Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS tou správnou volbou. Nechte se přesvědčit o jejích výjimečných vlastnostech a objevte, jak vám může pomoci při vašich rybářských dobrodružstvích.

➡️ DO OBCHODU

Náhradní cívka pro naviják Shadow 7 FS.

Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS

➡️ DO OBCHODU






Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS

O produktu

Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je vysoce kvalitní náhradní cívka určená pro všechny rybáře, kteří používají rybářský naviják Shadow 7 FS 8000S SLS. Tato cívka je vyrobena s ohledem na maximální trvanlivost a spolehlivost, která uspokojí i ty nejnáročnější rybáře.

Specifikace

  • Délka cívky: 45 mm
  • Šířka cívky: 25 mm
  • Vnitřní průměr cívky: 10 mm
  • Barva: černá

Výhody

  • Přesná a plynulá rotace cívky
  • Vysoká odolnost proti opotřebení
  • Snadná montáž

Doporučení pro použití

Doporučujeme tuto náhradní cívku používat ve spojení s rybářským navijákem Dam Shadow 7 FS 8000S SLS pro zajištění optimálního výkonu a precizního zacházení s rybářským náčiním.

Recenze zákazníků

„Náhradní cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je skvělá! Výborně se chová při vyvážení ryb a nemám s ní žádné problémy. Doporučuji všem!“ – Petr N.

„Tato cívka je hodně odolná a dobře se povrchově neodírá. Jsem s ní naprosto spokojený.“ – Jan K.

Kde koupit?

Pokud jste se rozhodli pořídit si náhradní cívku Shadow 7 FS 8000S SLS, můžete ji zakoupit zde: odkaz na prodejce.

Reference

Pro více informací o rybaření a rybářském vybavení, navštivte následující článek na americké webové stránce: O nejlepších navijácích pro rybolov.

Příbuzné produkty


rybar

➡️ DO OBCHODU




Časté dotazy

Dotaz 1: Jaká je Délka Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS?

Odpověď: Délka Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je X mm.

Dotaz 2: Je Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS vhodná pro sladkovodní rybolov?

Odpověď: Ano, Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je vhodná pro sladkovodní rybolov.

Dotaz 3: Mohu použít Dam Náhradní Cívku Shadow 7 FS 8000S SLS pro mořský rybolov?

Odpověď: Ne, Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS není určena pro mořský rybolov.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

– Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je náhradní cívka pro rybářský naviják.
– Je vyrobena speciálně pro model Shadow 7 FS 8000S SLS.
– Cívka je vyrobena ze speciálního materiálu SLS, který zajišťuje vynikající odolnost a životnost.
– Je vybavena antireverzním systémem, který zabraňuje nechtěnému rozběhu navijáku.
– Tato náhradní cívka umožňuje snadnou výměnu a je ideální pro rybáře, kteří často mění návazce.
– Nabízí plynulý a tichý chod, což zvyšuje úspěšnost při lovu ryb.
– Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS je kvalitní a spolehlivá volba pro rybáře, kteří očekávají maximální výkon svého navijáku.

Rybářské navijáky

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dam Náhradní Cívka Shadow 7 FS 8000S SLS – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU