Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj

0
2765

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Prostředí okolo soukromého revíru rybníky Brumov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníků roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybníky Brumov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybníky Brumov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybníky Brumov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

První rybník (počítáno odspodu) je zarybněn štikou a kaprem. V současné době je tento rybník vzhledem k velikosti nasazených štik hájený. Druhý rybník – zarybněn převážně kaprem od 2 do 15 kg , v omezeném počtu štika, sumec, okoun, bíla ryba. Třetí rybník ma nejpestřejší obsádku, je zde kapr 2 – 5kg, amur, lín, okoun, pstruh, siven, jeseter, candát, dále: vytřený kapr, bíla ryba, koi kapr. Čtvrtý rybník (horní) je zatim nevyužitý, ale na zimní sezonu zde bude vysazen pstruh. Soukromý revír rybníky Brumov leží ve Zlínském kraji nedaleko obce Brumov-Bylnice a jen pár kilometrů od Vsetína, Zlína nebo Uherského Hradiště. Soukromý revír rybníky Brumov je soustava malebných nádrží, na kterých naleznete klid a pohodu. Rybníky Brumov jsou perfektně zarybněné nádhernými rybami. Rybníky Brumov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Ryby

Amur, Candát, Jeseter, Kapr, Lín, Okoun, Pstruh obecný, Siven, Štika, Sumec

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Ceny povolenek

 • Denní povolenka(„chyť a pusť“) – 150 Kč
 • Denní povolenka (ponechání 1ks kapra) – 350 Kč

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Způsob lovu

Kaprařina, Sumcařina, “chyť a pusť”, “chyť a vezmi”

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Ubytování v okolí

Chata Hájenka – Rybařina rybníky Brumov

Chata Hájenka – Rybařina rybníky Brumov – Jedná se o dřevěnou chatu (se zděnou podezdívkou), která je součástí rekreačního areálu obklopeného smíšenými lesy. Chata se nachází na samotě, nedaleko slovenských hranic, v malebném údolí s protékajícím horským potůčkem. Areál je částečně oplocen. Hostům je zde k dispozici přízemí – koupelna (vana, umyvadlo), 1. patro – vstupní

Žádný komentář

Chalupa U Andulky – Rybařina Zámeček Kroměříž

Chalupa U Andulky – Rybařina Zámeček Kroměříž – Jedná se o zrekonstruovaný venkovský domek umístěný na okraji obce. Do objektu vstupujeme vchodem přes menší uzavřený dvorek. Vstup vede do menší chodby, ze které je přístupná nově a moderně vybavená kuchyň s jídelnou, moderní soc. zařízení (vana s vířivkou, sprchový kout, umyvadlo), samostané WC a obývací pokoj

Žádný komentář

Rekreační dům Vila Harmonie – Luhačovická přehrada

Rekreační dům Vila Harmonie – Luhačovická přehrada – Vila je nedaleko Luhačovic a nabízí komfort, pohodlí a zábavu pro všechny návštěvníky. Vila poskytuje možnost ubytování pro 8 osob celkem. V patře se nachází prostorná, plně vybavená kuchyně s jídelnou. Kuchyň je vybavena lednicí, sporákem, rychlovarnou konvicí a myčkou na nádobí. Dále se v patře domu

Žádný komentář

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Služby

Parkoviště, Ubytování poblíž

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Kontakt

Hynek Liška
provozovatel revíru
tel.: 603 576 080
e-mail: rybniky-brumov@seznam.cz

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – mapa

Rozloha revíru: 3 ha

Kraj: Zlínský

 UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

Soukromý revír rybníky Brumov – Zlínský kraj – Pravidla a omezení

 • Rybářský řád revíru :
  1. Rybolov smí být zahájen pouze s platným pověřením k lovu ryb (povolenkou) vydaným provozovatelem revíru. Před zahájením lovu je každý lovící povinen se s následujícími podmínkami lovu seznámit. Porušení těchto pravidel povede k odebrání povolenky a vykázání dotyčného od vody.
  2. Lovící je povinen mít k lovu : Dřevěný nebo plastový skládací metr, podběrák, vezírek s kruhy nebo tzv. ekovezírek, vyprošťovač háčků. Loví se na 2 pruty nejvýše o dvou návazcích s jednoduchými háčky bez protihrotu, nebo se zamáčklým protihrotem. Při lovu přívlač nebo muškařením se loví pouze na jeden prut. Přívlač jen s jednou umělou nástrahou, vybavená jen jedním jednoháčkem bez protihrotu.
   Při muškaření musí být použit muškařský prut, naviák a šňůra, max. 3 návazce.
   Položená a plavaná max. 2 pruty, každý s jedním návazcem.
  3. S rybou vracenou zpět do vody je nutné zacházet co nejšetrněji a pokud to situace dovolí, je vhodné vyprostit háček přímo ve vodě, při každém kontaktu s rybou vždy nejprve ovlhčete ruce ve vodě ! Ponechaná ryba musí být umístěna do vezírku,nebo jiného příslušenství pro přechovávání ryb dříve než lovící pokračuje v lovu.

  DOBA LOVU :

  Loví se pátek až neděle, po telefonické domluvě je možno i ostatní dny (minimélní počet lovících – 4). Pondělí až čtvrtek volejte prosím až po 15. hodině. Telefonicky je možno také domluvit pořádání firemních akcí (podmínky individuální)

  • listopad až březen 8 – 16 hod.
  • duben, říjen 8 – 18 hod.
  • květen, září 7 – 19 hod.
  • červen, červenec, srpen – NONSTOP

  Po skončení platnosti povolenky tuto odevzdej do schránky nebo správci areálu.

  Správce revíru může dle okamžitých okolností měnit řád, dobu lovu, místo lovu, atd.

  Více informací o rybolovu nebo aktuálním stavu na revíru získáte na tel.: 603 576 080

BEZ KOMENTÁŘE