Soukromý revír rybník Korytník

0
5581

rybník Korytník – Rybník Korytník, byl součástí náhonového systému bývalého mlýna a od počátku minulého století byl vypuštěn zřejmě z důvodu nevyhovujícího stavu hráze rybníka.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Korytník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Korytník jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Korytník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

V roce 1998 byl rybník znovu obnoven a od roku 2000 bohatě zarybněn a začal se využívat pro účely sportovního rybolovu pod hlavičkou Penzionu Mlýn. Od prvního zarybnění se každým rokem rybník dosazuje kapry o velikosti 45 až 55 cm. V roce 2010 a znova roku 2011 jsme provedli zvláštní obsádku kapry o hmotnosti 8 až 15 Kg.
Rybník Korytník zabírá plochu 7 ha, je více než 600 metrů dlouhý a jeho šířka se pohybuje od 100 do 150 metrů. K chytání ryb je určená hráz rybníka a jeho pravý břeh, zbytek prostor okolo vody je kvůli špatnému terénu a přilehlé oboře k rybaření nevhodný. Dno rybníku je převážně bahnité s výrazným korytem procházejícím středem rybníka. Hloubka Korytníku je u přítoku nižší mezi 1 až 1,5 metry a stoupá směrem k hrázi až k 5 metrům.

rybník Korytník – Ryby

Jeseter, Kapr

rybník Korytník – Ceny povolenek

rybářský lístek 350 Kč/den
rybářský lístek 1700 Kč/týden
poplatek za psa 60 Kč/den

rybník Korytník – Způsob lovu

Kaprařina, “chyť a pusť”, “chyť a vezmi”

rybník Korytník – Služby

Občerstvení, Ubytování

rybník Korytník – Kontakt

adresa: Zahrádky 83, 378 53 Strmilov
tel./fax: 384 490 412
mobil: 606 726 981
e-mail: penzion.mlyn@centrum.cz

rybník Korytník – mapa

Kraj: Jihočeský

Rozloha: 7 ha

Ubytování v blízkosti revíru

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

rybník Korytník – Pravidla a omezení

Rybářský řád rybníku Korytník:

 1. Rybník je součástí Penzionu Mlýn a rybářský lístek je prodáván výhradně nocujícím hostům penzionu! Povolení k lovu není přenosné na druhou osobu.
 2. Povinnou výbavou je vyprošťovač háčků (peán, pinzeta, klíšťky), podběrák s jemnou síťkou.
 3. Bezpodmínečně je nutné dodržovat povinnost zapsat ulovenou rybu ihned po jejím ulovení a rozhodnutí o jejím ponechání! Ryby ponechané ve vezírku není možné již vyměňovat!
 4. V ceně povolenky je možnost ponechání jednoho kusu ušlechtilé ryby na den podle níže uvedených mír. Ulovené ryby se zabíjejí na místě určeném.
 5. Denní doba rybolovu je stanovena od 5:00 do 22:00, noční rybařina je povolena ve zvláštních případech jako lov sumce.
 6. Úlovek sumce je nutné nahlásit správci revíru a zapsat do evidence úlovků. Tuto rybu je zakázáno vracet zpátky do revíru. Sumec nemá lovnou míru.
 7. Lov ryb z lodičky je přísně zakázán.
 8. Děti do 15-ti let mají přístup pouze v doprovodu osoby starší 18-ti let.
 9. Lov ryb na živou nebo mrtvou rybičku je povolen se svolením správce.
 10. Lov ryb přívlačí je povolen pouze na umělé nástrahy.
 11. Povinnost zdržovat se u prutu tak, aby byla možná okamžitá manipulace s pruty.
 12. Při lovu ryb se smí používat nejvýše dvou prutů, u každého nejvýše o dvou návazcích s jednoduchými háčky.
 13. Udržovat na místě lovu pořádek. Jako hrubý přestupek bude posuzováno ponechání odpadků na místě lovu, zvláště pak skleněných obalů a jejich vhazování do rybníka atd.
 14. Zákaz jízdy po břehu rybníka jakýmkoliv dopravním prostředkem.
 15. Při rybolovu dbejte slušného zacházení s ulovenou rybou.
 16. Při hrubém porušení rybářského řádu bude bez jakýchkoliv náhrad tato povolenka k lovu ryb odebrána.
Nejnižší povolené míry ušlechtilých ryb
Kapr obecný 45 do 55 cm Candát obecný 50 cm
Amur bílý 60 do 90 cm Sumec velký bez omezení
Tolstolobik bílý 60 cm Pstruh duhový 25 cm
Lín obecný 25 cm Jeseter hájený
Štika obecná 60 cm Úhoř říční 55 cm

Další revíry v kraji

Soukromý revír Rybník Brloh

Soukromý revír Rybník Brloh – Soukromý revír rybník Brloh leží ve Jihočeském kraji nedaleko obce Brloh a jen pár kilometrů od Českého Krumlova nebo Českých Budějovic. Soukromý revír rybník Brloh je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Brloh je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Brloh tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý

1 komentář

Rybníky Černá v Pošumaví

Rybníky Černá v Pošumaví – Soukromý revír rybníky Černá v Pošumaví leží v Jihočeském kraji v obci Černá v Pošumaví a jen pár kilometrů od Českého Krumlova. Soukromý revír rybníky Černá v Pošumaví je malebná soustava nádrží, na které naleznete klid a pohodu. Rybníky Černá v Pošumaví jsou perfektně zarybněné nádhernými rybami. Rybníky Černá v Pošumaví tak

Žádný komentář

Soukromý revír rybník Mrhal

Soukromý revír rybník Mrhal – Rozloha rybníka je cca 8 ha. Rybník nebyl od roku 1961 vypuštěný (!), takže je možné chytit i trofejní úlovek. Ubytování je možné jednak přímo v rybářských chatkách u vody, nebo v nedalekém Rudolfově, půvabném jihočeském městečku. K dispozici jsou rovněž chaty na břehu rybníka s molem, z něhož je možné

1 komentář

Soukromý revír Jezero Jaroslav

Soukromý revír Jezero Jaroslav – Prostředí okolo soukromého revíru jezero Jaroslav nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo jezera roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc ze břehů okolo soukromého revíru jezero Jaroslav je velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru jezero Jaroslav si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny.

Žádný komentář

Soukromý revír rybník Korytník

rybník Korytník – Rybník Korytník, byl součástí náhonového systému bývalého mlýna a od počátku minulého století byl vypuštěn zřejmě z důvodu nevyhovujícího stavu hráze rybníka. Prostředí okolo soukromého revíru rybník Korytník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru

Žádný komentář

Sportovní rybolov Rašelina

Sportovní rybolov Rašelina – Nádrž se nachází v katastru obce Ponědrážka, přibližně 1km od středu obce směrem na obec Ponědraž, v Jihočeském kraji, cca 7 km od města Veselí nad Lužnicí směrem na Třeboň. Jedná se o vodní plochu o rozloze 5 ha, která vznikla v minulosti po těžbě rašeliny. Nádrž není možno vypustit. Okolí nádrže

Žádný komentář

BEZ KOMENTÁŘE