Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj

0
1300

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Soukromý rybářský revír s rozlohou cca. 0,8 ha, který do roku 2013 využíval český rybářský svaz a byl znám pod názvem – revír Odra 2b. Rybník se nachází v obci Nová ves, blízko zastávky Vodárna, je tudíž velmi dobře dostupný jak automobilem tak MHD.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Benátky nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Benátky jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru rybník Benátky si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Benátky mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Ryby

Amur, Cejn, Jeseter, Kapr, Karas, Lín, Štika, Sumec

 

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Ceny povolenek

 • Denní (12 hodin): 170 až 190 korun
 • Denní (6 hodin): 130 až 140 korun
 • Denní (24 hodin): 250 až 280 korun

 

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Způsob lovu

Kaprařina, “chyť a pusť”, “chyť a vezmi”

 

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Služby

Lov z plavidel, Noční lov, Občerstvení, Parkoviště, Prodej rybářských potřeb, Půjčování lodí

 

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – ubytování

Námi odzkoušené a doporučené ubytování:

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj

Chata Pod kostelem – Rybařina Moravskoslezský kraj – Nabízené chaty jsou součástí střediska Makar. Jedná se o 8 l. chatu a 6 l. chatu. Chata pro 8 osob je rozdělena na dva pokoje po 4 lůžkách a 6 l. chata je rozdělena na 4 l. a 2 l. pokoj. Všechny pokoje v chatách se pronajímají zvlášť.

Žádný komentář

Rybářská chata Kružberk – Rybařina Moravskoslezský kraj

Rybářská chata Kružberk – Rybařina Moravskoslezský kraj – Rybářská chata stojí u lesa na samostatném a listnatým lesem ohraničeném pozemku v obci Kružberk u řeky Moravice. Chata je umístěna v turisticky atraktivní lokalitě Nízkého Jeseníku, nedaleko vodní nádrže Kružberk. V blízkém okolí chaty je celá řada turisticky zajímavých míst (např. zřícenina hradu Vikštejn, větrný mlýn v

Žádný komentář

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Kontakt

email: lukas.kuznik@seznam.cz
tel.: 777 699 147

 

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – mapa

Kraj: Moravskoslezský

Rozloha: 0,9 ha

Ubytování v blízkosti revíru

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Pravidla a omezení

 

Rybářský řád

 1. Rybolov je povolen po zakoupení povolenky u správce nádrže. Prodej povolenek je na místě.
 2. Při nepřítomnosti správce nádrže volejte na tel. číslo: 777699147
 3. Povolenými způsoby lovu jsou položená, plavaná, přívlač a muškaření s umělou muškou. Lov na živou či mrtvou rybu pouze po dohodě se správcem. Při lovu na přívlač a muškaření se smí lovit jen na jeden prut. Ostatní pruty musí být vytaženy z vody. Lovící při obcházení rybníku musí mít neustále u sebe podběrák, podložku a vyprošťovat háčků.
 4. Povoleny jsou nástrahy a návnady rostlinného a živočišného původu: pelety, boilies, žížaly, červi, kukuřice, hrách, krmítkové směsi, aj. Rybolov na nástražní rybky nebo jejich části po dohodě se správcem. Lov do čeřínku je přísně zakázán.
 5. Při poškození ryby, či při zjištění nemoci nebo jiné vady je lovící povinen tuto skutečnost nahlásit správci.
 6. Loví se systémem chyť a pusť. Lovící si smí ulovenou rybu odkoupit po dohodě se správcem. Je přísně zakázáno ponechat si rybu nebo ji zasáčkovatnepřítomnosti správce. Každou rybu, kterou si chce lovící ponechat, musí okamžitě přinést ke stanovišti správce a po dohodě a zvážení rybu zabít, popřípadě uložit do vezírku v zóně pro tento účel určené. Je zakázáno jakékoli ulovené ryby zabíjet či sáčkovat mimo zónu pro tento účel určenou. O tom zda si lovící smí ponechat rybu větší, rozhoduje výhradně správce. Ryby větších velikostí (trofejní ryby) musí být šetrně puštěny zpět do vody. O tom která ryba musí být již pouštěna zpět rozhoduje správce.
 7. Zasáčkovat ryby smí pouze osoba, která rybu ulovila. Kontrolu povinného vybavení provádí správce, nebo osoba správcem pověřená. Při porušení tohoto řádu má právo tato osoba lovícího vykázat z areálu, popř. rozhodnout o úplném zákazu vstupu do areálu. Lovící je také povinen na požádání správce ukázat vezírek, tašku, batoh, popř. kufr auta.
 8. Povolenka platí pro jednu osobu a dva pruty. Je přísně zakázáno půjčovat a nechávat manipulovatpruty osoby, které přišli lovícího navštívit. V případě zájmu si tyto osoby mohou zakoupit povolenky vlastní.
 9. Mládež do 15 let loví za stejných podmínek jako dospělí.
 10. Platí přísný zákaz kuchání ryb v celém areálu nádrže. Rozdělování ohně je povoleno pouzekomerčních Grilech. Odpad vyprodukovaný v průběhu lovu je rybář povinen odnést si s sebou.
 11. Lov ryb je povolen na dvě udicemontáží na plavanou, položenou s průběžnou montáží nebo odpadávací neolověnou zátěží se dvěmi návazci, nebo jedna udice na přívlač nebo muškaření. Povoleny jsou háčky bez protihrotu, nebo se zamáčknutým protihrotem. Vláčí se pouze s umělými nástrahami opatřeními háčkem bez, nebo se zamáčknutým protihrotem.
 12. Při lovu musí mít rybář vyprošťovač háčků (peán, pinzetu nebo klíšťky), míru pro zjištění délky ponechaných ryb, podběrák na jejich šetrné vyzdvižení a vlastní vezírek, ve kterém ryby ponechané přechovává. Zdolaná ryba, kterou si lovící nemíní ponechat musí být vypnuta z háčku ve vodě, bez zbytečného pokládání na břeh a jiného poškozování.případě fotografování musí být ryba položena na nebo nad předem namočenou podložku.
 13. Vnadění je omezeno na maximálně 4 litry sypké směsi nebo 2 kg booilies denně. Z důvodu velkého rybářského tlaku a s ohledem na zdraví ryb je zakázáno používání neupravených tvrdých zrnin (kukuřice, pšenice, …), krmiv plesnivých, kvasících či jinak znehodnocených.
 14. Při lovu a následné manipulací s rybou musí být použit podběrák a měkká podložka pod rybu.
 15. Lovící a osoby, které jej přišli navštívit seareálu pohybují na vlastní nebezpečí. Správce neodpovídá za újmu na zdraví či životech lovících či jejich doprovodu.

Další revíry v kraji:

Lihovarský rybník – Moravskoslezský kraj

Lihovarský rybník – Moravskoslezský kraj – Na soukromém revíru Lihovarský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru Lihovarský rybník mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov. Prostředí okolo soukromého revíru Lihovarský rybník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům

Žádný komentář

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Soukromé jezero Nebesák nacházející se v obci Horní Suchá, 5km od Havířova, nabízí všem sportovním rybářům možnost sportovního rybolovu na jezeře Nebesák, známého také pod názvem „Remíza“. Toto 8,6ha velké jezero s nádherně čistou vodou a hloubkou 1-9 metrů je bohatě zarybněno (kapr, amur, lín, štika, candát, úhoř, pstruh duhový,

Žádný komentář

Soukromý revír Davidův mlýn

Soukromý revír Davidův mlýn – Prostředí okolo soukromého revíru Davidův Mlýn nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Davidův Mlýn jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru Davidův Mlýn si mohou rybáři zachytat

Žádný komentář

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Soukromý rybářský revír s rozlohou cca. 0,8 ha, který do roku 2013 využíval český rybářský svaz a byl znám pod názvem – revír Odra 2b. Rybník se nachází v obci Nová ves, blízko zastávky Vodárna, je tudíž velmi dobře dostupný jak automobilem tak MHD. Prostředí okolo soukromého revíru rybník Benátky

Žádný komentář

Rybník Míčovec – Moravskoslezský kraj

Rybník Míčovec – Moravskoslezský kraj – Tento revír se nachází v obci Stonava, kousek od dolu Darkov. Má tvar pravidelného obdelníku a lze chytat ze všech stran. Stále zarybňován trofejními kusy. Soukromý revír rybník Míčovec je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Míčovec je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Míčovec tak rybářům nabízí

Žádný komentář

BEZ KOMENTÁŘE