Nový hit večeře: Výjimečný tuňákový steak od slavného českého kuchaře

0
104Nový hit večeře: Výjimečný tuňákový steak od slavného českého kuchaře

Naše restaurace je pyšná na zavedení nového hitu večeře – výjimečný tuňákový steak od slavného českého kuchaře. Tento pokrm je ohromující kombinací čerstvého tuňáka, dochuceného unikátními kořením a servírovaného s chutnou omáčkou.

Tuňákový steak je připravován pouze z nejkvalitnějšího tuňáka, který je velice bohatý na živiny a omega-3 mastné kyseliny. Jeho intenzivní chuť spolu s jedinečnou kořeněnou směsí vytváří nezapomenutelnou gastronomickou zkušenost.

Tuto výjimečnou specialitu si můžete vychutnat ve středověkém prostředí naší restaurace, která nabízí svým hostům nejen neobyčejnou stravu, ale také příjemnou atmosféru. Zarezervujte si stůl ještě dnes a přijďte ochutnat tento lahodný tuňákový steak!


rybareni

Nový hit večeře: Výjimečný tuňákový steak od slavného českého kuchaře

Úvod

Tuňákový steak je delikatesa, kterou mnoho lidí miluje. Jeho chutný a zdravý charakter oslovuje jak českou společnost tak i zahraniční gurmány. Dnes si představíme výjimečný tuňákový steak připravený slavným českým kuchařem.

Tuňák – výtečná volba pro steak

U českých kuchařů se tuňák stává stále oblíbenější surovinou pro přípravu steaků. Jeho sytá červená barva a jemná chuť z něj dělají výtečnou volbu pro všechny milovníky mořských plodů. Tuňák je také bohatý na zdravé omega-3 mastné kyseliny, vitamíny a minerály.

Recept: Tuňákový steak od slavného českého kuchaře

Ingredience:

  • 400 g čerstvého tuňáka
  • 2 lžíce olivového oleje
  • 1 lžíce citronové šťávy
  • Sůl a pepř podle chuti

Příprava:

  1. Nejprve si připravte marinádu smícháním olivového oleje, citronové šťávy, soli a pepře ve vhodné míse.
  2. Tuňáka omyjte pod tekoucí vodou a osušte papírovým ubrouskem. Následně nakrájejte na plátky o tloušťce přibližně 2 cm. Každý plátek ponořte do připravené marinády.
  3. Počkejte, až se tuňák dobře promarínuje, ideálně minimálně 20 minut.
  4. Na pánvi rozpálené na střední teplotu si opečte plátky tuňáka z obou stran do zlatova. Ujistěte se, že steak je uprostřed stále růžový, aby zůstal šťavnatý.
  5. Po upečení můžete tuňákový steak podávat s čerstvými zeleninovými přílohami, grilovanými brambory nebo oblíbenými dipy.

Odkaz

Pro více informací o tuňákových steacích a dalších lahůdkách od slavného českého kuchaře, navštivte prosím www.slavnykuchar.cz.

Závěr

Vyzkoušejte si připravit tuňákový steak od slavného českého kuchaře a přímo na svém talíři ochutnejte nádhernou kombinaci mořské chuti a výtečných příchutí. Tato jedinečná večeře rozhodně stojí za vyzkoušení!

rybySteak z tuňáka Pohlreich

Příprava chutné speciality

Steak z tuňáka je exkluzivní pokrm, který přináší jedinečnou kombinaci chutí a vůní. Jeho příprava vyžaduje mistrovské ruce, ale výsledek stojí za to.

Pro začátek si připravíme čerstvý filet z tuňáka, který si necháme nakrájet na plátky tlusté přibližně 2 cm. Plátky tuňáka pak dochutíme solí a pepřem podle chuti.

Pokud máme gril k dispozici, můžeme si na něj předehřát žhavý oheň. Plátky tuňáka pak opékáme z každé strany po dobu 1-2 minut dozlatova. Tím získají skvělou kůrčičku, ale stále zůstanou uvnitř šťavnaté.

Pokud nemáme gril, můžeme si steak z tuňáka připravit na pánvičce. Pánvičku si rozehřejeme, přidáme trochu oleje a plátky tuňáka na ní opečeme z každé strany přibližně 3-4 minuty. Opět důkladně otočíme, aby byly steaky z tuňáka zevnitř šťavnaté.

Pokud se rozhodneme pro podávání steaků z tuňáka na talíři, můžeme je doplnit citronovou omáčkou a ozdobit bylinkovým křupavým salátem. Pro milovníky luxusu je tu také možnost podávat steak z tuňáka s lanýžovou omáčkou a k tradičnímu pečenému bramboru.

Steak z tuňáka Pohlreich – specialita od profesionála

Chcete-li ochutnat profesionálně připravený steak z tuňáka, můžete navštívit restauraci Pohlreich v Praze. Zde se setkáte s mistrovskou přípravou a jedinečnou nabídkou. Více informací o restauraci najdete na Wikipedii.


rybarina

Nový hit večeře: Výjimečný tuňákový steak od slavného českého kuchaře

Přinášíme vám exkluzivní novinku v gastronomickém světě – tuňákový steak připravený slavným českým kuchařem. Tento pokrm se stal okamžitým hitem mezi gurmány díky svému vynikajícímu přípravě a bohaté chuti. Tuňákový steak je připravován z čerstvého a kvalitního tuňáka, který je poté krátce grilován, aby se zachovaly všechny jeho šťavnaté a aromatické vlastnosti. K tomu je podáván s osvěžujícím zeleninovým přílohou a lahodnou omáčkou, která dokonale doplňuje jeho chuť. Nechte se rozmazlovat tímto výjimečným požitkem pro vaše chuťové pohárky a vyzkoušejte tuňákový steak od našeho slavného českého kuchaře ještě dnes!

Rybí kuchařka

BEZ KOMENTÁŘE