Nové chody s kaprem pro milovníky zdravé výživy

0
172


Nové chody s kaprem pro milovníky zdravé výživy

Chystáme pro vás nové recepty s kaprem, které uspokojí vaše chuťové buňky a zároveň poskytnou zdravé výživné hodnoty. Můžete se těšit na skvělé pokrmy, které budou lahodit nejen vašemu jazyku, ale také vašemu tělu.


rybareni


Nové chody s kaprem pro milovníky zdravé výživy

Oblíbené pokrmy s kaprem

Kapr je oblíbenou rybou v české kuchyni a jeho masité, bílé maso je skvělým zdrojem bílkovin a dalších živin. Proto jsme pro vás připravili několik nových a zdravých receptů s karpem, které si zamilujete.

Kapří filé na zeleninovém podkladu

Tento pokrm je ideální pro milovníky zdravé výživy. Kapří filé je položeno na posteli z čerstvé zeleniny a pečené v troubě s bylinkovým dochucením. Recept na tuto lahůdku naleznete zde.

Kapří karbanátek s bramborovou kaší

Tento tradiční český pokrm získá novou podobu s kaprem. Mleté maso z karpových filetů je smícháno s bylinkami, cibulí a vytvarováno do karbanátků, které se pečou. Jako příloha bude skvěle chutnat klasická bramborová kaše. Recept najdete na stránce recepty.cz.

Kapří nákyp s ovocem

Pro milovníky sladkých pokrmů je tu kapří nákyp s ovocem. Kousky kapra jsou zapečené s různými druhy ovoce, jako jsou jablka, hrušky nebo broskve. Tato sladká pochoutka bude skvělým zakončením kapří hostiny. Recept si můžete přečíst zde.

Vyzkoušejte tyto nové recepty s kaprem a nadchněte své chuťové buňky!


ryby

Kapr Zdravý Recept

Kapr je oblíbenou rybou, která je příznivá pro naše zdraví. Existuje mnoho způsobů, jak si připravit kapra zdravým způsobem, který zachovává všechny živiny a chuť ryby. Zde je pár tipů na jednoduchý a zdravý recept s kaprem.

Pečený kapr se zeleninou

Jednoduchý způsob přípravy je pečení kapra se zeleninou. Kapra očistíme a osolíme, poté ho položíme na pekáč a doplníme o různé druhy zeleniny jako jsou brambory, mrkev, cibule a petržel. Přilijeme trochu zeleninového vývaru a pečeme v troubě asi 30 minut. Tímto způsobem si zachováme všechny živiny obsažené v kaprovi a zelenině.

Pro více informací o kaprovi navštivte Wikipedii.


rybarinaNové chody s kaprem pro milovníky zdravé výživy

Nové recepty s kaprem, které jsou ideální pro milovníky zdravé výživy. Vyzkoušejte nové a chutné způsoby přípravy kapra a dopřejte si lahodné a zdravé pokrmy.


Rybí kuchařka

BEZ KOMENTÁŘE