Nejlepší echolot pro lov dravců

0
187

Echoloty v AKCI

Nejlepší echolot pro lov dravců

Nejlepší echolot pro lov dravců je nyní dostupný na našem trhu, a je to skvělá zpráva pro všechny milovníky rybaření. Echolot je vynikajícím nástrojem pro získání detailního obrazu dna vodního prostředí, a tím i pro nalezení přesných lokalizací ryb.

Pokud jde o lov dravců, je třeba mít opravdu kvalitní echolot, který dokáže odhalit i ty nejmenší detaily pod hladinou. U těchto ryb totiž platí, že jsou velmi chytré a ostražité, a tak je někdy třeba být velmi přesný při jejich hledání.

Vybrat si nejlepší echolot pro lov dravců není vůbec jednoduché, protože na trhu je mnoho různých značek a typů. Mezi nejlepší echoloty patří například Lowrance, Humminbird nebo Garmin. Tyto značky nabízejí řadu modelů s různými funkcemi a vlastnostmi, které umožňují dokonalé vyhledávání dravců.

Pokud se rozhodnete investovat do kvalitního echolotu pro lov dravců, můžete se těšit na mnoho úspěšných a napínavých lovu. S nejlepším echolotem budete mít přesnější a rychlejší odhalení ryb, a tak bude vaše rybaření úspěšnější.

rybarske obleceni

Nejlepší echolot pro lov dravců

Hledáte nejlepší možné řešení pro lov dravců na rybách? Pak byste se měli zaměřit na echolot, který vám umožní sledovat ryby na dno a najít tak ideální místo pro lov. V této blogové příspěvku vám poskytneme informace o tom, jaké jsou nejlepší echoloty pro lov dravců a co byste měli při výběru echolotu zvážit.

Jaký je echolot a jak funguje?

Echolot je zařízení, které umožňuje rybářům vidět ryby pod hladinou. Echolot pracuje na principu sonaru, který vysílá zvukové vlny do vody a analyzuje vrácené signály. Tyto signály jsou pak použity k určení hloubky ryb, vzdálenosti a velikosti.

Co zvažovat při výběru echolotu pro lov dravců?

Při výběru echolotu pro lov dravců je třeba zvážit několik faktorů:

– Frekvence sonaru: Dravci se pohybují blíže ke dnu, proto je ideální echolot s frekvencí sonaru 200 kHz až 455 kHz.
– Kvalita displeje: Echolot s dobře čitelným barevným displejem vám umožní snadno identifikovat ryby a jejich hloubku.
– Funkce GPS: Echolot s GPS umožní označit a zpětně najít místo, kde jste našli ryby.
– Výkon sonaru: Čím větší výkon má echolot, tím dál dokáže zjistit ryby.
– Cena: Výběr echolotu závisí také na vašem rozpočtu.

3 nejlepší echoloty pro lov dravců

Nejlepší echoloty na Českém trhu

Pojďme se podívat na ty nejlepší echoloty v jednotlivých kategoriích

Recenze Lowrance Echolot Elite FS 9 se sondou Activeimaging 3v1 – NEJLEPŠÍ POMĚR CENA/VÝKON

Skvělý produkt s pokročilou sonarovou technologií

Tento produkt je vybaven nejnovější technologií sledování ryb a podmořského světa. Sonda Activeimaging 3v1 je schopna poskytnout vysokokvalitní a přesné snímky dna včetně detailního zobrazení ryb. Lowrance Elite FS 9 je vybaven funkcemi, jako je navigace, mapování a možnost připojení k síti, což z něj činí skvělý nástroj na lovu ryb.

Klíčové vlastnosti

 • Možnost připojení sondy ActiveTarget™ Live či Active Imaging™ 3-in-1
 • Rozsáhlý networking – možnost sdílení map, trasových bodů a sonarových dat a snímků mezi dvěmi a více displeji
 • Multidotykový displej ve vysokém rozlišení
 • Předem nahrané C-MAP Contour obrysové mapy
 • Podpora sítě NMEA 2000
 • Možnost připojení HALO radaru
 • Plné ovládání kotev Power Pole®  či elektromotoru Ghost®
 • Nyní větší baterií ZDARMA!

Active Imaging

To je revoluční zobrazení s výjimečnou kvalitou bez ztráty rozsahu – není nutno si vybírat mezi zobrazením ve vyšším detailu nebo širšího záběru. Tato sonda je synonymem pro špičkovou čistotu vykreslení dna, bezkonkurenční zobrazení ryb a jednotlivých struktur. Jednoduché použití bez nutnosti měnit frekvence při rybaření ve většině podmínek.Active Imaging™ je typ sondy „3 v 1“- kombinuje funkci Lowrance CHIRP s funkcemi SideScan a DownScan Imaging, které umožňují rybářům rychle vyhledávat struktury rybích hejn a vylepšují funkci FishReveal ™ vyšší čistotou a excelentní separací cíle.Active Imaging™ zahrnuje SideScan a DownScan Imaging a je tak ideální volbou pro použití se samostatným tradičním zobrazením sonaru.Perfektní pro určení oblastí, kde se nacházejí ryby, zajímavé překážky jako jsou skalní útvary,kmeny, řasy, příkopy a jiné.

Sonda Active Imaging ™ poskytuje vynikající čistotu a zobrazení s nejvyšším rozlišením ryb a struktury ve větším rozsahu než jakákoli jiná zobrazovací technologie. Sonda pracuje při frekvencích 800 kHz nebo 455 kHz s maximálním rozsahem 150 ft (800 kHz) nebo 300 ft (455 kHz).

ActiveTarget

Díky nové sondě ActiveTarget ™ Live můžete sledovat dění pod vodou ve vysokém rozlišení, díky kterému získáte pohled na podvodní struktury a můžete tak sledovat i reakci ryb na Vaši návnadu.

Sonda zaznamená i ty nejmenší ryby, pohyb každé větvičky. Budete moci sledovat, jak ryby reagují na Vaší nástrahu a optimalizovat tak Váš styl rybolovu. Tato sonda nabízí tři možnosti uchycení – dopředu, dolů nebo nově i zobrazení ScoutView, které nabízí širokoúhlý pohled.

activetarget-down-mfd_1activetarget-down-mfd_1activetarget-forward-mfd_1

Mapování

Najděte ta nejlepší lovná místa pomocí Contour+. Díky rozsáhlým možnostem mapování můžete věnovat více času rybaření a méně času hledáním.

Kompatibilita

Elite FS je kompatibilní se širokou řadou produktů LOWRANCE:

Specifikace

Sonar

Výstupní výkon Max 1 kW RMS
Možnosti připojení sonaru Jeden konektor pro  Active Imaging SideScan, DownScan a CHIRP
Active Imaging 3-in-1 DownScan Imaging™ při 455 kHz: Max  91 m: SideScan Imaging při 455kHz: Max 91 m na každou stranu
CHIRP Sonar Široký rozsah (160-240kHz)/200 kHz:  305 m
CHIRP Sonar Střední rozsah (60-100kHz)/83 kHz: 305 m
CHIRP Sonar Nízký rozsah (40-60kHz)/50 kHz:  900 m
Dostupné sonarové frekvence Low/Mid/High CHIRP, 50/83/200 kHz Broadband, 455/800 kHz SideScan/DownScan imaging
Hloubkový alarm ANO
Alarm mělké vody ANO
Čtení teploty ANO

Teplota / Voděodolnost

Provozní teplota -15°C  až +55°C
Teplota při skladování -20°C až +60°C
Stupeň voděodolnosti IPX6 a IPX7

Elektrické připojení

Provozní napětí 12 V DC (10 – 17 V DC min – max)
Doporučený stupeň pojistek 3 A
Spotřeba energie – MAX 28 W (2 A při 13.8 V DC)

Displej

Rozlišení 800 x 480 pixelů
Úhel zobrazení 50° nahoru, 60° dolů, 70° vlevo a vpravo
Jas > 1200 nits
Dotykový displej Multitouch

Interface

NMEA 2000® 1 port (Micro-C konektor)
Slot na SD karty 1x slot (microSD, SDXC)
Ethernet 1 port, (5-pin Ethernet konektor, 100Base-T)
Sonar 1 port (9-pin konektor)
WiFI Internal 802.11b/g/n : Žádné bezdrátové sítě mezi jednotkami
Bluetooth® 4.0 s podporou pro Bluetooth® Classic
GPS 10Hz  WAAS, MSAS, EGNOS, GLONASS

Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐

Echoloty v AKCI

Recenze Lowrance Echolot Hook Reveal 7 se Sondou Tripleshot – EKONOMICKÁ VOLBA

Uživatelsky přívětivý a spolehlivý echolot

Lowrance Echolot Hook Reveal 7 je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří vyhledávají jednoduchý a spolehlivý echolot. Sonda Tripleshot poskytuje detailní pohled pod hladinu v kombinaci s velkým a přehledným displejem. Tento model je dodáván s intuitivním uživatelským rozhraním, které usnadňuje ovládání a zjišťování důležitých informací o rybách a podvodním prostředí.

 • Zcela nový HOOK Reveal poskytuje silný výkon s osvědčenými nástroji pro vyhledávání ryb, včetně automatického ladění sonaru, SideScan a DownScan Imaging ™ a nyní nově i FishReveal ™, který usnadňuje orientaci v zobrazení ryb kombinací výhod sonaru Lowrance CHIRP a DownScan Imaging ™ na jedné obrazovce.

  Ať už lovíte na svém oblíbeném místě či prozkoumáváte neznámou vodu, snadno naleznete ty nejlepší oblasti, které můžete díky funkci Genesis Live okamžitě zmapovat.

  Klíčové vlastnosti

  • FishReveal ™
  • Mapování v reálném čase Genesis Live
  • Automatické ladění sonaru
  • Dvojnásobné pokrytí oproti běžným sonarům
  • K dispozici se sondami TripleShot, 83/200 HDI a 50/200 HDI.
  • Nové barevné palety na vyhledávání ryb
  • Optimalizovaná klávesnice s přístupem ke klíčovým funkcím na jeden dotek
  • Možnost zobrazení map zahrnující C-MAP, C-MAP Genesis Live, Navionics® a další *
  • Slot pro kartu microSD
  • Snadná montáž kdekoliv na lodi nebo možnost zabudování do přístrojové desky
  • Displej SolarMAX ™- Vychutnejte si ostrý a jasný pohled na displej bez ohledu na podmínky – a to i na přímém slunečním světle – s vynikající jasností a viditelností za denního světla displeje SolarMAX ™ HOOK Reveal.

  FishReveal ™

  Díky této zbrusu nové funkci, která byla dříve dostupná pouze u vyšších řad, lze ryby snáze najít a identifikovat. Funkce FishReveal kombinuje zobrazení klasického osvědčeného sonaru Lowrance CHIRP a detailního zobrazení struktury dna ve vysokém rozlišení DownScan Imaging ™. Díky tomu tak není potřeba mít obrazovku rozdělenou na více částí, ale lze sledovat obě zobrazení najednou.

  Genesis Live

  Genesis Live je funkce, díky které můžete vytvářet vrstevnicové mapy přímo za plavby. Vytvořte si vlastní mapu nezmapované vody pomocí vrstevnic, které lze nastavit v rozmezí již od 15cm. Mapu lze vytvářet přímo ve vašem přístroji HOOK Reveal a stačí vám k tomu jakákoliv karta MicroSD(max. 32GB), kterou vložíte do slotu na kartu. Jediné, co je zapotřebí, je spustit funkci Genesis Live a mapa se začne automaticky ukládat na vloženou kartu. Není potřeba instalovat žádný program, vše lze udělat přímo na vašem displeji sonaru.

  Autotuning

  Autotuning je funkce, která vám usnadní používání vašeho sonaru. Strávíte tedy více času rybolovem a méně času nastavováním. Sonar díky této funkci zajistí to nejlepší možné nastavení za vás a při změně podmínek automaticky toto nastavení sám upraví.

  Ovládání

  Snadné ovládání prostřednictvím klávesnice HOOK Reveal umožňuje snadnou navigaci v menu, výběr možností a zprostředkování jednotlivých funkcí přístupových tlačítek pomocí jednoduchého rozložení menu a klávesnice.

  Sonar HOOK Reveal 7 je nyní možné zakoupit s těmito sondami:

  • HDI 83/200 kHz – Sonda vhodná především na mělké vody (vnitrozemské vody). Nově přibyla možnost měnit úhly záběru sonaru mezi 120 a 60 stupni. Sonda obsahuje funkce Med/High CHIRP, DownScan imaging a FishReveal ™.
  • HDI 50/200 kHz – Sonda s vyšším výkonem pro hlubší vody (moře). Nově přibyla možnost měnit úhly záběru sonaru mezi 20 a 60 stupni. Tato sonda obsahuje funkce Low/High CHIRP, DownScan imaging a FishReveal ™.
  • TripleShot – sonda vhodná především na mělké vody (vnitrozemské vody). Obsahuje funkce High CHIRP, SideScan imaging, DownScan imaging ™ a FishReveal ™. Tato sonda nabízí zobrazení SideScan Imaging, které disponuje vysokým rozlišením a možností vidět strukturu dna na obou stranách vaší lodi a to v úhlu až 180°.
  SPECIFIKACE:

  Obrazovka

  • Velikost obrazovky:        7 palců (177,8mm)
  • Rozlišení obrazovky:      800 x 480
  • Typ displeje:                    Displej SolarMAX ™ čitelný na slunci
  • Jas:                                    1200 nits
  • Pozorovací úhly:             70 ° / 50 °, ze z hora / zdola, 70 ° / 70 °, zleva / zprava

  Sonar

  • Frekvence sonaru:             200/455/800 kHz/SideScan
  • Úhel záběru:                       120°/55°/30°/180°
  • Dosah sonaru:                    Sonar 152m, DownScan 91m
  • Boční dosah SideScan:     91,5m na každou stranu

  Úložiště

  • Paměťová karta:           1x MicroSD karta (max.32GB)

  GPS/Navigace

  • Trasové body:                3000
  • Trasy:                              100
  • Cesty:                              100

  Technické specifikace

  • Zdroj napájení:              10,4-17 v DC (12V systém)
  • Odběr proudu:               16,3 W
  • Voděodolnost:                IPX6/IPX7
  • Operační teplota:          -15°C až +55°C
  • Váha:                              0,7 kg
  • Šířka:                              236,4 mm
  • Výška:                             164,2 mm
  • Hloubka:                        112,3 mm
  BALENÍ OBSAHUJE:
  • obrazovku
  • stojan obrazovky
  • sondu TripleShot
  • uchycení sondy
  • pojistkovou skříň
  • pojistku
  • české menu
  • manuál v CZ

Hodnocení:⭐⭐⭐⭐

Echoloty v AKCI

Recenze Lowrance Echolot HDS PRO 9 se sondou Active Imaging HD – TOP PRODUKT NA TRHU

Vysoce výkonný nástroj pro váš rybolovný zážitek

Lowrance Echolot HDS PRO 9 s funkcí sondy Active Imaging HD je neuvěřitelně přesný a výkonný echolot, který vám umožní sledovat ryby na vzdálenost až 0,6 km. Poskytuje jasnou a detailní zpětnou vazbu o dnu a rybách v reálném čase. S tímto echolotem budete schopni zvýšit svou úspěšnost při lovu ryb díky jeho jedinečným funkcím a možnostem, které nabízí.

Ta nejnovější technologie

HDS PRO je již skutečně profesionální nástroj pro vyhledávání ryb. Díky těm nejnovějším technologiím Vám nabízí ten nejdetailnější pohled pod vodní hladinu ve své třídě vůbec. Těšit se můžete na novou sondu Active Imaging™ HD, která ve vysokém rozlišení ( 1MHz!)  poskytuje zobrazení CHIRP, SideScan a DownScan Imaging™.  Novinkou je také zobrazení FishReveal™, které je nově rozšířené kromě zobrazení DownScan také na zobrazení bočního snímání SideScan*, což umožňuje snadnou identifikaci ryb ve vodním sloupci. Značného vylepšení a snímání ve vyšším rozlišení se dočkala i live sonda ActiveTarget®2, která monitoruje dění pod vodní hladinou v přímém přenose.

Active Imaging™HD                                                 FishReveal™ DownScan                                                FishReveal™ SideScan

 Active Imaging™ HD  FishReveal™ DownScan  FishReveal™ SideScan

* Zobrazení FishReveal™ SideScan vyžaduje modul S3100

 ActiveTarget®2

Nová generace velice populární live sondy ActiveTarget 2 přináší lepší čistotu a rozlišení vykreslování či možnost spojení dvou live sond pro ještě větší pokrytí.Vysoké rozlišení, mimořádná čistota zobrazení, dechberoucí detail… To vše v živém přenosu!

 

activetarget-down-mfd activetarget-forward-mfd activetarget-scout-mfd

                                           

Sonda zaznamená i ty nejmenší ryby, pohyb každé větvičky. Budete moci sledovat, jak ryby reagují na Vaší nástrahu a optimalizovat tak Váš styl rybolovu. Tato sonda nabízí tři možnosti uchycení – dopředu, dolů a ScoutView, které nabízí širokoúhlý pohled. Nově si však mohou uživatelé při pořízení dvou ActiveTarget2 live sond obě sondy propojit a získat tak ještě mnohem větší pokrytí okolí lodi.

 Vykreslení hejna ryb a stromu - Forward View Forward View mostní pilíře Vykreslení potopené lodi - Down View
Vykreslení hejna ryb a stromu – Forward View Forward View vykreslení mostního pilíře  Vykreslení potopené lodi – Down View

Forward View vykreslení mostního pilíře

Active Imaging™ HD

Active Imaging™HD v kombinaci s HDS Pro přináší tu nejlepší kvalitu zobrazení vůbec. Díky sondě HighWide (H/W) umožňuje pokrýt širokou oblast rozsahu s vysokou frekvencí pro získání snímku s tím nejlepším rozlišením.

Dostupné frekvence:

 • SideScan:             Low CHIRP Freq. : 455 kHz  (445-495 kHz)  /   High CHIRP Freq. : 1075 kHz (1065-1115 kHz)
 • DownScan:           Low CHIRP Freq. : 700 kHz (690-740kHz)   /    High CHIRP Freq. : 1225 kHz (1215-1265 kHz)
FishReveal™

Stručně a jednoduše – FishReveal je kombinace DownScan Imaging a klasického sonarového zobrazení. Jedná se o typ vylepšeného zobrazení pro snadnější separaci cíle a jednodušší orientaci na dně – FishReveal velice dobře zobrazí různé překážky na dně : ať už se jedná o větve, kameny, řasy apod- k tomu navíc zobrazí rybí oblouky v kontrastních barvách. Díky tomuto vylepšení tak nemusíte zbytečně dělit obrazovku nebo přepínat mezi jednotlivými zobrazeními.

      

 Genesis Live

Tvorba map v reálném čase za účelem dosažení nejnovějšího aktuálního situačního povědomí. Díky tomu tak můžete mít prakticky okamžitě údaje o hloubce či vrstevnicích. Možnost uložení na SD kartu. Tato funkce je zdarma.

Nové možnosti mapových překrytí


HDS PRO ve zkratce
 • SolarMAX™ HD dotyková obrazovka viditelná v extrémních úhlech a přes polarizované brýle
 • 1,2 MHz Active Imaging™ HD
 • Podpora nového ActiveTarget 2 a možnost připojení 2 současně fungujících AT2 sond
 • Po propojení s modulem S3100 možnost nového zobrazení FishReveal™ SideScan
 • K dispozici ve velikostech displeje 9″, 10″, 12″ a 16″
 • Celosvětová podkladová mapa s možnostmi upgradu pro C-MAP® DISCOVER a REVEAL nebo jiné dodavatele mapových podkladů
 • Tvorba map v reálném čase dostupné s C-MAP® Genesis Live
 • Podpora nových zobrazení překryvných map ActiveTarget® Scout a Ghost® Trolling Motor 360
 • Velké programovatelné klávesy pro velikosti 10″, 12″ a 16″
 • Dotykové ovládání kotev Power-Pole®, elektromotoru Ghost®  autopilota a přívěsného motoru
 • NMEA 2000®, bezdrátové připojení a Bluetooth®, konektivita – možnost propojení se Smartphonem
 • Stejné konektory a rozložení jako má předchozí generace HDS LIVE

Hodnocení:⭐⭐⭐⭐⭐

Echoloty v AKCI

Echolot je klíčovým prvkem pro úspěšný lov dravců. Při výběru echolotu zvažte frekvenci sonaru, kvalitu displeje, funkci GPS, výkon sonaru a vaše rozpočet. Garmin Striker 7SV, Humminbird Helix 5 G2 CHIRP GPS a Lowrance HOOK Reveal 5 SplitShot jsou tři nejlepší echoloty pro lov dravců. Vyberte si ten, který splňuje vaše potřeby a získávejte nové zážitky z rybaření.

Reference:

– https://www.fishlovers.cz/nejlepsi-echoloty-na-trhu/
– https://www.alfafishing.cz/jak-vybrat-echolot-na-ryby
– https://www.flyandbass.cz/poradna-jak-vybrat-echolot/

rybarina

Echoloty v AKCI

Najčastější otázky o nejlepším echolotu pro lov dravců

Co je to echolot pro lov dravců?

Echolot pro lov dravců je zařízení, které vám umožní najít a sledovat ryby v oblastech, kde obvykle loví dravci. Je to užitečný nástroj pro rybáře, kteří chtějí zlepšit své umění a zvýšit svou úspěšnost při lovu dravců.

Které faktory by měly být zohledněny při výběru nejlepšího echolotu pro lov dravců?

Při výběru nejlepšího echolotu pro lov dravců je třeba zvážit několik faktorů, jako jsou cena, výkon a funkce zařízení. Důležité je také zvážit typ terénu a typ ryb, které se chystáte lovit.

Jaký doporučujete nejlepší echolot pro lov dravců?

Existuje mnoho skvělých echolotů pro lov dravců na trhu. Doporučujeme vám zkontrolovat značky jako Lowrance, Garmin nebo Humminbird, aby vám pomohly výběru nejlepšího zařízení pro vaše potřeby. Důležité je také zvážit váš rozpočet a zohlednit celkovou hodnotu zařízení vzhledem k jeho funkcím a výkonu.

ryby

Nejlepší Echolot: Jak si vybrat ten nejlepší?

Nejlepší echolot je nedílnou součástí technické výbavy každého rybáře. Pomáhá mu sledovat pohyb ryb, předpovídat jejich chování a úspěšně ulovit ty nejlepší kusy. Proto je důležité vybrat echolot s ohledem na své potřeby a očekávání.

Jak funguje echolot?

Echolot pracuje na principu sonaru, který vysílá zvukové vlny pod vodní hladinu a následně zaznamenává jejich odraz od dn a ryb. Tyto informace pak přenáší na monitor, kde se zobrazují obecně v podobě barevných teček různých velikostí a tvarů.

Nejlepší echolot: Co je třeba zvážit?

Při výběru nejlepšího echolotu je důležité zvážit několik faktorů:

 • Výkon: čím vyšší výkon echolotu, tím lepší kvalita snímků a přesnější výsledky měření hloubky. Zároveň však platí, že vysoký výkon znamená i vyšší cenu a hmotnost.
 • Frekvence: širší kmitočtové rozpětí umožňuje zaznamenat více detailů a odrazů, nicméně vyšší frekvence využijí spíše profesionální rybáři a jsou tedy drahší.
 • Velikost obrazovky: záleží na preferencích uživatele a na tom, jak detailně chce zobrazit snímanou oblast pod vodou. Větší obrazovky jsou však obecně dražší.

Nejlepší echolot: Doporučené typy

Na trhu je mnoho různých modelů a značek echolotů, které se liší výkonem, funkcemi i cenou. Mezi doporučené patří například:

 • Garmin Striker 4: levnější a snadno ovladatelný echolot s GPS, který nabízí kvalitní snímky s možností zoomování.
 • Humminbird Helix 5: vyšší střední třída, která nabízí velký displej a vysoký výkon.
 • Lowrance HOOK2 7: profesionální echolot s vysokým výkonem a širokou škálou funkcí, které usnadňují sledování ryb.

Nechte se vést svými potřebami a finančními možnostmi a vyberte si ten nejlepší echolot, který vám umožní úspěšné a přesné lovení ryb.

Pro více informací o rybářských nástrojích a technikách navštivte stránku Wikipedia – Rybářství.

rybarina

Nejlepší echolot pro lov dravců

Popis:

 • Specializovaný echolot pro lov dravců
 • Vynikající přesnost měření hloubky a polohy ryb
 • Možnosti barevného zobrazení a filtrů pro snadnější rozlišení ryb
 • Intuitivní software s možností ukládání a sdílení dat s dalšími rybáři

Vlastnosti:

 • Vysoká frekvence sonaru pro přesnější měření hloubky a polohy ryb
 • Barevné zobrazení s možností nastavení filtrů
 • Možnost propojení s mobilní aplikací pro sdílení a ukládání dat
 • Snadno přenositelný a instalovatelný

Cena:

 • Od 5 000 Kč

Echoloty v AKCI

Rybářské vybavení

BEZ KOMENTÁŘE