Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj

0
3191

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Soukromé jezero Nebesák nacházející se v obci Horní Suchá, 5km od Havířova, nabízí všem sportovním rybářům možnost sportovního rybolovu na jezeře Nebesák, známého také pod názvem „Remíza“. Toto 8,6ha velké jezero s nádherně čistou vodou a hloubkou 1-9 metrů je bohatě zarybněno (kapr, amur, lín, štika, candát, úhoř, pstruh duhový, pstruh obecný, jeseteři, vyza velká, okoun).Naším cílem je provozování sportovního rybolovu v moderním pojetí „chyť a pusť“ s bohatými úlovky trofejních ryb, které jsou zde chráněny horní mírou. Jelikož ryba patří do jídelníčku spousty z Nás, nabízíme tak i možnosti úlovku tržních ryb určených ke konzumaci. Na své si přijdou vyznavači lovu na položenou, plavanou, feeder, přívlač, muškaření a v zimních měsících provozujeme lov na dírkách.

Cílem rybaření na jezeře Nebesák je dodržování sportovní metody chyť a pusť s bohatými úlovky trofejních kusů ryb, které jsou na revíru navíc chráněny horní mírou. Ovšem na revíru je možnost ulovení i tržních ryb, které si mohou rybáři odnést domů. Na jezeře Nebesák je možné lovit celou řadou rybolovných metod, v zimních měsících pak nechybí ani možnost lovu na dírkách. V jezeře Nebesák žije velice pestrá rybí obsádka. Rybáři mají možnost ulovit řadu trofejních ryb, zejména pak kapry, amury, celou řadu druhů jeseterů, okouny, siveny, pstruhy duhové a štiky. Nechybí ale ani candáti, boleni, sumci nebo líni.

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Ryby

Pstruh duhový, Amur, Candát, Jeseter, Kapr, Lín, Okoun, Pstruh obecný, Siven, Štika, Sumec, Úhoř, Vyza

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Ceny povolenek

 • Denní: 250kč (dle denní doby lovu)Denní non-stop: 300kč (24hod.)Třídenní: 700kč (72hod.)Týdenní: 1400kč (168hod.)

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Způsob lovu

Kaprařina, Přívlač, Muškaření, Dírky, “chyť a pusť”

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Služby

Lov z plavidel, Noční lov, Občerstvení, Parkoviště, Prodej rybářských potřeb, Půjčování lodí

Ubytování v blízkosti revíru

Vyberte si rybářskou dovolenou za akční cenu

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Kontakt

Odpovědná osoba: Krucina Lukáš, Štefan Škorvaga

Telefon: 722 324 771

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – mapa

Kraj: Moravskoslezský

Rozloha: 8,6 ha

 UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

NEJLEPŠÍ UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI REVÍRU

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Pravidla a omezení

Všeobecné podmínky

 1. Před započetím lovu nutno zakoupit povolení k lovu u správce jezera Nebesák a seznámit se s místním rybářským řádem! V nepřítomnosti správce volat na tel.: 722 324 771
 2. Na jezeře není nutno se předem rezervovat, je možno přijet kdykoliv a kterýkoliv den. Při lovu minimálně 48 hodin je možno si rezervovat konkrétní místo (mapa jezera) Rezervace u správce jezera (tel.: 722 324 771)
 3. Každý lovec musí mít u sebe naší platnou povolenku. Povolenka je nepřenosná a platí pouze pro jednu osobu!
 4. Lov povolen
   • z hlavních břehů všemi povolenými způsoby
   • z bočních stran pouze lov přívlačí a muškařením.
 5. Osoba provádějící lov je povinna:
   • Mít při lovu vyprošťovač háčků (peán), metr, desinfekci na ryby, podběrák s jemnou síťovinou a při lovu kaprů s rameny minimálně 70cm. (Vše možno zapůjčit u správce jezera
   • Při jakékoliv manipulaci s rybou je podmínkou použití dostatečně silné a velké podložky s držadly tak, aby celé tělo ryby bylo na podložce a žádná část ryby nebyla na zemi. Podložka pod rybou musí být vždy mokrá.
   • Všechny ryby ihned po zvážení a vyfotografování vrátit šetrně zpě11111t do jezera! (max. 5 min.)
 6. Štika a sumec jsou považovány za rybu škodnou a nesmí být vráceny zpět do jezera! Na jezeře se vyskytuje sumec albín a sumec africký, na tyto formy se zákaz nevztahuje a je nutno pustit je zpět do jezera.
 7. Lov na živou a mrtvou rybku, nebo jejich časti je PŘÍSNĚ ZAKÁZAN!!!
 8. Dítě do 10ti let může lovit na jeden prut k povolence dospělého zdarma.
 9. Rybář i jeho návštěva jsou povinni umožnit nahlédnutí do auta a osobních věcí ke kontrole.
 10. Návštěvy jsou povoleny pouze za denního světla. Revír je v noci uzamčen.
 11. Vstup na člun a belly-boat povolen pouze na vlastní nebezpečí!
 12. Lov pstruhů povolen pouze přívlačí a muškařením. (neplatí při lovu na dírkách a děti do 10let)

Podmínky pro lov kaprů

 • Lov povolen na tři pruty, každý maximálně s jedním návazcem, jedním jednoháčkem. Háčky o velikosti větší než 20mm (č.6) musí být bez protihrotu nebo se zamáčknutým či upilovaným protihrotem.
 • Lov na nástrahy a návnady rostlinného původu, boilie a pelety povolen celoročně. Lov na nástrahy živočišného původu jako žížaly a červi povolen pouze v měsících červen, červenec, srpen, září. Ve zbylých měsících roku je lov na nástrahy živočišného původu PŘÍSNĚ ZAKÁZÁN!
 • Zákaz použití pletené šňůry v celém návinu. Šňůru možno použít pouze jako návazec pod olovem.
 • Zákaz použití montáže na pevno! Nutné použití pouze takové montáže, kdy po utržení rybě v tlamce zůstane pouze háček!
 • Přísný zákaz sakování veškerých ryb (ani krátkodobě)
 • Použití lodě k zavážení návnad a nástrah povoleno.
 • Přísný zákaz vnadění tvrdými, nevařenými luštěninami, kukuřicí, boby, řepkou apod.
 • K označení lovného místa lze použít pouze tyčovou bójku, která musí být po ukončení rybolovu vytažena.
 • Lovící přes noc musí mít osvětlené lovné místo světlem viditelným z 50ti metrů.

Podmínky pro lov přívlačí a muškařením

 • Lov povolen pouze na jeden prut.
 • Lov přívlačí a muškařením povolen celoročně a ze všech břehů.
 • Všechny třpytky, woblery, twistry a ostatní nástrahy určené k vláčení mohou být opatřeny pouze jedním jednoháčkem, dvojháčkem, nebo trojháčkem bez protihrotu!
 • Při lovu muškařením možno použít maximálně tři mušky bez protihrotu.
 • Povolen lov z lodě a belly-boatu. Lov povolen pouze v dostatečné vzdálenosti od břehu tak, aby nebyli obtěžováni ostatní rybáři.

Chování při lovu

 • Zakazuje se jakékoliv sekání, ničení a odstraňování příbřežních porostu (stromků, vodní trávy, rákosů). Poškozování vodních staveb a břehového opevnění.
 • Pro vykonání velké osobní potřeby použijte pouze Toi-Toi. Při konání malé osobní potřeby se vzdalte alespoň 50 metrů od jezera.
 • Stanování, bivakování je povoleno zdarma s platnou povolenkou.
 • Doba setrvání na lovném místě je max. 30 min. před a 30 min. po uplynutí povolené doby lovu (viz. povolenka).
 • Každý rybář, je povinen udržovat na svém lovném místě pořádek. Je zakázáno nechávat odpadky na břehu, nebo je házet do jezera. Pytel na odpadky je možno vyžádat u obsluhy jezera.
 • Při nevhodném chování a nešetrném zacházení s ulovenými rybami bude rybolov okamžitě ukončen, bez náhrady a zákazem lovu.
 • Za případné odcizení věcí a za úrazy neručíme!
 • Rozdělávání ohňů povoleno pouze na místech tomu určených (ohniště, gril)
 • Parkování povoleno pouze na vyhrazeném parkovišti

Denní doby lovu

Měsíc začátek rybaření konec rybaření
leden, únor, prosinec 8:00 16:00
březen, listopad 7:00 17:00
duben, říjen 7:00 18:00
květen, září 6:00 20:00
červen, červenec, srpen 6:00 21:00

Doporučení:

Při fotografování s rybou je nutno rybu držet maximálně 50cm nad zemí tak, aby při vyklouznutí ryba upadla na podložku, která musí být při fotografování pod rybou. Fotografování s rybou zbytečně na břehu neprodlužujte a snažte se rybu co nejdříve vrátit vodě. Při fotografování rybu polévejte vodou tak, aby její tělo neoschlo. Rybu pokládejte vždy celým tělem na mokrou podložku.

Další revíry v kraji:

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj

Jezero Nebesák – Moravskoslezský kraj – Soukromé jezero Nebesák nacházející se v obci Horní Suchá, 5km od Havířova, nabízí všem sportovním rybářům možnost sportovního rybolovu na jezeře Nebesák, známého také pod názvem „Remíza“. Toto 8,6ha velké jezero s nádherně čistou vodou a hloubkou 1-9 metrů je bohatě zarybněno (kapr, amur, lín, štika, candát, úhoř, pstruh duhový,

Žádný komentář

Soukromý revír Davidův mlýn

Soukromý revír Davidův mlýn – Prostředí okolo soukromého revíru Davidův Mlýn nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Davidův Mlýn jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru Davidův Mlýn si mohou rybáři zachytat

Žádný komentář

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj

Rybník Benátky – Moravskoslezský kraj – Soukromý rybářský revír s rozlohou cca. 0,8 ha, který do roku 2013 využíval český rybářský svaz a byl znám pod názvem – revír Odra 2b. Rybník se nachází v obci Nová ves, blízko zastávky Vodárna, je tudíž velmi dobře dostupný jak automobilem tak MHD. Prostředí okolo soukromého revíru rybník Benátky

Žádný komentář

Rybník Míčovec – Moravskoslezský kraj

Rybník Míčovec – Moravskoslezský kraj – Tento revír se nachází v obci Stonava, kousek od dolu Darkov. Má tvar pravidelného obdelníku a lze chytat ze všech stran. Stále zarybňován trofejními kusy. Soukromý revír rybník Míčovec je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Míčovec je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Míčovec tak rybářům nabízí

Žádný komentář

Lihovarský rybník – Moravskoslezský kraj

Lihovarský rybník – Moravskoslezský kraj – Na soukromém revíru Lihovarský rybník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru Lihovarský rybník mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov. Prostředí okolo soukromého revíru Lihovarský rybník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům

Žádný komentář

BEZ KOMENTÁŘE