Feeder revíry v České republice: Tipy na místa pro rybáře

0
68

Vše na KAPRY v AKCI

Feeder revíry v České republice: Tipy na místa pro rybáře

Česká republika je rájem pro rybáře, kteří se specializují na metodu feederování. Zde je několik tipů na revíry, kde se můžete vydat na lov:

rybarske obleceniFeeder revíry v České republice

Feeder rybolov se stává stále populárnější volbou pro mnoho rybářů v České republice. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi loží na feeder, rádi vám přinášíme tipy na nejlepší revíry v Česku.

Tipy na místa pro rybáře

1. Jihomoravský kraj

V Jihomoravském kraji najdete mnoho revírů vhodných pro feeder rybolov. Jedním z oblíbených míst mezi rybáři je rybník Nové Mlýny, kde se vyskytují zejména cejni, pstruzi a kapři.

2. Pardubický kraj

V Pardubickém kraji si můžete vyrazit na rybník Náklo, kde najdete bohatou populaci kaprů a amurů. Toto je ideální místo pro feeder rybolov s možností ulovení velkých exemplářů.

3. Jihočeský kraj

V Jihočeském kraji máte možnost lovit na řece Lužnice, kde se vyskytují zejména plotice a candáti. Toto malebné místo vám poskytne klidnou atmosféru pro váš rybářský zážitek.

Pokud vás zaujala některá z těchto lokalit, neváhejte a vyražte na feeder rybolov. Určitě si zde užijete skvělé chvíle strávené u vody.

Zdroj: www.rybarske-reviry.cz


rybarina

Vše na KAPRY v AKCI

Nejčastěji kladené otázky ohledně Feeder revírů v České republice

1. Co jsou Feeder revíry a proč jsou v České republice oblíbené?

Feeder revíry jsou speciálně upravená místa pro rybaření s Feeder prutem, což je metoda, která je v České republice velmi populární. Díky svému designu umožňují rybářům chytat velké ryby jako candáty, štiky nebo kapry.

2. Kde najdu nejlepší Feeder revíry v České republice?

V České republice je mnoho skvělých Feeder revírů, které jsou ideální pro rybáře všech úrovní. Mezi oblíbené lokality patří například Lužnice, Vltava nebo Lipno.

3. Jak se dostanu k Feeder revírům v České republice?

Většina Feeder revírů v České republice je dobře dostupná autem nebo veřejnou dopravou. Většina revírů má také parkovací místa pro návštěvníky. Před návštěvou je doporučeno zjistit si aktuální situaci na daném revíru.

ryby


Co jsou to feeder revíry?

Feeder revíry jsou speciálně upravené rybníky nebo vodní nádrže, které slouží k chytání ryb na feederový způsob. Tento způsob rybolovu je velmi oblíbený mezi rybáři, kteří hledají nové výzvy a zážitky.

Proč jít na feeder revír?

Na feeder revírech se často nacházejí různé druhy ryb, jako jsou kapři, candáti nebo sumci. Chytání ryb na feederový způsob je velmi zábavné a dynamické, což může být pro některé rybáře lákavější než tradiční způsoby rybolovu.

Jak se připravit na výpravu na feeder revír?

Při plánování výpravy na feeder revír je důležité si připravit vhodné vybavení, jako je židle, pruty, nástrahy a další potřebné vybavení. Je také dobré si zjistit informace o daném revíru, abyste měli větší šanci na úspěšný úlovek.


rybarinaFeeder revíry v České republice: Tipy na místa pro rybáře

Severní Čechy

  • Želivka
  • Kamenice

Východní Čechy

  • Ústí nad Orlicí
  • Jeseník

Jižní Čechy

  • Vltava
  • Lužnice


Vše na KAPRY v AKCI

Jak se chytají velké ryby:

Kaprařina

Sdílejte
Předchozí článekRybaření ve Španělsku: Tradice a nové trendy
Další článekJak si naplánovat rybářský výlet autem: Tipy a triky
Rabářem jsem od 7 let a budu jim navždy. „V každém muži je skryta ctižádost - přechytračit ryby a ženy.“ Pocházím z Anglie, ale už osm let žiju tady v Česku. Mé články nejsou psány perfektní češtinou, ale snad obsah nahradí formu.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ