Soukromý revír Čertovy rybníky – rybařina Olomoucký kraj

0
2775

Čertovy rybníky – Krásná soustava dvou rybníku,usazena v malebném údoli. Areál Čertovych Rybníků,poskytuje útulné prostředí,pro sportovni rybolov,tak pro odpočinek,příjemne posezeni -speciality na grilu. Prostředí okolo soukromého revíru Čertovy rybníky nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníků roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Čertovy rybníky jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě. Na soukromém revíru Čertovy rybníky si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru Čertovy rybníky mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Soukromý revír Čertovy rybníky – Ryby

Amur, Candát, Cejn, Jeseter, Kapr, Okoun, Parma, Štika, Sumec, Tolstolobik, Úhoř

 

Soukromý revír Čertovy rybníky – Ceny povolenek

 • 12 hodinová (chyť a pusť): 200 korun
 • 12 hodinová (s rybou): 380 korun
 • 24 hodinová (chyť a pusť): 350 korun
 • 12 hodinová (s rybou): 530 korun
 • Permanentka (10 x 12 hod./chyť a pusť): 1650 korun

 

Soukromý revír Čertovy rybníky – Způsob lovu

Kaprařina, Přívlač, Sumcařina, Dírky, “chyť a pusť”, “chyť a vezmi”

 

Soukromý revír Čertovy rybníky – Služby

Možnost pronájmu revíru jako celku, Noční lov, Občerstvení, Parkoviště, Prodej rybářských potřeb, Správce na místě, Stany, Ubytování

Ubytování v blízkosti revíru

Soukromý revír Čertovy rybníky – Kontakt

tel: +420 721 829 145

email: info@certovyrybniky.cz

 

Soukromý revír Čertovy rybníky – mapa

Kraj: Olomoucký

Rozloha: 3,5 ha

Soukromý revír Čertovy rybníky – Pravidla a omezení

Podmínky rybolovu

 1. Čertovy rybníky jsou rybníky, určené k lovu ryb na udici. Povolenku si může zakoupit každý zájemce o lov ryb, který bude dodržovat níže stanovené podmínky.
 2. Prodej povolenek zajišťuje přímo u rybníku stálá rybářská služba.
 3. Rybolov lze provozovat celoročně. Doba lovu denně od 00:00 do 24:00 hodin.
 4. Cena povolenky na 12 hodinový lov činí 200,-Kč („chyť a pusť“), resp.380,-Kč (s možností ponechat si 1 kus ulovené ryby dle následujících pravidel) nebo na 24 hodinový lov činí 350,-Kč („chyť a pusť“), resp. 530,-Kč (s možností ponechat si 1 kus ulovené ryby dle následujících pravidel).
 5. Při nočním rybolovu je lovící povinen lovné místo zřetelně osvětlit.
 6. V ceně povolenky za 380,-Kč nebo 530,-Kč je možné si ponechat jednu rybu dle uvedeného rozsahu:
  Kapr obecný 40 – 55 cm
  Amur bílý 50 – 70 cm
  větší ryba – odkoupení dle ceníku ryb
  Sumec velký odkoupení dle ceníku ryb, jinak předat službě
  Tolstolobik neomezeně, ponechat bez limitu
  Candát obecný odkoupení dle ceníku ryb, jinak předat službě
  Bolen dravý, Bílá ryba včetně Cejna neomezeně, ponechat bez limitu
  Pstruh max. 3 ks
  ostatní druhy hájené
 7. Cejna, okouna a jelce si lze ponechat v neomezeném množství. Uloveného lína, úhoře a jesetera je nutné vždy okamžitě pustit.
 8. Cejna, tolstolobika a sumce je zakázáno pouštět zpět do rybníka!
 9. Rybolov je povolen na 3 pruty s jedním návazcem a jednoháčkem bez protihrotu. Olovo musí být průběžné nebo musí být použita úniková montáž.
 10. Při lovu a následné manipulaci s rybou musí být zacházeno šetrně, používán odpovídající podběrák s rameny alespoň 100cm, podložkou pod rybu a desinfekcí pro ryby (vše lze zapůjčit za poplatek).
 11. Každý rybář musí mít svůj vezírek či ekosak, ve kterém smí uchovávat pouze v povolence zapsanou rybu, kterou si v rámci výše uvedených pravidel ponechá. V průběhu lovu nesmí lovící ryby zaměňovat! Lovící je povinen mít při lovu vyprošťovač háčků, míru na zjištění délky ryb a psací potřeby pro zapsání úlovku do povolenky.
 12. Rybář je povinen na svém stanovišti udržovat pořádek a čistotu. Svým chováním nesmí rušit ostatní rybáře. Platí přísný zákaz ničení vegetace v areálu rybníků. Zásadně používat toalety! Po dohodě se službou je možno si postavit stan, přístřešek, deštník či slunečník.
 13. V případě nevhodného chování, porušování těchto podmínek rybolovu nebo narušování nočního klidu může být lovící bez náhrady vykázán. Za odložené věci neručíme.
 14. V areálu je zakázáno rozdělávat ohně s výjimkou k tomu určených míst, ukládat odpadky mimo určené koše a nádoby, vodit vlastního psa bez dovolení služby.
 15. Parkování vozidel je možné pouze na vyhrazeném parkovišti.
 16. Při kontrole je rybář povinen na požádání ukázat zaplacenou povolenku, v ní zapsaný úlovek (v případě povolenky, umožňující ponechání ryby dle výše uvedených podmínek), dále vezírek, batoh, stáhnout udici a ukázat háček, chytací systém, apod.
 17. Zakázané způsoby lovu: lov do čeřínku či čeřenu a vnadění krví. Zákaz lovu z hráze.
 18. Odlov sumců na živou rybku je po dohodě se službou rybníků povolený.
 19. Po ukončení lovu a před odchodem z areálu rybníků je rybář povinen odevzdat službě povolenku se zapsaným ponechaným úlovkem, který současně službě předloží ke kontrole. Služba je oprávněna požádat o možnost kontroly batohu či tašek, které rybář od rybníků odnáší.
 20. V areálu je možné zakoupit běžné návnady a základní rybářské potřeby s možností zapůjčení udice, podběráku a podložky za poplatek.
 21. Po celý rok je pro lovící a doprovod zajištěno občerstvení (jídlo a nápoje).
 22. Celý objekt je střežen kamerovým systémem.

Další revíry v kraji:

Soukromý revír rybník Florián

Soukromý revír rybník Florián – Soukromý revír rybník Florián leží v Olomouckém kraji nedaleko obce Písečná a jen pár kilometrů od Jeseníku. Soukromý revír rybník Florián je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Florián je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Florián tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl. Revír

1 komentář

Soukromý revír Rybník Amerika – rybařina Olomoucký kraj

Rybník Amerika – Soukromý revír rybník Amerika leží v Olomouckém kraji nedaleko Olomouce. Soukromý revír rybník Amerika je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Amerika je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Amerika tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl. Areál je možné využít celoročně, pískovna o rozloze 1,5

Žádný komentář

Soukromý revír Nádrž Skalička – rybařina Olomoucký kraj

Nádrž Skalička – Vlastní rybolov probíhá v režimu pravidel pro lov ryb lososovitých – povolenka pstruhová nebo chytání kaprů – povolenka mimopstruhová. Rybařit je možné také způsobem ,, chyť a pusť ,, za výrazně výhodnějších finančních podmínek. Na tomto revíru je velké množství trofejních kaprů ( 70 – 100 cm ) a také pstruzi duhoví zde

Žádný komentář

Soukromý revír Čertovy rybníky – rybařina Olomoucký kraj

Čertovy rybníky – Krásná soustava dvou rybníku,usazena v malebném údoli. Areál Čertovych Rybníků,poskytuje útulné prostředí,pro sportovni rybolov,tak pro odpočinek,příjemne posezeni -speciality na grilu. Prostředí okolo soukromého revíru Čertovy rybníky nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníků roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Čertovy rybníky

Žádný komentář

BEZ KOMENTÁŘE