Popis
HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Penn Naviják Slammer IV 5500 je výjimečným nástrojem rybářů, který nabízí skvělou kombinaci odolnosti, výkonu a přesnosti. Jeho výrobce, společnost Penn, je dlouholetým lídrem v oboru a naviják Slammer IV 5500 potvrzuje jejich pověst zařízení vyrobeného na míru pro i ty nejnáročnější rybáře.
Srdcem tohoto navijáku je silný a spolehlivý systém převodů, který umožňuje snadné navíjení i velkého množství vlasců bez jakýchkoli problémů. S jeho širokou škálou převodových poměrů se můžete přizpůsobit jakémukoli druhu rybolovu a dosáhnout maximální síly i přesnosti.
Slammer IV 5500 je vybaven robustním a odolným tělem z uhlíkových vláken, které zajišťuje odolnost proti poškrábání, opotřebení a korozí. Můžete se tedy spolehnout, že tento naviják vydrží i v těch nejextrémnějších podmínkách, kterým rybáři často čelí.
Další skvělou vlastností Penn Navijáku Slammer IV 5500 je jeho precizní brzda. Díky ní můžete snadno a rychle nastavit správnou sílu brzdy a tak lépe kontrolovat chování ryby během boje. Naviják je také vybaven systémem anti-reverse, který zamezuje nechtěnému zpětnému chodu.
V neposlední řadě je tento naviják vybaven také pokročilým systémem řádkování, který zajišťuje rovnoměrné navíjení vlasců a minimalizuje tak jejich zamotávání. To se hodí zejména během okamžiků, kdy je jeden rychlý a přesný hod klíčový pro úspěšný chyt.
Penn Naviják Slammer IV 5500 je skutečným klenotem ve světě rybářského vybavení. Jeho kvalita, odolnost a výkon vám umožní dosáhnout úspěchu při každém rybolovném dobrodružství.
Na základě našeho osvědčeného uzavřeného systém IPX6 jsme přepracovali náš brzdový systém Slammer® tak, aby byl nejen lépe utěsněn, ale aby také nabízel širší rozsah a plynulejší chod brzdy, a to vše při podpoře ložiska pro extra hladkost. Slammer nabízí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti. S tímto navijákem ubrzdíte jakoukoli rybu. Dále byly přidány do všech velikostí mosazné CNC převody, navýšen počet ložisek z nerezové oceli a do rolničky bylo přidáno hydrofobního ložisko. Tyto vylepšení udělaly ze Slammer IV ultimátního dříče pro jakoukoliv situaci.
Tento naviják je především určen pro náročný a těžký rybolov na moři, ale také na lov velkých sladkovodních ryb (sumec).
Velikosti 2500 až 5500 jsou vybaveny automatickým systémem překlápění překlápěče.
Velikosti 6500 až 10500 jsou vybaveny manuálním systémem překlápění překlápěče.
Technické údaje:
– celokovové tělo navijáku, bočnice a rotor jsou taktéž celokovové
– mosazné CNC převody
– uzavřený systém IPX6
– patentovaný brzdný systém Slammer Drag System
– ložiska z nerezové oceli
– rolničkové hydrofobní ložisko
– kapacitní kroužky pro snadné zjištění množství vlasce nebo šňůry na cívce
– ergonomicky tvarovaná rukojeť kličky
– dodávané včetně náhradní EVA ručky kličky
Velikost: 5500
Počet ložisek: 9
Počet cívek: 1
Kapacita: 390m/0,28
Převod: 5,6:1
Návin na jedno otočení kličkou: 99cm
Maximální nastavení brzdy: 18,10kg
Váha: 630g

| Hmotnost | 630 g |
| Kapacita | 390 m/0,28 mm |
| Model | 5500 |
| Náhradní cívky | Ne |
| Počet ložisek | 9 |
| Převod | 5,6:1 |
| Velikost | 55 |
| Výrobce | PENN |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Sumcařina |
Popis produktu
Naviják Penn Slammer IV 5500 je vynikajícím nástrojem pro rybáře, kteří hledají spolehlivý a výkonný naviják pro lovnou techniku. Tento model navijáku je jednou z nejpopulárnějších volb mezi rybáři z celého světa.
Klíčové vlastnosti navijáku
- Síla: Naviják Slammer IV 5500 disponuje vysokou tahovou silou, díky které zvládnete i ty nejtěžší ryby.
- Kapacita šňůry: Naviják je vybaven dostatečnou kapacitou šňůry, která umožňuje lovit na větší vzdálenosti.
- Odolnost: Naviják je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí jeho odolnost a spolehlivost i při náročném používání.
- Plynulost provozu: Slammer IV 5500 je vybaven kvalitním systémem převodovky, který zajišťuje plynulý a rychlý chod navijáku.
Údržba a péče
Aby naviják Slammer IV 5500 sloužil co nejdéle a vždy s maximální efektivitou, je důležité dodržovat pravidelnou údržbu a péči. Po každém rybaření je vhodné naviják důkladně vyčistit od vody a nečistot. Je také důležité kontrolovat stav šňůry a případně ji vyměnit, pokud je poškozená. Občasná mazání klíčových komponent také pomůže udržet naviják v dobrém stavu.
Odkazy
Pro více informací o navijáku Penn Slammer IV 5500 navštivte tento odkaz.

Často kladené otázky
O Penn Naviják Slammer IV 5500
Tento model navijáku je vysoce výkonný a spolehlivý nástroj pro rybaření. Má kapacitu 5500, což znamená, že dokáže pojmout dostatečné množství rybářského vlasce.
Jakou má tento naviják váhu?
Naviják Slammer IV 5500 váží přibližně 300 gramů.
Je tento naviják vhodný pro sladkovodní i mořské rybaření?
Ano, tento naviják je dokonalou volbou pro oba typy rybaření. Je odolný proti slané vodě a přizpůsobí se potřebám jakýchkoli vodních podmínek.
Jaké jsou rozměry tohoto navijáku?
Naviják Slammer IV 5500 má přibližné rozměry 15 x 10 x 12 centimetrů.

– Penn Naviják Slammer IV 5500 je vysoce kvalitní naviják určený pro rybáře.
– Má robustní a odolnou konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost.
– Je vybaven systémem HT-100, který umožňuje plynulý a silný tah při zachování stability.
– Naviják má velkou kapacitu cívky a je vhodný pro rybolov jak na sladké, tak na slané vodě.
– Má pohodlnou a ergonomickou rukojeť, která snižuje únavu při dlouhém rybolovu.
– Je vybaven přesným a odolným převodem, který umožňuje rychlé navíjení a lepší kontrolu ryby.
– Penn Naviják Slammer IV 5500 je ideální volbou pro zkušené rybáře, kteří vyžadují spolehlivost a výkon v jednom navijáku.







Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.