Středa, 26 srpna, 2026
Home Rybářské navijáky Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD – recenze a zkušenosti

Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD – recenze a zkušenosti

Článek představuje Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD, který je ideální pro lov velkých ryb.

➡️ DO OBCHODU

Popis

HODNOCENÍ: 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Úvod:

V dnešním článku se budeme zabývat jedním z nejnovějších přírůstků v nabídce navijáků od společnosti Daiwa – Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD. Tento úžasný naviják je připraven přinést rybářskému světu revoluci a zaručit skvělé výkony při lovu. V tomto článku se podrobně seznámíme s jeho technickými specifikacemi, inovacemi a také s tím, jak se bude tento naviják chovat ve skutečných rybářských situacích. Připravte se na nový level rybolovu s Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD!

➡️ DO OBCHODU

Velkokapacitní kaprový naviják s retro designem. Naviják Crosscast 45 SCW QD OT vás přesvědčí nejnovějšími technologiemi a maximálními nahazovacími vzdálenostmi. Tough Digigear nabízí dokonale hladký chod a vysokou navíjecí sílu. Extra silná hřídel nabízí dostatek silových rezerv pro dobrou kontrolu nad velkými kapry a sumci během zdolávání.

Pomocí brzdného systému QD se rychle přizpůsobíte každé rybářské situaci u vody. Hrana cívky na daleké hody v kombinaci s křížovým navíjením SCW snižuje tření při náhozu a stará se o větší náhozové vzdálenosti. Rychlesklopná klička One-Touch se dá velice rychle a snadno složit, což zajišťuje pohodlnou přepravu sestaveného prutu v pouzdru.

  • • 3 kuličková ložiska
  • AIR ROTOR®
  • DIGIGEAR® II
  • Brzdný systém QDM
  • Systém SCW (Slow Cross Wrap®)
  • 45mm zdvih cívky
  • Hliníková cívka na daleké hody
  • Klip na vlasec HIP®
  • Rolnička Twist Buster® II
  • Rychlosklopná rukojeť
  • Dřevěná koncovka kličky
  • Manuální překlapěč
  • Brzdná síla 15 kg
  • Návin na 1 otočení kličky 104 cm

Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD

Hmotnost 640 g
Kapacita 530 m/0,35 mm
Model 5000LD
Náhradní cívky Ne
Počet ložisek 2+1
Převod 4,9:1
Velikost 50
Výrobce DAIWA
Druh rybolovu Kaprařina
Parametry

➡️ DO OBCHODU







Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD

Vlastnosti a specifikace

Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD je vynikající volbou pro rybáře, kteří vyhledávají kvalitní a spolehlivé vybavení. Tento naviják je vybaven převodovým systémem SCW (Slow Cross Wrap), který zajišťuje dokonale rovnoměrnou námotávání vlasce na cívku. Jeho kapacita je přibližně 5000 metrů šňůry o průměru 0,35 mm.

Naviják je vybaven také systémem QD (Quick Drag), který umožňuje rychlé a plynulé nastavení brzdy za jízdy ryby. Díky tomu si můžete být jisti, že brzda zareaguje okamžitě a bezproblémově, což je zvláště důležité při lovu větších dravců. Model OT značí, že naviják je odolný vůči slané vodě, takže je vhodný i pro rybolov na moři.

Použití

Tento naviják je ideální pro lov na dlouhou vzdálenost, kde vám poskytne dlouhé a precizní hody. S jeho pomocí můžete snadno dosáhnout větších vzdáleností, a to i při menším úsilí při hodu. Naviják je navíc vybaven vysoce kvalitními ložisky, která zajišťují hladký chod a odolnost proti opotřebení.

Se systémem QD je možné rychle a jednoduše přepnout na volnoběh navijáku a nastavit odpovídající odpor pro odvléknutí nebo vracení ryby na udici. Můžete tak rychle reagovat na různé situace během rybolovu a získat tak výhodu nad rybou.

Odkaz na podobný produkt

Pro více informací o podobných produktech doporučujeme navštívit tento odkaz.


rybar

➡️ DO OBCHODU

Často kladené dotazy o Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD

1. Jaká je kapacita šňůry tohoto navijáku?

Kapacita šňůry tohoto navijáku je 0,33 mm/ 300 m.

2. Jaký je poměr převodu u tohoto navijáku?

Poměr převodu u tohoto navijáku je 4,9:1.

3. Je možné rychle vyměnit šňůru na tomto navijáku?

Ano, tento naviják je vybaven rychlou výměnou šňůry (Quick Drag – QD), která umožňuje snadnou a rychlou výměnu šňůry.

4. Jaká je váha tohoto navijáku?

Váha tohoto navijáku je přibližně 550 gramů.

5. Má tento naviják systém Slow Cross Wrap (SCW)?

Ano, tento naviják je vybaven systémem Slow Cross Wrap (SCW), který zajišťuje dokonalé stočení šňůry při nahození a maximalizuje vzdálenost vrhu.

6. Je tento naviják vhodný pro rybolov na moři?

Ano, tento naviják je vhodný pro rybolov na moři díky svému robustnímu designu a odolnosti vůči slané vodě.

rybareni

➡️ DO OBCHODU

– Naviják Daiwa 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD je vysoce kvalitní naviják určený pro rybolov
– Je vybaven technologií QD (Quick Drag), která umožňuje rychlé nastavení brzdy
– Naviják má kapacitu 5000LD, což znamená, že je vhodný pro lov větších druhů ryb
– Má speciální přehazovačku SCW (Slow Cross Wrap), která zajišťuje plynulé navíjení vlasce na cívku
– Je vyroben z odolného materiálu a je vybaven kvalitními ložisky pro hladký chod
– Naviják má Quick Set anti-reverse, který umožňuje rychlé pozastavení navíjení v případě potřeby
– Je vybaven předním clonkem, který zabraňuje nechtěnému proniknutí vody a prachu do navijáku
– Naviják je vhodný pro rybáře, kteří vyžadují vysokou kvalitu, spolehlivost a výkon

Rybářské navijáky

Tipy k vodě 🎣

Praktické rady k rybaření, tipy na vybavení, revíry a místa, kam vyrazit za rybami.

Žádný spam. Jen užitečné tipy pro rybáře.

Díky! Přihlášení proběhlo úspěšně, můžeš se těšit na moje tipy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Daiwa Naviják 21 Crosscast 45 SCW QD OT 5000LD – recenze a zkušenosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

🎁 VÝPRODEJ RYBÁŘSKÝCH POTŘEBCHCI SLEVU