Popis
Výrobce: Mivardi
5976.00 Kč
Luxusní a prostorné brolly se sklolaminátovou konstrukcí z osmi žeber o průměru 8 mm. Čtyři žebra jsou kotvena k zemi a zbývající žebra jsou propojena zpevňovací obručí. To zajišťuje extrémní pevnost a stabilitu celé konstrukce, podpořenou pláštěm z materiálu M-TEC 410.
Luxusní a prostorné brolly se sklolaminátovou konstrukcí z osmi žeber o průměru 8 mm. Čtyři žebra jsou kotvena k zemi a zbývající žebra jsou propojena zpevňovací obručí. To zajišťuje extrémní pevnost a stabilitu celé konstrukce, podpořenou pláštěm z materiálu M-TEC 410. Velkou výhodou jsou dvě rozměrná zadní okna a prostorově úsporný středový spoj, který zvětšuje místo nad hlavou. Součástí brolly je i kvalitní PVC podlaha, dvě přední a dvě boční bouřkové tyče a sada zavrtávacích kolíků.

| Vodní sloupec | 10000 mm |
| Transportní rozměr | 180 x 22 cm |
| Počet kusů v balení | Brolly + podlaha |
| Hmotnost | 9 kg včetně podlahy a kolíků |
| Rozměr | 220 x 250 x 145 cm |
| Materiál | M-TEC 410 |
| Transportní délka | 180 cm |
Jsme parta rybářů, kterým nestačí jen chytat – chceme o tom i psát. V našem magazínu najdeš praktické tipy, recenze vybavení, příběhy od vody i novinky ze světa rybaření. Ať už jsi kaprař, vláčkař nebo muškař, tady jsi doma.
Kontaktuj nás: xfit.redakce@gmail.com, Petr Gálik, Rožnov pod Radhoštěm
© Newspaper WordPress Theme by TagDiv


